bugün

entry'ler (95)

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

**seni kimler aldı, kimler öpüyor seni
dudağında dilinde ellerin izi var.. (Sezen Aksu)

yaran atasözleri

g*te giren şemsiye açılmaz.

mango da en fazla 10 dakika oyalanan kadın

zevksiz kadın!

22 yaşındaki bayan 30 yaşındaki erkek beraberliği

ya bu kız 21 yaşındaysa.. ne fark eder ki hipotalamus; seviyorsan,anlaşıyorsan, hayat sana güzel olsun!

ay susadim

o benim! nıck hikayem çok eskiye dayanıyor, bilinçaltıma kadar iniyor o yüzden kullanıyorum. Çokta seviyorum..

her duygumuza bir renk verseydik

ben öfkeye gri derdim heralde, azaldıkça beyaza, artıkça siyaha dönen renk olduğu için..

abdullah gül ün karşısında makyaj tazelemek

cayız değil..

zararli seylerin guzel olmasi

Akşam arkadaşlarım gelicek şöyle güzel bi alem yapalım, dersler iyice başlamadan.
önce markete gidelim.. ALKOLden başlayalım, arkası ÇEREZ,CiPS,PATLAMIŞ MISIR.Hatta RAKIMIZ da var ÇiĞKÖFTE de almak lazım, marketten çıktım. Bi SiGARA yaktım eve doğru yürüyorum. bu gece bitmez artık bide güzel bi HATUN ayarlarsak.Ayarlamassam da artık bizimkilerle sabahı KOKOREÇle karşılarız napalım!
(Hadi bakalım cümledeki zararlı şeyleri secelim)

gece 3 te mesaj atan sevgili

aldatıldığını düşünebilir, ''bi yokluyığım şunu'' diye düşünebilir.
ya da çok aşıktır, rüyalarında bile seni düşünür uyanır. ''Hemen bi mesaj atıyım.'' der.
Hangisi sevgiliyi olmak istersiniz bilemem ama her koşulda 3'te de mesaj atılmaz ki kardeşim!

bütün erkekler aynı şeyi ister

(bkz: sex)
(bkz: araba)
(bkz: sürekli şampiyon olan bir takım)

bir günü unutulmaz yapan anılar

istanbul üniversitesi teoman konseri sen ve o önümden el ele geçtiniz.. artık teomanda o günde benm için unutlmaz oldu malesef. Al bide burdan yak bakalım!

psikoloji dersi

psikolojiye giriş,sosyal psikoloji,anormal psikoloji,gelişim psikolojisi,endüstri psikolojisi vb.. üniversitede eğerki bu böümü seçerseniz bol çeşitleriyle psikoloji dersleri mevcut.. ilginize *

fiyonk

fiyonk ucu olan gümüş kolyeler cok moda olucakkk benden söylemesi

müzeyyen senar

her dinlediğimde beni benden alıpp olmak istediğim yere götüren, dinledikçe ağlatan, bir andan tebessüm ettilen kadın.. Huysuz ve Tatlı kadın..

sabahları sıkıntıdan kadın programlarını izlemek

(bkz: emekli olan babam)

aksi iddia edilemez yasalar

her canlı doğar, büyür ve ölür..

memleket isterim e alternatif istekler

memleket isterim;
(bkz: tayyipsiz)

recep tayyip erdoğan ın mal varlığı

ülkeyii satın almak için biriktiriyo olsa gerek..

sokaklarimizda dolasan biyikli kizlar

- abiii hatun uzaktan bana bıyığını burktu bu ne demek?
-- galiba seni istiyo haşmett!
- ama abi şimdi ben bu kızla birlkte olursam bana ne derler.
-- gay haşmett!
- ozaman kaçalım.
-- bencede kaç haşmet,

babası ergenekondan içeri girmiş subay çocuğu

başbakanın oğlu olmaktansaaa ergenekondan yargılanan subay cocuğu olmayı yeğlerim.. Devlet için çalışmış, savaşmış, askerliği meslek edinmiş ülkemizi koruyan bir subay cocuğu olmak, askerlik ne demk bilmeyen bi başbakan cocuğu olmaktan kat kat yücedir..