bugün

entry'ler (330)

kültürlü erkeklerin iktidarsız olması

kesinlikle yanlış bir önermedir. ben kendimden biliyorum ha sende kendinden biliyorsan o ayrı konu.kültürsüzlerle takıl evladım sende

gece gündüz sevişen üst komşu

üst komşularınız ibneyse vay halinize.

buz gibi havada mini etek giyen kadınlar

buz gibi havada mini etek giyen bay kadar ilgi çekmeyeceği malum bayandır.

ben güzele güzel demem kafam güzel olmadıkça

medeni cesaretin olmadığının göstergesidir. gayet ayık kafaylada güzele güzel denilmesi gerekir. ayrıca çirkin kadın vardır*, midesiz erkek çoktur, vodkanın bir suçu yoktur.*

seks yaparken yatağı kırmak

senelerdir kırık yatakta yatmama neden olan hadise.*

erkekleri aşık etmek için gerekenler

evet genç kızlar kağıtları kalemleri hazırlayın... emine beder'in aşk sırları... ahmet maranki'nin hebelübe aşk otu... aşk bu kadar basit mi lan?*

erkeklerin sağ kollarının daha kaslı olması

solaklar için yanlış bir önermedir.

dünyadaki en seksi şey

(bkz: abidas) ne sandın?

imam x yaparsa cemaat y yapar

imam x ve cemaat y doğruları koordinat düzleminde birbirine paralel doğrulardır.

hoşlanılan kızın hoşlandığı çocuğun hoşlandığı kız

aşk-ı memnu tadında bir olaydır.

taş gibi kızı kültürsüz diye terk eden erkek

taş gibi kızı kükürtsüz diye terk eden erkek. (bkz: yaran yanlış okumalar)

küpe takan erkek

"lan küpe takarsam ibne olduğum belli olur" gibi bir derde sahip olmayan erkektir.**

uludağ sözlük ten soğuma nedenleri

sol frame'in sürekli cinsel içerikli başlıklarla dolu olması. ha bu demek değil ki öyle başlıklar açmayız biz, hele yorum hiç yapmayız. lakin beynimizin diğer yarısında saklı olan gizemleride artık keşfetmek zamanı gelmiştir ey ahali. arada bir iki tane olsun geyiğin mına koyalım ama süreklide benzer şeyleri görünce "insanın fikri neyse zikride odur" cümlesi parıldaayor zihnimde. neden acep?

kızların sevgilisinden duymaktan hoşlandığı sözler

"sana araba aldım"

her yanı ellenmiş bakire vücutlar

her yanı ellenmiş bir orası ellenmemiş kızdır.* karanlık odada özel ışıkta bakıldığında o el, parmak izleri rahatlıkla görülebilir.* Asıl önemli olan bizi hiç ilgilendirmeyen bir konuda, özelliklede karşı cinsi insan olarak değil de bir mal yerine koyup fiyat / performans yorumları yapmamız bence çok çirkin bir davranıştır. Böyle küçük şeylere takılıp kalırsak; beynimizde gelişmez, ülkemizde. Farkındalık at gözlüklerini çıkartmaktan ibarettir. Sana dayatılanın, her zaman doğru olduğunu kabullenmek apayrı bir saçmalıktır. Söylenecek çok şey var aslında ama biz uzlaşamayacağımız için erdoğandan bekaret açılımı istiyorum.*

aileyle alışverişteyken sepete prezervatif koymak

ailedeki 9. çocugun artık yapması gereken eylemdir.

akrep burcu

(bkz: yengeç burcu denyosu)

tanrı nın bazı konularda pasif kalması

programcının programı kullananlara karışmaması gibi bir$eydir.

bağırarak sevişen kiracılar

apartmanın depreme dayanıklı olmadığının göstergesidir.

travestilerin kızlardan daha güzel olması

algıda seçiciliğe bir örnektir. işte insanın fikri neyse zikride odur.*