bugün

erkekler için gereksiz güzel görünme çabaları içerisine girmeyin onlar buna bakmıyorlar gideriniz olsun bide onlara her istediklerini verin ilk söylediğinde yeter aysel gürel olsanız farketmezler.
hanım hanımcık olun sade olun süslenmeyin lan, geç kalmayın bekletmeyin artık bizi, iki dakka susun kafamızı dinleyelim, kıskançlığın, kaprisin, atılan tribin bi sınırı vardır kaçırmayın lan ölçüyü bilin nerde duracağınızı.

oh be böyle bi başlığa ihtiyacım vardı.
-önyargılarınızı abartmayın. sonuçta her erkek abazan değil.
-arada bir haksız olabileceğinizi kabul edin.
-bir erkeğin duygularının, kendinizinkinden farklı olabileceğini unutmayın.
-gurur yapacağım derken ilişkilerinizi imkansızlaştırmayın.
-empati kurmayı öğrenin.
-bu yazdıklarım için bana kızmadan önce entryi baştan okuyun.
ilk aklıma gelenler:

daha az konuşun.
yolda sigara içmeyin.
mümkünse sigara içmeyin.
oje sürüyorsanız ya tam sürün ya hiç. yamalı eşek gibi olmasın tırnaklarınız.
tırnak demişken onları yemeyiniz. sakın.
saçlarınızı boyamayınız (beyaz saçlılar için değil bu dediğim). doğal olunuz.
dürüst olun dememe gerek yok sanki.
elde etmek ve edilmek gibi çirkin sözcükleri lügatınıza almayınız, aldırtmayınız.
kendinizi benim öküz hemcinslerime ezdirmeyiniz.
neyseniz o olun.
değişin, değiştirin. ödün vermeden ama. çabalayın, emek verin.
kendinize iyi bakın. lütfen kıllanmayın. her konuda.
ailesine dikkat edin. aile önemlidir.
samimiyet de önemli. samimi olun. onun da öyle olduğuna emin olun.
sevildiğinize ve sevdiğinize gerçekten eminseniz sevişin. bunu seks yapmış olmak için değil "bir" olmak için yapın.
-küfür etmeyin.
-sigara içmeyin.
-içerim içerim bana yine bişey olmaz havalarına girmeyin.*

he bir de unutmadan: (bkz: abi deme lazim olur)
müzik zevkiniz olsun yalan söylemeyin yeter.
(bkz: erkeklerden kadınlara tavsiyeler)*
(bkz: (#7574097))
ugg giymeyin.
(bkz: no more mango)
erkeklerden herşeyi kusursuz beklemeyin.
adam olun.*
-'bütün erkekler beni sevsin, hepsi peşimden koşsun ama ben istediğime istediğimi yapayım' düşüncesinden vazgeçin, hem kırar, hem kırılırsınız.
-size açıkça 'olmaz' diyen adamı elde etmek için abuk subuk atraksiyonlara girmeyin (gecenin bir vakti tahrik edici mesajlar atmak gibi) zira komik oluyorsunuz.
-sizden hoşlandığını açıkça söylediği için, birine gerzek muamelesi yapmayın, hoşlandığı gibi, nefret de edebilir, kendinizi küçültmeyin.
-bir kere de açık olun ulan, aklınızdaki neyse dilinizdeki de o olsun, sikik sikik oyunlara girmeyin, lafı dolandırmayın.
-daha milyon tane tavsiyem var ama sıkıldım, ne de olsa hiçbirini önemsemeyeceksiniz, son olarak; hiçbir zaman karşınızdaki adamın da, en az sizin kadar zeki olabileceğini unutmayın, belki o da sizin gibi salağa yatıyordur?...
kadinlarin cogu bunlari sallamayacagi icin genellikle gereksiz cabalardir.
fazla makyaj yapmayın ( cilde zarar )
saçlarınız hayatınız değil dir tüm gününüzü harcamayın
kıyafet seçiminde artık bi karar verin
mümkünse toplu taşıma araçlarını kullanın
etrafınızdakilere salak diyip salakça davranmayın.
erkeğinizin tüm parasını kendi isteklerinize göre kanalize edin, devamlı borçlandırın, elinde fazladan bir para olan erkek potansiyel tehlike taşıyordur.
o kazansın, siz harcayın kafası size para yetiştirmekle meşgul olsun, zararlı şeyleri aklına getirmeye fırsat dahi bulamasın.
sözlük erkeklerine güvenin, bira ısmarlayın, evinize davet edin.*
çok yaşayın emi.
yaş yirmiye gelince evlenme derdine düşmeyin. evlenenleri kıskanıp hırs yapmayın. sakin olun her malın bi alıcısı kesinlikle vardır.
-Lütfen terlediğinizi belli edecek kıyafetler giymeyiniz.

-Lütfen terlediyseniz bile parfüm-çamaşır suyu-tuz ruhu vs. dökününüz. Kadının ter kokması iğrençtir.

-Lütfen dişlerinizi fırçalayınız. Sarı dişler iğrençtir.
-Lütfen favaorilerinizi kısaltınız. Bıyık-sakal vb. tüylerinizi alınız. inanmayacaksınız ama onlar da iğrençtir.
gerçek sevgiyi hafife almayın, elinizin tersiyle itmeyin. hiç şans vermeyecekseniz bile kırmayın, ne yaparsanız yapın ama kırmayın. o duyguların ahı kalbe çarpar yankır, sizi bulur.

hem gerçekten seven adamı illa ki eşşeklik edip kendinizden uzaklaştımak için hiç kasmanıza gerek yok çünkü karşıdaki sizi gerçekten seviyorsa hayatınızdan sonsuza kadar kaybolması için bunu sadece ondan isteyin yeter.
ne yaparsam yapayım sana yaranamayacam, bana liste ver bari onu yapayım yada direk çektirip gideyim. hangisi ?
(bkz: erkeklerden kadınlara tavsiyeler/@fidelcastro)
-her erkekten medet ummayiniz
-her erkek sizin o oturdugunuz masadan atesli oldugunu dusundugunuz bakislardan hoslanmaz *
-sirf ne ugruna anlamam ayrildiktan sonra adinizi cikartacak pis tiplerle belden asagi mesajlasmaya bayiliyor bazilariniz, yapmayin canim, zira adinizi bilmemneler listesine dahil edebilir o pis tipler.
-converse (ozellikle cakma olanlari) giyip bir de uzerinden coraplari cekmeyiniz, yunlu ya da baklava desenli oldumu yeni abdest almis dedeleri andiriyo kilsiz bacaklariniz.
-saclarinizi sariya kizila ona buna boyatmis olmak icin deli deli ciziklerle donatmayiniz, yaptiranlarda goruyorum bir tek ucusan sinekler eksikmis gibi duruyor kafalarinda.
bıyık bırakmayın.