bugün

6. nesil yazar *
hoşgelmiş. biz de onu bekliyorduk.
hoş gelmiş altıncı nesil yazar. nicki oldukça hoş ve tanıdık. bu babamın lafı lan * .
annemin cinnet geçirip evdeki bütün eskileri atması babamın ''atma onları bak lazım oluyor sonra usta şifon bozuldu televizyon bozuldu dersin yapamam'' lafı hala kulaklaramıda. adam haklı çıktı birde iyi mi ! *
pedofili çağrışımı yapan nicki ile aramıza katılmış yazar. hoş gelip gelmediğine sonra karar vericem, edit düşerim. * *
pedofilyle ilgisi olmayan sanırsam travestilerle ilgili bir muhabbetle alakalı nick almış yazar.
#5212609 entry si ile tanıdığım yazar..

(bkz: helal olsun nan)
hoş gelmiş nesildaş.
şampiyonuna saygı duymasını önerdiğim ama duymayan, ama altıncı nesil olduğundan mütevellit normal karşıladığım yazar.
beşiktaş'a sallamanın prim yaptığını keşfeden ve icraata geçen 6. nesil yazar.
tabuları yıkmış, kendisine abi diyesimin geldiği yazar kişisi. hem de eskiymiş buralarda haa. çevresi geniştir, sataşmayın sakın. (bkz: sözlükte 6 ayı devirmek) *
altıncı nesil çaylak.
her sözlüğe lazım yazar.
bir yazısına cevaben "kürdün biri" diye hitap ettiğim bir kişidir. bu da dikkatinden kaçmamıştır. milliyetçilik, ırkçılık gibi kavramlar hakkında bilgilendirilmesi gereken yazardır.
tahminimce hümanisttir.
tahminimce kışın sokakta üşüyen yavru kedileri evine alıp onları beslemektedir.
1996 yilinda dayimi benden bir ömür boyu calan orospucocuklarinin özgürlügünü savunan donkisot.
Sen hic ayagi olmayan kolu hatta yüzü olmayan gazi gördünmü diye sorulasi kisi, pardon yazar.
1984'ten bu yana gencecik evlatlarını g3 ve kalaşnikof mermilerinin parçaladığı analara ve babalara bir yenilerinin daha eklenmemesinden yana tavır koymuş olan yazardır.

-sen hiç ateş böceği gördün mü, gördün mü ha ?
sözlüğü oyun alanına çevirmiş, klasik işe yaramaz yazar. gazilerin tepkisi, pkk kafilesinin affı falan derken tansiyon zaten yüksekken, millet nefret etmeye meyilliyken olan biteni bütün kürt halkına mal etmiştir. ben kürt bir toplumun içinde yetiştim ve kısa bir zamana kadar bilmiyordum bu gerçeği. çünkü kimse ben kürdüm demiyordu, deme ihtiyacı duymuyordu. ben elmalarla armutların yan yana konmamasını bilen bir kürdüm. sen o hainleri tutup bu ülkenin bir rengi olan kürt insanıyla bir tutarsan o senin armutluğun.
ne idüğü belirsizce bir yazardır. okumadan yazardır.
(bkz: teyze deme bir gun lazim olur)** *
kendisine gösterip vermeyen hatunlardan da hazzetmeyen şahıs. (bkz: yani)
kendisini tanımam ama nickini görünce güldüren yazar. hoş gelmiş.
an itibariyle kendini provokasyona adamış bir yazar abi.

rahatça abi diyorum zira lazım olmaz bir yazar kendileri.
(bkz: #6524636) numaralı entrysi ile benim (bkz: #6524465) numaralı entrymi yanıtlamaya çalışmış ama becerememiş yazardır. "çok delikanlı adam bak çıkıyor sövüyor" diyerek oy veren insana, "imam hatip mezunu bu adam, iyidir" diyerek oy veren insana, "başga kime atacaaz, bunu deneyelim bari" diyen insana, "ahmet abi buna at dedi, oyumu ag partiye vereceem" diyen insana, "ne güzel adı varmış, bunlara verek oyumuzu" diyen insana cahil denmesi koymuş kendilerine. ne demek gerekiyordu acaba bu kesime? az mı zannediyorsunuz akpnin böyle aldığı oy? akpye oy atan kesime bir bakın, dışarı çıktığınızda korkmayın, siyasi muhabbetlere girin, bunları duyacaksınız. ben insanlarla konuştum, ben duydum. adana'da aytaç duraka "bu çok fazla çaldı, artık doymuştur" diyerek oy veren insan sayısı garanti ederim seçmen kitlesinin yarısından fazlasıdır. aynısı melih gökçek için de geçerli.

durum böyleyken halka cahil dememiz üzmüş birilerini, ayar vermeye çalışmaya zorlamış. ne dememiz gerekiyordu ki?

ayrıca kendisi beni "ismet inönücü hezeyanları dile getirmek" ile suçlamış. bu sevgili uusera benim bir kemalist olarak inönüyü hiç sevmediğimi bildirmek isterim, cumhuriyet tarihini iyi bilen biri olarak bunu rahatlıkla söyleyebilirim.

şimdi kendisi ne derse desin. böyle cahil halktan nihat doğan gibi, ismail yk gibi zibidiler, adnan şenses gibi cebini doldurmaya çalışan bir şarkıcı eskisi, hülya avşar gibi her zaman farklı açıklamalarla gündeme oturmak isteyen ve şimdiye kadar neden ünlü olduğu, neyi iyi yaptığı bilinmeyen şahsiyetler çıkar, bunlara sanatçı denilir ve bunlar "ben akpye oy verdim" dediğinde bizim bunları da cahil olarak adlandırmamız yanlış olurmuş. yek yea! o zaman doğru kavramı nedir? diye sormak istediğim yazardır kendisi aynı zamanda.
saygı duyulacak kadar bile düzgün düşünemeyen sözlük yazarı.
saygı duyuyorum çünkü kemalist değil.*
türklerin ermenilerden geldiğini söyleyen yazar.

türklerin dünyanın en karışık ırkı oldugunu ve türklüğün ırksal değil kültürel birşey oldugunu bilmeyen biri. gerçek anlamda bilgi yoksunu olan ve bazende bilmediği şeyler hakkında yalan söyleyen kişi.

o kadar yabancı tarihçinin kitabına baktıgım yaptıgı absurd ve yanlış şeyleri doğrulayan bir kitap bulamadım.