bugün

-ay hulusican ne olur çıkarayım şu erkek maskesini. bunaldım.
+höyt olmaz. ben kadınını erkeklerin içinde yazdırıyor dedirtmem.
(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları)
*
(bkz: mahmut abi) o kendini biliyor.
(bkz: çıkın lan ortaya allahsızlar)
geyik amacli ya da sozlukteki yavsaklardan gizlenmek icin kamufle olan yazarlardir. zirvelere gelir gibi yapar, ancak uzaktan izlerler, kimin ne oldugunu ogrenirler.
(bkz: phantom)
cinsiyetten emin değilim de bir maske sözkonusu olabilir...
abazanlardan dolayı bir nefes huzur arayan yazarlardır.
veri girisini, usb 2.0 veriyolu ile baglanti sagladigi ve parmaklarin dokunacagi noktaya sanal klavye yansitan erkek maskesiyle yapan yazarlar.
(bkz: emesen var mı)
(bkz: tavesti maskesiyle yazan hermafrodit yazarlar)**
sözlükteki erkeklere abazan muamelesi yapan bayan yazarlardır, kaldı ki uzaktan yakından ilgisi olmayıp bu şekilde sadece saklambaç oynayanlardır.
ne gereği vardır, erkeklerin zerre şeyinde olmayandır.
abazanların istilasına uğramamak için kimliğini gizleyen, hatta sahte kimlik kullanan yazarlardır. bunların nick değiştirenleri bile mevcuttur. *
olabilir de olmayabilir de.

dün bir başlık görmüştüm uludağsözlük'te bayan yazar olmaması gerçeği gibi öyle bir şeyler işte. bu başlıkla onu birleştirince gülümsedim bir an. hani gerçeği kabul edemez ya bahaneler uydurur insan, kadın kadın diye inlicek bazıları, sonra uzun saçlı erkek yazarlara atlamaya başlicak, ve bir kaos başlicak.

bırakın erkek mi dişi mi olaylarını, yazar mı değil mi accık onla ilgilenin okunur mu okunmaz mı?
ve sonraaaa onu yakarak öldürmüş *

çıkarın layn maskelerinizi.

sözüm meclisten dışarı, sözlük bayan yazarla dolu, baydınız "olm" degedin ders çalışın. bağyan yazar var ya da yok neetceniz?

biz türkler, siz türkler hepiniz aynısınız!
kadın maskesiyle yazan kadından farklarını sevgili yazar arkadaşlarımın nasıl ayırt ettiğini fazlaca merak ettiren durum.
genel geçer olmayandır. aksine kadın/kız yazarların bir kesimi cinsiyetini özellikle belli etmeye çalışır vaziyette yazılar yazmaktadır. tercih meselesi. gizlemek adına abartı şeyler yapmaya gerek yoktur.engellersiniz, cevap yazmazsınız vs bir çok yolu var. ne yani yüzlerini bile görüp görmeyecekleri belli olmayan hatunlar bulunmaz hint kumaşı mı? "dünyada ki tek hatunlar biziz" şeklinde davranma şaçmalığına gerek yok. aramızda ağzından salyalar akıtan ergenler ya da kart zamparalar olsa da erkek sözlük yazarlarının ezici çoğunluğunun kadın/kız yazar düşkünü olmadığından eminim. hatta umursamadıklarından.
(bkz: taş olursun)
sözlüğün çakallarıdırlar. yapabileni tebrik etmek gerekir.
cinsiyetini belli etmeye gerek görmeden yazan yazardır.
bunlar doğan görünümlü şahindir. erkek fatmadır. ama sözlükte kız arayanlar için yeni bir ümit kapısıdır varsa böyleleri.
(bkz: yakalarsam tık tık)
Varsa ki ben varolduğuna inanırım, helal olsun dedirten yazar arkadaşlardır. bu kadar abazan içinde en iyi savunma yöntemini bence bulmuşlardır.

amacı sadece yazmak olan kişilerin kendilerine çizdiği güzel ve tutarlı yollardan birisidir.
(bkz: ay ne alakası var)
(bkz: burası kasıyor fax var mı)
sözlükteki abazan erkeklerden korkutuğu içindir.
--spoiler--
odtü makinalı kızlar görüyorum
Onlar kız olduklarını bilmiyorlar
--spoiler--