bugün

emre belözoğlu kişinin hareketleri, söylemleri ve gereksiz agresifliği ile fazlası ile hak ettiği paye.

edit; galatasaray'lı değilim, çirkef her yerde çirkeftir, türk futbolunda bunun adıda baroş u sakatlayan demirkol'a el hareketi yapan ve daha bir çok olayda kendini gösteren emre'dir.
emre belözoğlu diyorum başkada birşey demiyorum olmaz böyle bir çirkeflik futbolu bırak memleketi terk et çabuk..
yerli yerinde bir tespittir. emre belözoğludur. kameralara yansıyan küfürleri ve her bulunduğu maçta kavga çıkaran ilk kişi olduğundan sporcu sıfatı hiç yakışmıyor.

edit: lugano ne alaka ya * *
(bkz: emre belözoğlu)
fenerbahçeli volkan. her şeye itirazı var.
(bkz: sabri sarıoğlu)
tüm zamanların en çirkef fubolcusu için tartışmasız tabiki;

(bkz: arif erdem)
Sabri Sarıoğlu...

alayına isyan ediyo..
(bkz: selçuk şahin)
(bkz: volkan demirel)
(bkz: ömer çatkıç)
(bkz: alpay özalan)
(bkz: bülent korkmaz)
vee bir zamanlar (bkz: emre aşık)*
lincoln'e ileri vitesi
keita'ya geri vitesi
götü başı oynaması
bu konuda kimse emre belözoğlu'nun eline su dökemez. eminim ki; çoğu aklı başında fenerbahçe'li bunun farkındadır.
(bkz: ibrahim üzülmez)
(bkz: emre bölezoğu)
(bkz: hasan şaş)
(bkz: gizli çirkef)*
(bkz: ali eren beşerler)
(bkz: alpay)
(bkz: alpay özalan)

çabuk unutulmuş;

(bkz: http://4.bp.blogspot.com/...xMw/s400/Emre+Pankart.jpg)
galatasaray çetesinin ele geçirdiği başlıkta bulunmaya çalışılan futbolcudur. Adını bile yanlış yazıp Emre bölezoğlu diyenler, belezoğlu diyenler.

Emre hiç bir zaman maçın 45. dakikasında oyuna girip 46'da ilk sarı kartı görüp daha sonra pozisyon harici başka bir rakibine tükürdüğü için 48 de direk kırmızıyı görmemiştir. kimdir o???

George Hagiiii

Emre hiç bir zaman orta sahadan yuvarlanmaya başlayıp kale çizgisi önünde hakem tarafından zorla durdurulup penaltı bu penaltı bu diye çığırmamıştır. kimdir o???

Arif Erdeeeem

Emre hiçbir zaman rakip sahadaki ofsayt pozisyonu için 100 metreyi 4 saniyede koşup hakeme kafa atmamıştır. Kimdir o???

Aly Faryd Modrag6

Emre hiç bir zaman, Hasan şaş, Necati ateş, Arif erdem, Mondrag6 olamaz. Şimdi gidin kumda oynayın lan pisicikler sizi.

Düzenleme: Aaa Bülent korkmaz'ı unuttum mu lan?
emre belözoğlu'nun asla dahil olmayacağı futbolcu türü.

(bkz: hırs)

(bkz: formanın hakkını vermek)

(bkz: adam gibi oynamak)
emre belözoğlu'nun kimseye tükürdüğü veya kendini attığı için değil, her sinirlendiğinde rakip takım oyuncularına tehditler savurduğu, kayserispor maçında yaptığı boğaz kesme hareketi, milli takımdayken * bile basın tribününe yaptığı kol hareketi, konya'da kendisini çekmek isteyen gazeteciye seni sabaha kadar döverim dediği için gerçekten hak ettiğini düşündüğüm yakıştırma.
artık futbolcu olmasada;
(bkz: bülent korkmaz)
adı söylenmiş ama bir kez de ben işaretleyeceğim (bkz: emre belözoğlu)
çok pisliği var ama hemen bi tane gösterelim burada http://i.ensonhaber.com/news/161907.jpg
ismail güldüren lan kim olacak başka.
(bkz: o kendini biliyor)