bugün

bugün itibariyle tekrar galatasaray'la anlasmis futbolcu.
üç büyük takımda da forma giymis ender futbolculardan biri.
Aysun kayacı ile uzun bir süre beraber olan ama elinden kaçıran bir futbolcu.
emre diye adlandırlmış kişinin aşık olduğunu bildirir durum cümlesidir.

(bkz: emrah koş emre aşık!)
hafif kambur,kalın belli bir topçudur.galatasaray bunu beleşe almıştır fakat altyapı da onca aslan varken ne * aldınız bu * dedirtmiştir.
zamanında nobre'nin paketi avuçlamış,agresif,hava toplarına hakim,teknik yoksunu topçu.*
sert topçudur*, sert oynar*, sert girer* adamı yakaladımı kopartana kadar bırakmaz*
Futbolcu olmasa manken olacağını düşündüğüm agresif futbolcu.
geçtiğimiz sezon song sakatlandığında galatasaray da sadece bir tam iki yarım maç oynamış;oynadığı süre içerisinde 2 penaltı yapmış ve bunun yanında kendi kalesine bir de gol atmıştır.allah bizi bu adamdan ve bunu alanlardan korusun!

senelerdir berbat oynayan;hatta oynayamayan,fatih terim tarafından hakkında çoktan hüküm verilmiş bu adam galatasaray gibi şampiyonluğa oynayan bir takımda nasıl oynamaktadır bilinmez,bunun yanında bir saviola ya karşı nasıl oynayacağını da feci şekilde merak etmekteyim.
galatasaray ın yeni sezon hazırlık kampında kendi kalesine attığı gollerle bizleri derin düşüncelere daldırmıştır.
o manken benim bu manken senin gezerekten futbolcu kişiliğini yitirmiş kimse.
vakt-i zamanında aysun kayacı tarafından boynuzlanan ne olduğu belirsiz, medyatik zat.
nobre'ye attığı parmakla gündeme gelmiş magazin futbolcusu.
selin toktay' ı tanıyan şanslı bir futbolcu. genelde yedektir, yaşı ilerlemiştir.
koçum benim. video 'yu buldum. çok sevindim. her yere koyarım artık. as roma maçında kasklı polise yumruk atması o gün acayip gaza getirmiştir beni. ah orada olucaktım.

http://www.youtube.com/watch?v=NNXjV0DVFfY
futbolculuk adına ve bölgesi olan defansta bir halt yapmamasına rağmen ilginç bir şekilde istanbul dışına çıkıp anadolu kulüplerinde sürünmemiştir. ilk yıllarında fenerbahçe'de son yıllarda ise beşiktaş galatasaray arasında mekik dokuyan ahlaksız ve çöplük bir futbolcu.
fenerbahçe forması giyidiği dönemlerde bir travestiyle uzun süreli ilişki yaşamıştır, daha sonra istanbulspor'a geldiğinde aysun kayacı'yı yemeye başlayan, 1. galatasaray döneminde aysun kayacıyı yemeye devam eden, beşiktaş'a gittikten sonra da aysun kayacıyı yemesine rağmen ayrılan, 2. galatasaray döneminde şimdilik sap gibi görünsede önüne geleni yalayan defansif çapkın futbolcu.

(bkz: hanım koş tele vole yeniden başladı)
(bkz: hem saha içinde çapkın hem saha dışında)
galatasaray da şans bulamamasından dolayı yakında hollywood yoluna düşecek topçu. *
fatih terim tarafından norveç ve yunanistan milli maçları kadrosuna alınan galatasaraylı futbolcu.
daha 3 hafta öncesine kadar yalnızca floryada idmana çıkan galatasaray'da 18 e bile giremeyen fakat,şimdi milli takımın norveç maçında ilk 11 de şans bulan tecrübeli defans oyuncusu.
13 aralık 1973 bursada doğmuş olan futbola sönmez filament te başlayan, hürriyet endüstri meslek lisesiyle dünya şampiyonu olan takımda oynayan sahaların melek yüzlü şeytanıdır.
en son letonya ya karşı forma giyen ve o maçta kırmızı kartla oyun dışı kaldıktan sonra, tam 3.5 yıl sonra 22. kez a milli takım forması giymiş futbolcu.
alaçatı'da bir kafede tek başına oturup mesaj yazdığını görüp üzüldüğüm şahsiyet.
an itibariyle galatasaray'ın kadrosundan çıkarılmıştır. ulan kalli madem emre'yi çıkaracktın bouzid'i neden aldın? bu kararların bakalım ne zaman patlayacak başına.
emre nin bir anlamı aşık demektir zaten, yani bu futbolcumuzun ismi işin özünde aşık aşık...