bugün

Ekşide ateiz çok uludağ ise ateist şakirt kırması oldukçada troll var.
ekşi sözlük'te "ekşi sözlük vs uludağ sözlük" başlığına 30 entry girilmiştir.
https://eksisozluk.com/ek...vs-uludag-sozluk--2302767

uludağ sözlük'te "uludağ sözlük vs ekşi sözlük" başlığına 830 entry girilmiştir.
http://www.uludagsozluk.c...ağ-sözlük-vs-ekşi-sözlük/

ekşi sözlük'te benim gibi bu karşılaştırmaları yapan işsiz sayısı pek az demek ki. *
ekşi sözlükte 25 yaş ve üstü insanlar fazlasıyla vardır, uludağ sözlükte ise 19 ve altı insanlar fazlasıyla vardır. bu demek oluyor ki ekşi sözlük atı alıp üsküdarı geçmiştir. uludağ sözlük ise, 19 ve altı insanlarla nereye kadar devam edebilecek.
ekşi sözlüğün bir samimiyetsizliği vardır uludağ sözlük halktandır.
orda sora sora bağdat bulunur, burda ne sen sor ne ben söyleyeyim.
modlari daha iyidir eksinin uludag copluktur cocuk yuvasını andirir.
ego seviyesi ekşide yüksek uludağda normaldir.
(bkz: ekşi boğaziçi ise uludağ açıköğretimdir)
eksi sozluk'un sozluk.
uludag sozluk'un klon olmasidir.
tartisilmaz.
(bkz: cevapsız sorular)
ekşisözlük artık okeye dönülen bir yer, uludağsözlük taş çalınmasına izin verse de öyle dönüp duran bir yer.
neden uludağ sozluk
-因为不知道
ekşi sözlük sosyetedir. uludağ sözlük halkın kendisidir.
zamanında izlenilmiş ve beğenilmiş filme dair acaba neler yazılmış diyerek (merak işte) dahi aradaki ciddi fark algılanabilir.
bir tarafta konuyu sen açarsın(ya da açılmışsa 3. entryi girersin) diğer tarafta zamanında ortak asgari müşterekler oluşturulmuş zihinden geçenler sanki okunmuş düşündüklerin sayfalarca yazılmıştır. kanımca kapanmayacak fark buradan gelmektedir.
ekşi sözlük nba gibidir, uludağ sözlük ise euroleague gibidir.
ekşi =istabul uludağ =ankara düpedüz böyle.
ekşi sözlük los angeles'tir, uludağ sözlük gaziosmanpaşa sarıgöl mahallesi.
Pek fark yok. Tek ve olması gereken Uludağ önüne gelene 10 dakikada yazarlık veriyor ekşi süründürüyor.
Ekşi de teksas city deki herhangi bir yerel bir restoranın başlığında 3 sayfa entry var, uludağdakinde sadece benim entryim var.
(bkz: ferrari vs ebegümeci)
misal, ben ekşide yokum..
Uludağ sözlükte Saçmalamak için buradayım düşüncesi ekşi sözlüğe oranla fazladır ve yazmaya üşenenler oranı ekşiye göre yüksektir. Ekşi'dekiler inektir. illaki de verimlidirler.
çok kafa yorulabilecek bir konudur. şahsen ben rahat edememekteyim ekşi sözlükte, ne bileyim böyle takım elbiseli bir sürü çam yarmasının arasında oturan sünepe bir tip gibi hissediyorum kendimi, oysa uludağ böyle mi? burası daha samimi, daha içten, daha eğlenilesi. ekşideki kasvetten uzak.
açık ve net sol frame.
Ekşi bölücüdür uludağ ulusalcı.