bugün

(bkz: bebelere balon)
otdan boktan prim çıkarmaya çalışanlarca günahı alınan bebelerdir. ama bu primatörlerin bilmediği bir şey var ki; seri eksi oy alanın derdi karma yada ego tatmini değil göt yerine konmaktır ve bazılarının buna rağmen suskun kalışıdır. öte yandan bunu bile anlamayıp aklınca ayar vermeye çalışanların kendini deşifre etmesi kimsenin şeyinde değildir.

(bkz: başka kapıya)
(bkz: bebelerle bebe olan koca bebeler)

bebebebebebebebebebe.. yazmak çok zevkli lan. bebebebebebe
(bkz: ağlamayalım ağlatmayalım kampanyası)
yere dustukleri zaman eger canları acırsa,genelikle acır,yeri suclayan,butun kabahatin yerde olduguna inanan herkesi de buna inandıran bebelerdir bunlar aynı zamanda.

bir de bu var
(bkz: eksi oy alınca sevinmek)
edit:imla
(bkz: anne bana bebe dedi yaaaa) * *
seri eksi oy alanları bebe yerine koyup dalga geçenleri gördükçe, bundan sonraki okuduğu her mesajı eksilemekle meşgul olacak bebelerdir. bu bebelerin karmaları da aldıkları eksi oylar yüzünden etkilenmemektedir. ama maksat insanı göt yerine koymak mı, o zaman bebeler de birilerini göt yerine koymalıdır. eşitlik, özgürlük muhabbetleri...
sözlükteki negatif yüklü bünyelerin uydurması. (bkz: hem suçlu hem dallama)
(bkz: başlık açarak kendini afişe eden bünyeler)*
tanım: eksi oy almasından mütevellit ağlayan insan yavrusu/küçük şey.
(bkz: en saçma başlıklar)
(bkz: üretimde noksanlık)
(bkz: dikkat çekme hevesi)
(bkz: başlık açma açlığı)
bıdı bıdı bıdı diye uzar gider bu.
sokadens yedikten sonra ağlayan bobiler gibidir.
sümkürük yazarlardır.
10 entry'sinden 8'i "çok sevdiğim bi şarkıdır", "süper filmdir", "canım arkadaşımdır" olan bebe yazarlarda görülür.
5 entry'de bir seovi başlığına dönüp, "seovi kim olduğunu biliyorum tımam maaaa, kıskanıyosaaan beniii, her entrimi de sıradan eksiliyaaaa" yazarlar. ulan y.rrk kafalı, madem kim olduğunu biliyorsun seni eksileyenin, sen de onu eksile, ödeşin. entry kirliliği de yaratma!
hem o sikindirik, tek cümlelik entry'lere ne bekliyordun ki, bol bol artı oy mu?
(bkz: bi siktir git)
korkma evladım eksilenince hiç acımıcak. *
(bkz: eksi oy verince gülen dedeler)
(bkz: artı oy alınca sımaran yazarlar)
" karma değerleri bir boka yaramaz" deyip seoviden dertlenen yazarlardır.
bu ne yaman çelişki anne?
artı oy alınca da havalara sıçrayan, şukelada entrysini görünce de şenliklerle kutlayan yazarlardır bunlar.