bugün

(bkz: rockefeller ailesi ve diğerleri)
(bkz: kadınlar)
(bkz: MezarlıkBekcisi)
kapısına araba park ettirmeyen esnaflar yönetiyor.
soru mu bu. tabi ki ben
(bkz: avucumdadunya)
edit: şimdi lavuk demeyelim de.
Dünya yi yöneten sermayedir, hükümetler ise bu sermaye güçlerinin piyonlari.

Bizde modern zaman köleleriyiz.
''amarika amarika kim olacak iluminati üçgen göz falan görüyolar demek ki dolarda da var hem.'' diyerek cevap verilecek başlıktır.
bankalar. bankalar neyin uzerinde duruyor? paranin ve insan emeginin. insanlarin parasini ve emegini ne vaadederek aliyor? insan ihtiyaclari. peki nedir bu insan ihtiyaclari? (bkz: sex drugs n alcohol), (bkz: barinma), (bkz: gida) yani dunyayi insanlara daha fazla seks, daha fazla ve cesitli yiyecek ve daha konforlu barinma vaadi karsiliginda bankalar yonetiyor.

edit: eklemeyi unutmusuz. seks sells.
(bkz: beyazbaretliyobaz)
Tabi canım siz kim sanmıştınız o illuminati olsun ne bileyim sektör sekiz filan böyle ismini bile bilmediğim bir çok şey var ney var şey işte gizli söyleyemem.
(bkz: kenan komutan)
allah yönetiyor.
romayı kim yaktının cevabıyla aynı olmadı

Valla ben yönetmiyorum.
Tabiki tayyip reis yönetiyor. Dünya lideri o. ak sarayda oynattigi bir kalem kelebek etkisiyle amerikayi sarsıyor.
(bkz: Recep tayyip erdoğan)
Dünya kendi kendine dönüyor.
Soyut bişey yönetiyor.

Daha fazlasına sahip olma isteği...
yönetmesine izin verdiklerimiz.
bütün dünyayı yöneten biri varsa kandırma aracı cinsellik ve dindir. siyaset ise sadece bir koldur.
David Rockefeller ailesi...
dedemgiller.
Rothshild, george soros, rockefeller. imf
(bkz: who run the world)
(bkz: girls)

Beyonce konuya açıklik getirmiş.
Dünyayı yöneten çeşitli ailelerden bahsedilir.bunların sayısı değişmekle birlikte on üç aileden bahsedilir.bunlar çok fazla göz önünde olmaz işlerini daha küçük yapılar,ailelerle yönetirler.
bunların ülkelerin siyasi ve ekonomisinde söz sahibi olduğu belirtilir.
merak edenler daha detaylı araştırma yapabilir.
aciz insanlar değil herhalde.
kesinlikle okunması gereken bir bilgidir.
(bkz: )http://www.haberiumturk.com/m/?id=8044