bugün

cern araştırma merkezlerinde yapılacak bir deney sonucunda oluşacak kara deliğin dünyayı yokedeceğini duyuran haber.
dünyanın sonunu göremem herhalde diye arada dertlenir dururdum bakalım neler olacak..

http://www.haberturk.com/...cat=180&dt=2008/04/17
şahsımı pek ilgilendirmeyen durum. geçtiğimiz günlerde ' bedava check up ' afişini gördüğüm hastaneye daldım. doktor ' domuz gibisin 80 yaşına kadar yaşarsın ' dedi. daha 53 yılım var, dünya'da kendi k.çını kendi kurtarsın artık, her şeyi insanlardan beklemesin.

edit: arkadaşlar uyardı; dünya yok olunca bende yok olacakmışım. ulan insan alıştıra alıştıra söyler be.
"yapın olum deneyi hatta mümkünse daha büyük suni delik yapın garanti olsun bu dünyada yaşanmaz"

şeklinde, hakkında yorum yapılmış haberdir.

(bkz: isviçreli bilim adamlarına olum demek)
maya takvimi ve 2012 de dünyanın sonunun geleceği hakkında yorumlar yapılan iddiadır.
malum isviçre' deki deney için yapılan spekulasyondur ki gerçekten de şöyle futbol topu büyüklüğünde bir karadelik oluşsa da sadece avrupayı yutsa hiç de fena olmaz.
"e dünya yok olunca nerede yaşıycaz"

gibi bir yorum da yapılmış haber. bu yorumdan sonra hepimiz ölelim zaten.
beyin olumu coktan gerceklesmis olanlar icin pek de onemli olmayan iddiadir. yansin a.q bu dunya..
torunlarım düşünsün bana ne ? ben 77'ime gelicem ozaman daha yaşayıp neyapacağım dimi ama ?

edit:50 ay'ı 50 yıl olarak gören ben 50 ay olduğunu farkettiğim anda içime bi sıkıntı düştü,lan daha evlenicem ben.
bilimle yakından uzaktan alakası olmayan asparagas haber. oluşan kara delikler küçük ve zararsız olucakmış, hatta kara borsadan suni vajina olarak piyasaya sürüceklermiş bu delikleri.. hem peçete derdi de yok oh mis.
(bkz: bi rahat durun mına goyum) *
ben biliyodum abi birgün bu dünyanın başına bu bilim adamları yüzünden bişey geleceğini o kadar oynanır mı atomla çekirdeğiyle alla alla...

(bkz: isviçreliler yok olunca biz de yok olduk sayıldık)
(bkz: dünya yok olunca bizde yok olduk sayıldık)
(bkz: kaynak sağlam yerden)
(bkz: aah keşkem keşkem keşkem) *
(bkz: habertürk yazmışsa yanlıştır)
bir zamanlar 6 hairan 2006 da kıyamet olacak diyorlardı, sonra 911. papa yani şimdiki benedict ölünce kıyamet kopacak diyorladı.
maksat muhabbet olsun, millet konuşacak konu bulsun.
sigarayı bırakmamak için 100 üncü sebebim. çok mutluyum lan sözlük * küresel ısınmadan sonra küresel yok olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.
dogru olmasi umit edilen haber.

(bkz: turk basini)
kaynak habertürk, haberin içinde cern, deney, kara delik falan da var. ne mutlu, açıp açıp dan brown okuyor haber yapıyorlar demek.
50 ay değil bu dünya daha 50 asır gider öyle ise...
dedem oldukça yaşlı ve hemen her durum için bir atasözü, deyim ve deyiş bulup lafı cuk oturtan bir ademoğludur. o böyle durumlar için at yalanı..... anlamaz derdi.
habertürk'ten başka birçok platformda duyurulmuş ve tartışıl(an)mış haberdir.

karadelik oluşturmak o kadar kolay mı diyenlerimize asparagas(!) haberleriyle ünlü tubitak'tan alıntı bir şeyler verelim belki bir daha düşünürler: http://www.biltek.tubitak...aberler/fizik/S408-20.pdf

böyle inanılmaz bütçeli ve geniş çaplı deneyler sonucunda -bugün olmasa da belki yıllar sonra- gelecek dünyanın sonu, insanın elindeki imkan ve teknoloji büyüdükçe merakı da büyüyecek. bugüne böyle gelmedik mi?
Ergenekon terör örgütünün işleri bunlar. Kesin kara deliği onlar ayarladı.
(bkz: bas gaza aşkım bas gaza)
(bkz: süper büyük temizlik) karadelik *
(bkz: rabbim bizi affetsin)
bülent ersoy'un 50 ay sonra taksim'in ortasında çırılçıplak domalmasıyla oluşabilecek hadise.
(bkz: şafak 1410)