bugün

entry'ler (404)

bim de satılan muhteşem ürünler

dost yoğurt ve abdullah efendi türk kahvesi.

ürün adı gibi anılan markalar

(bkz: omo) deterjan demeyiz
(bkz: ace) çamaşır suyu demeyiz
(bkz: sanayağ) margarin demeyiz gb

artık bitsin denen sözlük geyikleri

türbanla ilgili geyikler. yok şöyle yapan türbanlı, yok böyle yapan türbanlı. geyiğe saracak bi mevzu değil diyor ve kaçıyorum gelsin eksiler.

bir mühendisin hayatı

(bkz: şantiye)

(bkz: baret)

(bkz: telsiz)

(bkz: plastik çizme)

(bkz: yağmur çamur)

yumurtadan tiksinmek

tiksinmekten ziyade üzüntü uyandıran fotolar. zavallı civcivi diri diri haşlamışlar ya. *

soğanlı balık ekmek sonrasında diş hekimine gitmek

bildiğin öküzlüktür. diş hekiminin maskesi koku geçirmez sanıyorlar herhalde.

bilgisayar karşısında ağlamak

100 kadar mezuniyet fotografını cd ye atmadan pc nin çökmesi, atılan formatla akan gözyaşlarıdır.

uludağ sözlük e bir daha gelinse alınacak nickler

(bkz: dilber koçarslanlı)

konuya girmeden once soyleyeceklerim var demek

dikkatli dinlenmek istediğinin uyarısı.

canlı yayında kusan sunucu

yaran youtube yorumlarına konu olabilecek sunucu.

xyz1000abc (1 week ago)
kari ishal olmus boku agzindan geliyo

cift sim kartli cep telefonlari

karşı tarafa sesi duyulmayacak kadar az giden telefonlar. hepsi böylemi bilmiyorum ama nokianın bir modeli var ki delirtmeye birebir.

tarihin en ilginç intiharı

(bkz: öldürmeyen allah öldürmüyor)

bir anda her seyin ters gitmeye baslamasi

geldi mi peş peşe gelen aksilikler dizisi. masada çatalını düşürürsün, almaya eğilirken kafanı masaya çarparsın, ah kafam acıdı diye başını tutarken elin kola bardağına çarpar üstüne dökersin, üstünü silmek için lavaboya giderken ayağın takılır düşersin, düştüğün yerden kalkarken.... *

hiçbir şey demeden ayrılmayı tercih eden erkek

kız devam ediyorlar sanır, küstük ama barışacağız sanır. erkek sağa sola ayrıldık demektedir. düşünsenize kızın ayrıldıklarından haberi bile yoktur. sözlükte çok dalga geçilen sndn ayrlyrm mesajını bile atmaya tenezzül etmemiş erkektir kısaca allah belasını versin erkeğidir. *

helte

bana da ''dostum niyetsiz sozlukteyiz bundan böyle. buyur gel sende. boşuna emek verme buraya, bi anda yok oluyor verdiğin emek. emeğine, vaktine yazık olmasın. eski yazarlarda bıraktı zaten bu yüzden yazmayı.'' diye msj atan kişilik. önce hiçbir anlam veremedim, evet sözlükte hoşuma gitmeyen şeyler var ama kimseyle kavgam gürültüm yoktur benim, beni sinir eden yazarlara özel msj bile atmam, eksiler geçerim, çok beğendiğim entrylerin yazarlarına tebrik msjı atarım ara sıra. sadece bir tane arkadaşım var sözlükten o da reelden arkadaşım. sadece eğlenmek için giriyorum sözlüğe. dedim bana neden böyle bi mesaj geldi. sonra baktım toplam 11 entrysi var ve silik. buraya girilen entryleri de görünce anladım ne olduğunu. *

nefret edilen dizi karakterleri

binbir gece-şehrazat *
yaprak dökümü- necla * *

kuran ı yere atan kızın sonu

malesef alttan aldığım dersin finaline giderken gördüğüm mail. tansiyonum düşmüştü. inanırım ben çünkü. çok sonra serginin diğer parçalarını görünce oh be dedim.

21 inci yüzyılda hala kara çarşaf giyen kadın

ahzap suresi 59. ayet:

59. ey peygamber! hanımlarına, kızlarına ve müminlerin kadınlarına (bir ihtiyaç için dışarı çıktıkları zaman) dış örtülerini üstlerine almalarını söyle. onların tanınması ve incitilmemesi için en elverişli olan budur. Allah bağışlayandır, esirgeyendir.

bu bir ayetttir, başka lafa luzüm yok.

rüyada diş hekimi görmek

--spoiler--
Bir arkadaşınızın dişçi oldugunu ve sizi muayene ettigini gördüyseniz o arkadaşınıza güvenmemeniz gerekir demektir.
--spoiler--
* *

ergenlik çağındaki erkek

boru mu desem, horoz gibi mi desem ses tonuna sahip sivilceliler güruhu.