bugün

alt tarafı bir internet sitesinde yazdıklarını unutan, kendilerini sanal alemin içine kaptırmış birkaç ay önce yazar olmakla kendini bi halt sanan sözüm ona sanal alemde yazar gerçek dünyada ise ezik insanlardır. bu tip şahıslar dördüncü nesil yazarların entrylerini hemen tanıyıverirler. çünkü onlar ermiştir. here b.ku bilirler. herhangi bir başlık açmadan önce onlara danışmak gerekir. saygıda kusur edilmemelidir çünkü onlar üst nesildir. seviniz, sayınız, sözlerinden çıkmayınız..

onlar ki gün gelecek bizleri karşıdan karşıya geçirecek olgunlukta insanlardır. ne mutlu ki dördüncü nesil değilsiniz. ne mutlu ki varsınız. siz olmazsanız yanlışları nasıl görürürüz yoksa!!!!!
yürüdüğü yolu unutan yazar. çaylaklığa düşünce biz yolu gösteririz.
(bkz: karga)
aslında 2. nesil ve 3. nesil olmadığı için de övünür. eskiden hiç çaylak olmadığı için de övünürdü. tüh...
(bkz: dördüncü nesil başlıklarını yüz metreden tanımak)
(bkz: kendilerini fazla muhimseyenler)
bir de bu yazarlara takanlar var ki, o cok daha ilginc...
dördüncü nesil olduğumuz için gocunmamız gereken bir durum mu sözkonusu acaba diyebileceğim bir başlıktır.
nesil farkı gibi saçma sapan bir şeyle övünmeyi kendilerine yakıştırabilen yazarlardır. Ayrıca "nesil farkı" da nedir sorusu kurcalar beyinleri. Evet, bir yazar diğerinden 1 sene önce üye olmuştur sözlüğe. Ne diyelim, "bravo"dur. Havai fişekler atılsın, kutlamalar başlasındır o zaman...
(bkz: neslime göre değil entrylerime göre değerlendirilmek isterim)
ve ayrıca (bkz: akıl yaşta değil baştadır)
(bkz: birinci nesilim götüm tavanda)
(bkz: birinci nesil olamadiklari icin dovunen yazarlar) *
(bkz: sonsuza kadar cehennemde kebap olacaklardir)
4'ün, 3'ten 2'den ve 1'den büyük olduğunu unutan yazarlar. ayrıca, sayıca onlardan üstünüz, ki bunu da göz önünde bulundurmayan, "ne oldum" havasına bürünmüş yazarlardır.
(bkz: beşinci nesil yazarlar)
her gelen yazarın bi öncekinden daha bilgili olacağı kesindir..bu yüzden ilk nesillerin övünmeleri anlamsızdır.. 5. nesil övünebilir. o ayrı çünkü onlar taze fikir ve genç beyin..bilgi olarak sözlükteki tüm yazarlar sokratesten daha fazla şey biliyorlar..ama sokrates ilk olmasına rağmen kalkıpta platona ben ilkim ve övünmeliyim demez...
edit: en anlamsızından yazdımki saçmalığı ortaya çıksın