bugün

ingilizce ders işleyen okullarda karşılaşılacak ibaredir: ilgili şeyin* son tarihini kasteder.
the hangover'ın yönetmeni Todd Phillips'in çektiği başrollerinde robert downey jr ile yine the hangover'ın yıldızı olan Zach Galifianakis'ın rol aldığı 2010'un son aylarında vizyona girecek olan bir komedi filmi.
trailerı yayınlanmıştır.

http://www.traileraddict..../trailer/due-date/trailer
robert downey jr tabi ki başı çekerken, filmin kadro listesinde mila kunis ve two and a half men dizisi de var. charlie harper ve alan harper da filme dahil.
zach kalifianakisin recep ivedigin amerikan versiyonunu canlandirdigi film.
beklentilerin üstünde çıkıp, insanı yaran film. ayrıca soundtrack'leri de fena değil.
(bkz: due date)

Hangover filminin yönetmeninden...
--spoiler--
Peter Highman beş gün sonra doğuma girecek karısına yetişmek ve zamanında orada olmak için Atlanta'da çok hızlı hareket etmesi gereken bir baba adayıdır. Ancak uçağını yakalayamayınca tüm programı alt üst olur. Kendisini Ethan Tremblay'in arabasında bulan Peter, karısının ve çocuklarının yanında zamanında olabilmek için bu yolculuğu yapmak zorunda kalır. Tüm ülkeyi bir uçtan diğerine katedeceği yol arkadaşı ise tam anlamıyla sinir bozucudur.
--spoiler--
beklentisiye girmeden gidin, iyi film.
çok sevdiğim asi oyuncu Robert Downey Jr. ın oynadığı filmdir.
geçenlerde kuzenimle izlemeye gittim filmi. tam ucu ucuna yetişicez filme diye acele de ediyoruz. aldık biletleri, malum elim ayağım tuttuğu için okuttum bileti. neyse geçtik turnikeden hızla salona doğru yürüyoruz. biletçi adam takıldı peşimize.
-hanımefendi hangi film?
-...
-hangi filme gidiosunuz?
-git başımdan!
-...
ondan sonra beni bir gülme tuttu. neye uğradığını şaşıran adam beni gülerken görünce filmden bahsettiğimi anladı o da gülmeye başladı. niyetim film adını söylemek olsa da uyuz, ısrarcı adama laf cuk oturdu.
beklentilerimi karşılamadı * ama yine de izlenebilitesi yüksek film
zach galifianakis'ten dolayı bir hangover beklentisi yaratan, ama o kadar başarılı olmayan bir film. vakit geçirip * biraz gülmek için gidilebilir.
torrente kovaladığım filmdir. izlemek nasip olucak inşallah.
hangover kadar olmasa da zach yine güldürüyor adamın tipi bile komik.
95 dk. boyunca 1 kez bile gül(e)mediğim film.
hayal kırıklığı.
okuldayken duymaktan nefret ettiğim sözcük.
Ethan gerçekten de tam bir baş belası. Öyle bir salağın zorbalıklarına hiçbiriniz katlanmazdınız, eminim. Peter'da da peygamber sabrı varmış arkadaş. Başına gelmeyen kalmadı ama enayiliğine doymadı. güldürmekten ziyade adamı sinir eden bir film.
güldürmeyen film ama izlenebilitesi tabii ki var. ama bir hangover değil.
büyük beklentilerle izlemeyin bu filmi. oyunculuklar güzel, film 2 adamın yol arkadaşlığını anlatıyor.
bir köpek mastürbasyon yaparken ne hale gelir gördüğümüz film. komik oluyomuş. filmin bütünü komik değildi pek o ayrı.
oldukça sikko bir filmdir. gereksizdir. eğer izlemedi iseniz izlemeyin çok şey kaybetmiş olmazsınız.
yolculuk filmlerini, komedi filmlerini, robert downey jr'ı ve zach galifianakis'i sevdiğimden ötürü izlediğim film. tabii ki de the hangover'la karşılaştırılamaz ama robert downey jr ve zack'in canlandırdığı karakterlerin zıtlığı iyi bir ikili oluşturmuş ve filmi samimi ve eğlenceli kılmış. bundan dolayı da memnun kalmamı sağlamıştır.

ek olarak; büyük bir beklentiyle izlenmemesi gereken, ama zaman geçirmek için izlenirse tadından yenmeyen filmdir.
geçerli olan mevcut tarih.
ing: vade tarihi
the hangover kadar olmasa da zach galifianakis'in bazı sahnelerde yardırdığı, izleyeni sıkmayan komedi filmi. bu filmde bir köpek nasıl masturbasyon yapar bunu da görmüş olduk.**
eh işte , daha iyisi olabilirdi tarzı filmlerden .