bugün

ing. akşamdan kalma
Bir nick olarak da,iyi,güzel,yakışıklı,yüce insan,sevecen,yardımsever**,sevilen insan,dost.sözlüğe neşe katmasını bekliyoruz

aylar sonra gelen edit: meğer entrylerini ek$i için saklıyormuş.ne diyelim...kolay gelsin(turşu kurmak baabında)
kusura bakma eru ben sana bu kadar iltifat edemedim idare et artık.Evet hangover aksamdan kalma demek bilmeyenlere duyrulur!
partiler, hos aksamlar, yalniz kafa bulmalar gibi alkollenmenin ardindan, uyku sonrasi insanin uzerinde olan miskinlik, agirlik, bas agrisi, ben biraz daha uyuyayimlik, verimsizlik gibi insani tepeden tirnaga kaplayan, fazla alkolun yan etkisidir.
icmenin zevkinin ertesi gunku bedelidir. bir de acili yenenin acili sindirilmesi vardir, cikar aheste aheste.
akşamdan kalmalık, sarhoşluğun next level ı. içki karıştırma ile doğru orantılıdır.
(bkz: the hangover)
(bkz: orjinal dilinde güzeldir)
türkçe karşılığı olarak akşamdan kalma denir.Aşırı alkol tüketiminin sonrası uyandığınızda bitmek bilmeyen bir baş ağrısı olarak da tanımlanabilir. içkileri çok fazla karıştırmakta akşamdan kalmaya neden olabilir. Üstesinden gelmenin en kolay yolu alka seltzer dir. Bu kolay yol dışında en önemlisi içmeyi bilmektir ; yüksek alkollü içeceklerle tatlı yiyecekler yememek ve yatmadan önce bol su içmek herşeyin üstesinden gelecektir.
En son 11 ay önce entry giren birinci nesil yazar.
eskişehir barlar sokağında bir mekan. ortam güzel, fiyatlar süper, müzikler güzel, çalışanların ilgi alakası,güler yüzlü olmaları da cabası. bağımlılık yaptı, düzenli olarak gitmekteyiz. bence benzer mekanlar arasındaki en iyi tercihtir an itibarı ile, denemekte fayda var.
alkol alınmasının ardından oluşan sersemlik, uyuşukluk ve kısmı ağrıdır.
(bkz: sarhoşluk sonrası)

Kötüdür efenim,kötü.
müthiş bir taio cruz ft. flo rida a.ş. şarkısıdır.
http://www.youtube.com/wa...t7HHUvs&feature=share
hesap vereceğiniz kimse yoksa yada gece rezillik çıkarmadıysanız hangover olmak bile belirli bir noktaya kadar keyiflidir. tek kötü noktası başınızı yastığa koyduğunuz an yatağın 150 km hızla dönmesidir.
eskişehir'de barlar sokağının girişinde bulunan pub. barlar sokağı'nın gözdesi.
çanakkalede bir barımsı kafemsi mekan.

her güzel şey gibi çok pahalı.
"geceden kalma" anlamına da gelen ingilizce terim .
taio cruz şarkısı, güzeldir, hoştur.
izlerken sürekli güldüğüm bir filmdir tartışmasız en iyi komedi filmlerinden biridir.
fransız gençlerin de sirkte çalıştırılan 'Serge' adında bir lamayı çalmalarıyla

örneklenmiş bir olaydır.

görsel
içmeye başladığın yerden 500 mil uzakta uyanmaktır. manchester'dan paris'e nasıl gittiğini bilmemektir.

http://www.dailymail.co.u...ht-Oldham-woke-PARIS.html
x projesi tazında bir filmdir, son derece eğlencelidir.
hatırladığım kadarıyla 4 tane kafadar vardı onların harika maceraları :DASD:D .
türkçe'ye hangi kafayla, felekten bir gece olarak çevrildiğini anlayamadığım film.
gülmek için tekrar tekrAR iZLENEBiLEN FiLM.
overrated bir film. hiç mi gülmedin? hiç gülmedim aq.