bugün

Youtube'de rastladığım bir video olayıdır yanık sesli sanatçımız doğuş yurtlarda olan olayları yorumluyor hemde ne yorumlamak.
(bkz: pü ananızı zkeyım)
(bkz: Gidicem oraya camı cerceveyi ana avrat hepsının anasını bacasını . . .)
http://www.youtube.com/watch?v=PuvP3_ZcWCU izlenebiir.
-sevgi abi sevgi dünyada sevgi baştan daha büyük bişey yok.
gülünecek, makaraya alınacak bir röportaj değildir kesinlikle. yetiştirme yurtlarındaki çocukların ne psikolojilerle yetiştiklerinin canlı kanıtıdır resmen. adam yetiştirme yurdunun yanından geçemiyorum diyor yahu, artık neler yaşadıysa 4-7 yaş arası çocukluk döneminde.. dikkat edin geçmişle ilgili soru sorulduğunda gerilip küfür etmeye başlıyor, yok böyle bir travma arkadaşlar. ayrıca bu röportajda utanacak birisi varsa kesinlikli o doğuş değildir benim gözümde. doğuş bir araba küfür mü etmiş? az etmiş yeminle, ağzına sağlık.
çok çok felaket küfürlere imza atılan röportajdı. haklı, helal olsun diyoruz. küfür hakedene edilmeli.
o karılarıda zikiceksin, müdürünüde zikiceksin, hepsini zikiceksin..
doğuşun o yılların içinde biriktirdiği pisliği akıttığı röportaj. ne kadar akıtsa azdır. ancak yaşayan bilir kanaatimce.
ağzına sağlıktır.
http://www.swfcabin.com/swf-files/1288033921.swf küçük bir derleme yapılmış.
ana avrat sikicem ama sikemiyorum.

(bkz: bu da güzel)
az bile söylediği röportajdır. ağzına sağlıktır.
(bkz: http://www.swfcabin.com/swf-files/1288033921.swf)

bu videoyu izleyip de bir şey anlamayan, anlamaya çalışan ve katıla katıla gülmekten başka, acaba kime seslendi diye düşünen bir uuser'ın feryatlarıdır.
piyasaya süreceği yeni albümünün reklamını böyle yapmayı uygun görmüş.Böyle reklammı olur diyenler serdar ortacın mgd deki söylediği 10. yıl marşını hatırlasın .
kesinlikle ofislerde izlenmemesi gereken seslenme...ses çok fazla ve rezil olmak işten bile değil...allah belanı versin inşallah doğuş....
tabi ki ibrahim tatlıses'e.
nihat doğan ve ismail yk'ya.
(bkz: ulusa sesleniş)
doğuşun çükü varmış.
--spoiler--
anasini babasini sikicem ama sikemiyorum dogru ornek olmaya calisiyorum.
--spoiler--
yarmistir ama ilk basta babadan ogula nesil diyor sonunda da kari diyor orospu diyor. anlamak zor.
yetiştirme yurtlarında kalan çocuklara yapılan eziyeti görmeyenlere hatta destekleyenlere karşı yapılmış bir röportaj videosu.

hep seninleyiz doğuş reyiz.

(bkz: biz birlikte güçlüyüz)
(bkz: kalbi sabıkalı olanlar utansın)

edit; bu videoya kıçıyla gülenler kıç bakımı yaptırsınlar
(bkz: doğuş un içine lama kaçmış)

ne la bu paso "puuuua" diye tükürüyor herif.
doğuşun akli melekelerini yitirdiğini düşünen bir userin serzenişidir.
bir insanın kolay kolay bu hale gelmeyeceği düşünülürse cevabı pek te merak edilmemesi gereken sorudur.
malatyada çocuk esirgeme kurumundaki çocuklara yapılan eziyetleri hatta yurdumun birçok yerinde yetiştirme yurtlarında kalan çocuklara huzurevlerinde kalan yaşlılara yapılan eziyetleri unutan zihniyetin saldıracak birini bu olaylara karşı çıkan birini bulmasıyla kıçından sorduğu soru.
bu küfürleri hak etmiş kişidir/kişilerdir. kime seslendiğini yazar arkadaşlar sağolsun öğrendik.