bugün

entry'ler (659)

abdestli sözlükte küfür etsem abdestim bozulr mu

akpliysen bozulmaz.

türk dizi tarihinin en iyi sahnesi

https://www.youtube.com/watch?v=b38vof4SWwI
tartışmam bile

evlatlarıma helal lokma yedirmedim

tayyip yalan söylemez

melo yu yakalasam uçan tekmeyi vuracaktım

siz dua edin ayağım takıldıda düştüm şekilsinizya amq diye devam etmesi gereken taraftar beyanı

4 galibiyet alırsın drogba koyar hevesin kaçar

hala 6 diyen 8 taşlıların kabullenemediği gerçek. bir hafta boyunca el zikiyle gerdeğe girersin drogba koyar hevesin kaçar.

pfdk nın beşiktaş a döşeyeceği boru

pfdk beşiktaşımızın önünü kesti diye ortalıkta dolaşan andavalları bize gösterecek borudur. (bkz: ya ne olacağdı)

22 eylül 2013 beşiktaş galatasaray maçı

bir futbolcunun oyun kuralları içerisinde ki müdahalesini bahane göstererek sahaya giren sazanları görmemizi sağlayan maç. iyi amk hakem kararını beğenmeyen herkes birşeylerden tahrik olup sahaya girsin. Galatasaraylılar volkanın kıçıyla top tutmasından tahrik olsunlar bir başkası almeidanın gol sevincinden tahrik olsun. ya bu hakemlerde hep beşiktaşın hakkını yiyor nedense. he bu arada sabrinin pozisyonu vardı ne dersiniz melonun pozisyonundan bir farkı var mı ?

çarşı nın sahaya inerken hesap edemediği olay

sahada 200 liranın felan olmayışı.
(bkz: yanlış anons)

manuel fernandes

beğenin veya beğenmeyin isterseniz provakatör deyin bugünkü maçta melonun adım attırmadığı, sahadan sildiği beşiktaşın über futbolcusudur. maçta varlık gösteremeyince hızını alamayıp twittere dadanmıştır.

22 eylül 2013 beşiktaş galatasaray maçı

beşiktaşın mutlak favori çıktığı maçmış. kendi seyircisi önünde oynamasına rağmen iddaa oranları 2.30-2.30 olarak belirlemiş. sözlük ergenleri futbol parametrelerini iddaa dan daha iyi biliyor .mk. isterse real den 9 yesin bu maçın favorisi galatasaraydır . beşiktaşın tek iyi oyuncusu olan fernandesi galatasaray derbilerinde sahada gören yok. takım oyunuyla bursayı akhisarı yenersin. büyük maçları büyük oyuncular kazandırır.
(bkz: alex de souza)
x takımlıyım

bunu yapmayı sevmiyorum ama ben demiştim

165 boyunda 70 kilo olan kız

(bkz: geoid)

bir insan kürdistan a neden karşı çıkar

insan olduğu için

galatasaray ın çileğinin 35 lik cris olması

defans oyuncularının en verimli çağının 30 dan sonra başladığını bilmeyen barzo söylemi

gerard pique nin penisi

düşman götüne

atatürk samsuna çıkmasaydı olabilecekler

(http://www.youtube.com/watch?v=G-BjZ2PQPSQ
hiçbir zemine dayandırmadan ''ölürdük biterdik ebemize atlarlardı'' diyen varsa işte bu linkte sizin kadar bilmesede! bu soruya cevap veren bir tarihçi var.

atatürk ü putlaştırmak

kemalist zihniyetin bilinçli bir şekilde yaptığı bir eylem. Atatürk'ü insan üzeri bir varlık göstererek ona itham ettikleri sapık fikirlerinin tartışılmasını istemeyen kemalistlerin sıkça yaptığı eylem en son örneğini can dündar'ın mustafa filminde atatürk'ün insani yönünün öne çıkarılmasına verilen tepkilerdir

aykut kocaman

kişiliğini çok iyi bilmemekle beraber adamın dibi gibi görünmeye çalışırken zaman zaman basına verdiği demeçlerle diğer takımlarım taraftarlarında çok itici bir insan intibası uyandırıyor.

(bkz: kanırta kanırta)
(bkz: trabzonun penaltıları irdelenmeli)

atatürk ün cumaya giderken çekilen fotoğrafı

nereye gittiği bizi ilgilendirmez ama tabi ya deniz yoluyla başka nereye gidilir ki deniz yoluyla gittiğine göre kesin cumaya gidiyordur!

sergen yalçın la sıkıntı var

(bkz: gökmen özdenak la aslanlar gibi)

alex vs hagi

alex daha çok gol atmıştır daha iyidir mantığıyla konuya yaklaşan fanatiklerin olduğunu gösteren karşılaştırma. ronaldinho alex den daha az gol atmış alex ronaldinho dan daha mı iyi oyuncu?