Yine 3 saat sürecek , en az yarım saati danslar ve şarkılar ile geçecek klasik hint filmlerinden birisi.
türkiye'de de gösterime girecek olan aamir khan filmi.
son model aamir khan filmi. aamir khan yine rengini katacaktır.
biraz hayal kırıklığına uğratan aamir khan filmi. aamir khan her zamanki gibi müthiş bir oyunculuk sergilemiş fakat film vasatı geçemiyor. bazı sahneler o kadar abartı ki cüneyt arkın ın bir tekmeyle kayaları parçalama sahnesi bile daha gerçekçi kalır.
güzel bir konu abartılmış sahnelerle süslenmiş.

abartı çok. saçmalık çok. ama efektler konusunda adamların hakkını vermek lazım.
http://www.youtube.com/watch?v=lJUyoU6YUKI

ayrıca malang yakında türkçe olarak karşımıza çıkabilir demedi demeyin.
http://www.youtube.com/watch?v=won4qtytcgo
sihirbazlar çetesinden uyarlanmış, gereksiz bir film. uyarlamışlar ama ellerine yüzlerine bulaştırmışlar. tam bir zaman kaybı.
Aamir bir kez daha ne kadar mükemmelliyetci olduğunu kanıtladı bence bu filmde. Konu çok iyiydi ama bankadan aşağıya koşma sahnesi, motorun bir anda jetskiye dönüşmesi falan bana gtayı hatırlattı güldüm oralarda baya.. Aamire bir kez daha deli gibi hayran oldum. Ayrıca sahir in küçüklüğünü oynayan çocukta çok tatlıydı. Ve tabii ki Samar... kıyamam ona. Ayakkabılarının bağcıklarını bağlamak istiyorum. Sonunda da çok ağladım ama neyse. izleyin izlettirin. Harika bir film. Harcadığınız zamana değecek kesinlikle. Ha bu arada filmin polis karakterlerinden aliye tahammül etmekte zorlanabilirsiniz.
her ne kadar the prestige ve yer yer sihirbazlar çetesinden esinlenmiş olsa da ortada bir Aamir Khan gerçeği var. bu adam ne yaparsa izlerim. çünkü içinde samimi duygular var.
Sirf aamir khan icin bile izlenebilecek bi film. Ayrica ciddi anlamda cok guzel bi filmdi hem eglenceli hem de sonunda aglatacak kadar sarsitici. Film 172 dakika hint filmi diye salonlar da bos oluyor. Gidin yayila yayila izleyin bence hem aamir khani sinemada izlemek bi baska guzel.
aamir khan'ın verdiği ekşın ile gişe rekoru kıran hint filmi.
*
çok abartılı sahneleri var, bariz bir şekilde de bmw reklamına maruz bırakılıyorsunuz.
ve
bana transformers filmini hatırlattı, chicago da çekilmesi hasebiyle.
dhoom 1 berbat olan serinin ilk filmidir.diğerlerini izlemeye cesaret edemedim.
Jab Tak Hai Jaan'dan dolayı sinir olduğum Katrina Kaif yüzünden hâlâ izlemeyi reddettiğim film. Başka bir oyuncu oynasaymış onun yerine keşke .
Yine bilmem kaçıncı kez Don'u izlerim daha iyi." Yaşasın Don! Bu arada Don'u yakalamak sadece zor değildir. Bu imkansızdır." Der ve giderim sevgili yazarlar.
az önce arkadaşla izleyip abartı ekşın sahnelerini dalgaya almaktan gülme krizine girdiğimiz film. ip üstünde motor sürmeler falan harbiden güldürüyor. Prestije benzediği de dogru. Bunun dışında film bende o bekledigim amir khan etkisini yaratamadı. Ha şarkılar danslar falan güzeldi yine de izlenir yani.
dövüş sahneleri çok abartılı -yeşilçam'ın dövüş sahneleri gibi- olan film. jai'nin üzerlerine uçan bir adamı motor üzerinden uçup bir tekme attıktan sonra motorda aynı yerine dönme sahnesi tam bir rezaletti. yine jai'nin hindistandaki dövüş sahnelerinde bir tane vurduğu adam direkt duvarı yıkıyor. o kadar dandik mi la o duvarlar? aamir khan'ın sahneleri genellikle gerçeğe daha yakındı.

aksiyon dolu, şaşırtıcı, heyecanlı ve duygusal bir film olmuş tavsiye ederim.
senaryosu iyi fakat aksiyon sahneleri bir o kadar abartı olan aamir khan filmi.
Ulan çok abartmışlar.
sahir ve samarı yanyana görünce hatta olay perdesinin açılışında şok olduğum inanılmaz mantıklı bir filmdir. Enfes
Yine guzel bir amir khan filmi. Aksiyon yapmis bu sefer.
PK dhoom 3 ve 3 idiots üçlemesinin nacizhane parçası.
film müzikleri ayrıca başarılıdır.
dhoom serisinin en iyisi. Zaten direkt olarak 3ü izleyen 1 ve 2yi izlemez

--spoiler--
Sebebi, Başroldeki polislere ayar olursunuz ve 1-2. filmi izlemezsiniz
--spoiler--
bu akşam izlediğim film, film bitince kendime sorduğum tek soru ;
neden bugüne kadar izlememişim, izlemeyen pişman olur.
Mavra dolu film imdb puanı bunu açıklamaya yetiyor ama sırf sonu için 10 üzerinden 6 veriyorum.
aamir khan ın iki karakter canlandırdığı film. aksiyon sahneleri abartılı, polisler sinir bozucu olsa da aamir tek başına filmi izlenir kılmıştır. samar ve sahir tek kelime ile müthişti görsel

görsel
görsel
öncelikle malang adlı süper bir şarkısı vardır. çok büyük emek isteyen bir film olmasına rağmen hak ettiği imdb puanına ulaşamamıştır. aamir khan'ın oyunculuğunu en iyi şekilde sergilediği filmlerin başında gelir. iki karakteri birden canlandırmıştır. boş vaktiniz varsa keyifle izlersiniz, tavsiye ederim.