bugün

entry'ler (187)

aşık olunan kişi hariç herkesin ilgi odağı olmak

taktik gerektirir. aşık olunan kişinin ilgisini çekecek eylemlerde bulunmak lazım. hoşlandığı şeyleri öğrenip onlar üzerinden gitmekte fayda var.

sevişmeden önce soyunurken kol saatini de çıkarmak

sevişirken zaman durur o nedenle saat artık ihtiyaçtan çıkan bir araçtır ve çıkarılıp bir köşeye konmalıdır.

bir renk olsanız hangi renk olurdunuz

gri.
insanların tek rengi vardır o da gridir. ne beyaz kadar saftırlar ne de siyah kadar karanlıktırlar.

sözlük erkeklerinin şu an dinlediği şarkılar

müslüm gürses - meselem.

survivor all star

süper bir acun planıyla ahmet dursun gitmiştir. midesindeki sorun ne lan? merve'nin karşısına çıkıp farazi sms ile gitse daha inandırıcı olurdu.
(bkz: survivorda yaşanan oyunlar)

dudak derisini soymak

bunu soyduktan sonra da sızılı bir tatlı kaşınması vardır, değişik bir haz verir.

bahadır isimli erkek bireyler

isimleri bir türlü doğru telaffuz edilemeyen erkeklerdir. saçma esprilere maruz kalırlar. oysaki fonetiği ne hoş bir isimdir.

survivor all star

insanların birinci olanın hala halk tarafından sms atılarak seçildiğini düşündükleri yarışma. oyun içinde oyun döndürerek reyting kazandıran ama bir o kadar da bu hafta ne kurgulamışlar diye merak ettirerek kendini izlettiren yarışma.
duygunun adadan gitmesi iyi oldu. kendisiyle iki haftalık bir sözleşme imzaladılar herhalde. yarın öbür gün bir dizide ya da program sunarken görürüz kendisini. bir de turabi giderse adadan daha da izlenebilir hale gelecektir yarışma. ortamın kızışması adına asla olamaz o da ayrı bir durumdur.

memesinde ben olan kız tatlılığı

küçükse kabul olandır. meme kadar büyükse olmaz o iş.

sözlük yazarlarının favori arabaları

mazda RX-7, siyah olsun bir de.

birdman

içeriği ve anlattıklarına rağmen, oscar'a aday olup fazla şişirilmesiyle inanılmaz tezat düşen film. ortada iyi aktörlük var o kadar.
bir aktörün bulunduğu ortamdaki tutunma hikayesi ve iç psikolojisi ancak bu kadar sıkıcı anlatılabilir.
michael keaton açısından bakarsak son dönemde oyunculuğu adına en iyi performans gösterdiği film olmuş. robocop(2014) ve nfs de rezaletti.

sony xperia z2

telefondan tek şikayetim bildiri seslerinin çok az şekilde çıkması. ne yaptım ettim sesi arttıramadım. yeni güncelle bu sorun düzelirse çok mesut edecektir.

eve kız atıp sevişmeyen erkek

amacına ulaşamayıp hikaye oluşturan erkeklerdir. yoksa ortam hazır, kız da eve gelmeyi kabul etmiş; kaçarı yok sevişmek lazımdır.

khaled hosseini

"uçurtma avcısı" ve "bin muhteşem güneş" ile harikalar yaratan ama son kitabı "ve dağlar yankılandı" ile hüsrana uğratan afgan yazardır.

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

take me to church.

yazarların ilk cinsel deneyimlerini anlatan görsel

görsel

sözlük yazarlarının en son izlediği filmler

hobbit: battle of five armies.
kitabı okumamış biri olarak oldukça beğendim.

erkeklerin kızlara sormak istediği sorular

neden sürekli sinyal verip, ondan sonra da sen yanlış anlamışsın beni ayağına yatıyorsunuz? amacınız sadece beğenilmek ve pohpohlanmak mı?

karısının kırmızı don giymesine izin veren erkek

karısının donsuz dolaşmasına engel olan erkektir.

mastürbasyon yapanları aşağılamak

#mastürbasyonumadokunma hashtagi ile destek verilebilir.