bugün

entry'ler (318)

eczane ismi arıyorum

An itibariyle eczane açacak olan ama bir türlü isim bulamayan eczacının serzenişidir. Kendi adımdan soyadımdan kendim tiksiniyorum, ordan bir şey çıkmadı sizden öneri beklemekteyim.

din bir sentetik uyuşturucudur

din kitlelerin uyuşturucusudur. tenk gad.

hakan günday

görsel

onedio

görsel altına da yazmıslar
" i came in like a mumin ball"

Gece gece karnım ağrıdı gülmekten. Tamamı için, http://onedio.com/haber/surreal-fotograflar-455365

sözlük yazarlarının itirafları

Sürekli bundan bahsediyoruma ama umarım bu son olur..
Eski sevgilim evleniyor demiştim. Nişanlılık dönemleri sona eriyor ve bu gece resmi olarak evleniyorlar. işte hayatın bana en büyük ironisi, gelin ayakkabısının altına codexx yazmış. Allah razı olsun hem de silinmeyecek yere yazmış gelincik. Acımasız kadın!

kızlar neden hesap ödemez sorunsalı

Ataerkil düzenin bir sonucu.
Beyler bunu siz yarattınız.. Hiç bikbiklenmeyin

sevgilisine sadık kalan erkekler

Fırsatı olmamıştır muhtemel. Fazla abartmayın..

sevgilinin kokusu

Romantiklikten ölün emi!

xanax

Yeşil reçeteye tabidir bu yüzden eczanelerde kilit altında tutulur. Kullanan kişiler, tarih ve dozu mutlaka defterlere işlenmelidir zira eczacı bunun hesabını çok zor verir. Tarihi geçse bile eczacı tarafında öylece çöpe atılamaz mutlasa gerekli yerlere teslim edilmelidir.

yalnızlık

Kendi sorunlarını tek başına çözmek zorunda olmaktır ya da gün içinde yaşadığın pek de ilginç olmayan olayları ballandıra ballandıra anlatacağın ve seni bıkmadan dinleyecek birinin olamaması ya da yeni keşfettiğin muhteşem şarkıyı koşa koşa gidip dinleteceğin birinin olmaması dahası müziğini her zaman çift kulaklık dinlemektir. Biri eksildiğinde yadırgamaktır çünkü onu zaten biriyle paylaşmamışsındır.
Vayy ben yalnızlığın kitabını yazarım ben, dağılın!

papa nın evrimi kabul etmesi

Darısı bizim din amanlarının başına. Sonra yavaş yavaş dinden koparız allahın izniyle. Upss!

sevgisini belli edemeyen insan

Kaybetmeye mahmukdur kardeşim. Beyninin içine girip ne düşündüğünü göremeyeceğimize göre..

yurtta kalacaklara tavsiyeler

97 liyseniz ve son sınıflarla aynı odaya düşerseniz çenenize mukayyet olun ki kırmasınlar.

Ruh eşi deyip dururlar arkadaş beyin eşimi buldum resmen.
Üniversitenin ilk yılında görmüştüm onu şimdi yolumuz tekrar kesişti. Görüyorum ki siyasetten, ilgi alanına hatta resim yeteneğine kadar aynıyız. Burda bütün detayları anlatmak isterdim ama okuma ihtimali beni korkutuyor. Her neyse, onun yıllardır süren bi ilişkisi var. Kız ondan çok farklı bunu anlamak için onlara uzaktan bakmak bile yeterli. Aşk bu yahu! Beyin değil ruh işi. Biraz kıskanmış olabilirim ama ikisine de inanılmaz saygı duyuyorum. Umarım her zaman birlikte olurlar. Bende tekrar gidip aşık olacağım bir moron bulurum.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Kulaklığımın teki bozulmuş ve ben bunu en sevdiğik şarkıyı dinleyerek huzun içinde uyumak isterken fark ettim. Tek kulaklık berbat! Üstelik bu sahip olabileceğim en kaliteli kulaklıktı.. Oda arkadaşımda zorla almıştım. Adalet bu mu oluyor şimdi!

yapılmış en aptalca dalgınlık

Akm tarafından konak metroya inmiştim, amacım tabii ki metroya binmekti, ama o kadar dalgındım ki gişeleri filan atlayıp kendimi kemeraltında buldum. Metronun bir ucundan girip diğerinden çıkmışım.
Şimdi anlatınca sıradan gibi ama kendi adıma çok rezil bi durum.

asosyal apolitik ve aseksuel olmak

Biz zamanlar tam da bu özelliklere sahip oldugunu iddia eden birini tanırdım. Sanırım hala apolitik ama diğer ikisini tamamen terse katlamış durumda.
Özetle sadece bir ergen rüyası, marjinal olma çabası..

kadın olmaktan nefret edilen anlar

Her ay düzenli periyotlarda nefret ediyorum. Yetmez mi?

Mutlu insanlardan da tiksiniyorum. Hele bi de sevgilileriyle mutlu olanlar filan var..

bir gün mutlaka gideceğim denen yerler

(bkz: roma)