bugün

ikinci bahar, biz size aşık olduk, karanlıkta koşanlar, köpek gibi dizilerde ayrıca gönül yarası, hiçbiryerde, dar alanda kısa paslaşmalar gibi de filmlerde oynamış 1973 doğumlu oyuncu.*ikinci bahar daki cennet rolü pek güzeldir.izlenesidir.
timuçin esen le birlikteymiş bu arada. (bkz: uçankuş)
birçok genç kızımızın hayallerini süsleyen timuçin esen ile birlikte olan, oyuncluğunu takdir ettiğim tiyatro ve sinema sanatçısı.
ikinci baharın -aslanım cennet i
sağlam adımlarla ilerleyen oyuncu.
iyi bir oyuncu karizmatik, kendinden emin. yakışıklı oyuncu timuçin esenle birlikteydi fakat duyumlarıma göre kısa bir süre önce ayrılmışlardı
beyoğlu ilçesinde ikamet ettiğini düşündüğüm oyuncu. zira rastlamaktan sıkıldım kendisine. bir de ikinci bahar dizisinde barış dinçel'le erkekler tuvaletindeki öpüşme sahnesi hala akıllardadır. ayrıca ve ayrıca bu sezon da sahnelenen mikado'nun çöpleri isimli oyunda sevgilisi timuçin esen ile birlikte yer almaktadırlar.
trt de cumartesi günleri yayınlanan hayat türküsü adlı dizinin başrol oyuncusu. dizideki karakterine duyulan hayranlık, kendisini de sevmenize, neden olabilmekte.
ayrıca
(bkz: gönül yarası)
değişik bir güzelliğe sahip yetenekli oyuncu. çok da sempatik. (bkz: hastasıyız)

kendisine duyduğumuz sempati aslında ikinci bahar kaynaklı da olsa, zamanla çok daha fazla rolde gördüğümüz, oyunculuğuna tanık olduğumuz, sevdiğimiz kişidir.

uzun zamandır başrolde oynadığı hayat türküsü* dizisinin de dün akşam son bulmasıyla birlikte bir süre ekranlarda görülmeyeceğini düşünüp üzüldüğüm insan.
Çok güzel olmamasına rağmen yetenekli, karizmatik,çekici, kendine has bir duruşu, bakışı olan başarılı oyuncu.Son zamanlarda en beğendiğim oyunculardan.
dünyanın en şanslı kadınlarından biri: (bkz: timuçin esen)
anneannemin her gördüğünde hayat öğretmen başlamış aç onu izleyelim dediği kadın. anlatamıyorum başka rollerde başka dizilerde de oynadığını. onun için o hala hayat öğretmen.
cennet'ken biz onun meraklısıydık o ayrı konu.
artık timuçin esenle değil özgür çevik ile birlikte olan yetenekli oyuncu
entresan bir isme sahip harikulade bir oyuncumuzdur.son olarak parmaklıklar ardında dizisinde görülmüştür.
kimileri tarafından çekici ve güzel bulunmasına sebep olan burnuna estetik yaptırıp bence de karakteristik olan yüzünü mahvetmiş, görünüm itibariyle sıradanlaşmış oyuncu.
ilk olarak ikinci bahar da gördüğümüz tanıdığımız, ardından sırasıyla birçok projede, çeşitli rollerle karşımıza çıkan, şu sıralar ise türk malı dizisindeki performansıyla göz doldurmuş, hoş bayan oyuncu.
gözleri ve bakışları güzeldir.
türk malı'nda gördüğüm kadarıyla burun estetiği ameliyatı olmuş. yok yani, o burun öyle değildi bir kere.
ama güzel olmuş, yakışmış. hatta bence geç bile kalmış estetik olmakta. daha önce de olabilirdi, ne var yani?

bir şu fotoğrafa bakın;
görsel

bir de şu;
görsel

bu arada 37 yaşında olmasına rağmen en fazla 30 göstermektedir. (belki o bile değil)
vücudu gayet fit, yüzü de fena değil o yaşa göre. hatta bir hayli bakımlı.
Facebookun tanıyabileceğin kişiler kategorisinde bana sunduğu oyuncu.
Tanımak isterdim sevgili Facebook, hem de çok isterdim ama maalesef tanımıyorum.
an itibarı ile 48. altın portakal film festivalinde en iyi kadın oyuncu ödülünü almıştır.
altın portakal'da en iyi kadın oyuncu seçilen, uzun zaman sonra görmekten mutlu olduğum kadın.
en sevdiğim bayan oyunculardan biridir, ses tonu çok iyidir.
röportajında geriye kalan 'a dair çiğdem vitrinel 'le uyumlu çalıştığını ve iyi çalışmaları seçip onlarda rol almak istediğini söyleyen güzide oyuncu.
ödülün işin sadece bonusu olduğunu söylemekten çekinmemiş ve sadece nitelikli çalışmalarda görünürüm imajımı yıkmam demiştir efendim.
ziyadesiyle toy yetenekli oyuncu güzellemesini yaşı itibariyle geçmiştir.
ikinci bahar dizisinde harikalar yaratırken neden türk malı isimli abuk dizide oynadığını bilmiyorum. aklım almıyor... neyse ki o ikinci yazdığım dizi bitti de kurtulduk.
bugün janset , şebnem sönmez ve 7 numaradaki gerçek ismi tuba olan soyadını hatırlayamadığım armağanla izmir sığacıkta köy pazarında gezen kişi.
(bkz: devin harris)
çok başarılı bir oyuncudur. özellikle gönül yarası filmindeki başarısı takdir toplamıştır. pek çok dizi ve yapımda yer almıştır.
Türk malı dizisi için saygı duruşu.