bugün

dünyanın; en güzel sesi, söz yazarı, gözü, dudağı.. yani dünyanın en güzel kadını..
kıymeti bilinmeyenlerden.
çok şirin çok samimidir. ablam olurmusun demekten çekinmemişimdir. Eskişehir Konserinden sonra bana "bu saatte sen araç bulamazsın, gel seni minübüsümüzle otogara bırakalım" diyerek beni benden almıştır.
inanılamayak kadar, gerçek olamayacak kadar güzel sözler yazar. bu sabahların bir anlamı olmalı der inanırız biz de. 'bu sabahların bir anlamı olmalı bence de' deriz.
hepimiz salağız ama! almış koynuna mis gibi adamı tabi der elimde değil diye, uçları kırıkmış diye. benim de elimde değil ama sallayan yok! benim sözlerime beste yapan bir tuğrul akyüz göremiyorum etrafımda. **
aslen mimardır, bale falan da yapmıştır.
bu başlığa yazmamak lazım belki ama (bkz: iz bırakanlar unutulmaz) tarumar eder, çok fenadır çok...
gerçekten kaliteli bir sesi vardır. kilo problemi ise o kadar da önemli değil.
tuğrul akyüz'ün eşidir kendisi aynı zamanda.
türkiye'de çok kaliteli müzik yapan kişilerden. kıymeti bilinmiyor ama ona hayran kalmamak mümkün değil kendim için...

bu ülke bu müzikleri dinlerken keyif alıyorsa, ben onlarla aynı dilden konuşmuyorum.
https://www.facebook.com/...75394/?type=1&theater
kendisi eksisozluk yazarıdır.
türkiye'nin en iyi gruplarından birinin vokali ve söz yazarı olması dışında, çokta iyi bir şair olan vega diğer yarısı.
yazdığı şiirleri * yayınlasa da alsak dedirten güzel sözlü kadın.
insanı hayallerinde boğacak kadar harikulade bir sese sahip olan zat-ı muhterem.
muhteşem karakterini genlerinden ama yaratıcılığını kozmik birşeylerden alan inanılmaz sevilesi asla antipatik olunamayan güzellik.
evlendikten sonra deniz özbey akyüz olmuştur. *
bebek sesine hayran oldugum ve şirin mi şirin bir çocuga* sahip vokal.
eski vega albümlerindeki sesiyle son albümündeki farklıdır.. eskiden heceleri yutup ayrı bir tarz ortaya koyaken şimdileri sesini ortaya koyuyor.. kaliteli bir vokaldir..