bugün

tamam sustum, tatlı sert ve hafif müzik adlarında birbirinden güzel 3 tane albüme sahip tadından yenmeyen grup.
normal mi sence gibi olaganustu bı sarkıyı bıze kazandırmıs grup kı soguk yagmurlu bı aksamda cam kenarından dısarı seyredılırken bir anda olusmus olmasını arzuladıgım eser.
boyle sarkılar her zaman yaratılmıyor yapan kardese sukranlarımla.
ankara şarkısı yeterince kötüdür başka şarkısını da dinlemeye tenezzül etmedim.
yaptıkları eserlerle dinleyenlerin saygılarını kazanan grup..
(bkz: deniz özbey)
(bkz: mert koral)
(bkz: tugrul akyüz)
ilgilenenleri için= http://www.vegayadavega.com
diskografisi;
tamam sustum (1999)
tatlı sert (2002)
tatlı sert 2(2003) (2002 tarihli albümün genişletilmiş versiyonu)
hafif müzik (2005)
şeklinde olan solisti'nin sesine bayıldıgım rock grubu.
street fighters oyunundaki tellere tırmanabilen tırmıklı ispanyol dövüşçü
(bkz: atari salonu)
berbat otesi vokale sahip grup. hatun bebek taklidi mi yapiyor yoksa sarki soylerken kendinden mi geciyor anlamadim gitti.
(bkz: vincent vega)
(bkz: vic vega)
(bkz: suzanne vega)
tugrul akyüz ve deniz özbey den oluşur. tatlı sertten sonra hafif müzikle de beni benden almıstır. sarkı sözleri muhtesemdir. (bkz: türkiye nin en iyi grubu)
(bkz: vega ajans)
çıkardıkları 3. albüm "hafif müzik" adlı albümle sonunda hak ettikleri ilgiyi gören rock grubu.vokali deniz özbey in hayran bırakan sesiyle kendini diğer gruplardan ayırıyor.lakin canlı performansta pek bir durgunlar. *
ayrıca dünyaya en yakın yıldızlardan biridir.
micro genius marka atarideki street fighter isimli oyundaki alt etmekte zorlandığım kahramanlardan birisi
street fighter adli oyunun en yakisikli kahramani, adam o kadar yakisikli ki yuzunu maskeyle kapatiyor.
"yalansan eğer yalanı severim elimde değil" sözlerine sahip şarkıya imza atmış,albümlerinde tüm şarkılarının söz-müzikleri kendilerine ait olan güzide müzik grubu
valla severim o grubu da konserinde solist dın tın tin diyorsa şemsiye getirmek gerekebilir
güneş'e en yakın yıldızlardan biri.. altair ve deneb ile beraber meşhur yaz üçgenini oluşturur. üçgenin en parlak yıldızıdır aynı zamanda..
''silah sesleri geliyorlar içimden hiç yokken şüphe ediyorum ellerimden ellerimden.. '' diyerekten ''vay be'' dedittirmiş,en bi güzel albümleri tatlı sert olan sevilesi grup.
http://www.vegayadavega.com adresinde, hayranlarinin bütün sorularini ictenlikle cevaplayan grup.
bu akşam odtü de koç fest kapsamında konser veren grup.
hiç şüphesiz uludağ üniversitesi şenliklerinde dinlemeyi ve izlemeyi dört gözle beklediğim grup. şenliğin bana göre sürükleyici ismi.
uludağ üniversitesi şenliklerinde konsere solistin geç gelmesiyle geç başlayan ve tepki alan;buna rağmen konserden önce sırtını dönen seyirciyi bile bir anda olayın içine katmış ve deliler gibi eğlendirmiş müzik grubudur. Ankara'yı söylememişlerdir,kalbim kırılmıştır.
yildiz teknik üniversite şenliklerinde harika performans gösteren grup.playlistlerinde olmamasina rağmen yoğun istek üzerine ankarayi söleyip kalabalığın gönlünü kazandılar. özellikle solist deniz muhteşemdi.