bugün

kilolarını saklamak için hep siyah giyinen kliplerinde sadece yuzunu gorunen (bkz: vega) grubunun solisti..
sesini cok iyi kuLLanabiLen bir kişiLiktir. kendisine sesini değiştirip bebek gibi yapması sayesinde hayran olunabilir. hatta idoL oLabiLecek bir insandır.
özeLLikLe tıam tıam sustıam demesine hayran oLuyorum.
fazLa kiLoLarını sesiyLe örtebiLiyor.
tuğrul akyüz'ün eşidir kendisi aynı zamanda.
eski vega albümlerindeki sesiyle son albümündeki farklıdır.. eskiden heceleri yutup ayrı bir tarz ortaya koyaken şimdileri sesini ortaya koyuyor.. kaliteli bir vokaldir..
gerçekten kaliteli bir sesi vardır. kilo problemi ise o kadar da önemli değil.
25 kasım 1969 - istanbul doğumlu vega solisti

ilginç bir öğrenim hayatı "serüveni" vardır:

american oil company school - tripoli/libya
connaught primary school - brighton/ingiltere
summerhill high scholl - brighton/ingiltere
ataköy lisesi - istanbul
mimar sinan üniversitesi - mimarlık fakültesi/mimarlık bölümü 1987 - 93
klasik bale eğitimi 1975-1985 : özel okul - libya
özel okul - ingiltere
devlet diplomalı özel okul - istanbul *
evlendikten sonra deniz özbey akyüz olmuştur. *
inanılamayak kadar, gerçek olamayacak kadar güzel sözler yazar. bu sabahların bir anlamı olmalı der inanırız biz de. 'bu sabahların bir anlamı olmalı bence de' deriz.
hepimiz salağız ama! almış koynuna mis gibi adamı tabi der elimde değil diye, uçları kırıkmış diye. benim de elimde değil ama sallayan yok! benim sözlerime beste yapan bir tuğrul akyüz göremiyorum etrafımda. **
dünyanın; en güzel sesi, söz yazarı, gözü, dudağı.. yani dünyanın en güzel kadını..
çok şirin çok samimidir. ablam olurmusun demekten çekinmemişimdir. Eskişehir Konserinden sonra bana "bu saatte sen araç bulamazsın, gel seni minübüsümüzle otogara bırakalım" diyerek beni benden almıştır.
muhteşem karakterini genlerinden ama yaratıcılığını kozmik birşeylerden alan inanılmaz sevilesi asla antipatik olunamayan güzellik.
kendisi eksisozluk yazarıdır.
Eksi Sözlük Katkıları ile her pazar saat 18:00-19:00 arası taşikardi programını yapan datlu insandır.

http://www.sourberry.org/programlar/138 adresinden dinlemek mümkündür.

EDiT: Program pazartesi 21.00-22.00 ye alınmıştır
gözleri çok güzeldir. hep ışıldar. birde çok güzel şarkı yazar. hastasıyım.
hayranlarından "hişt şişko" türevlerinde mailler alan *, mimar sinan üniversitesi mimarlık fakültesi 93 mezunu tatlı mı tatlı kişi.
aslen mimardır, bale falan da yapmıştır.
bu başlığa yazmamak lazım belki ama (bkz: iz bırakanlar unutulmaz) tarumar eder, çok fenadır çok...
insanı hayallerinde boğacak kadar harikulade bir sese sahip olan zat-ı muhterem.
koparılıp eve götürülesi yanaklara sahip insan. vega'nın vokalisti. ayrıca güzel söz yazar, şiir yazar.
dünya güzeli kızını * kucaklamış olduğundan en güzel sesli anneler mertebesine yükselmiş kişi.
türkiye'nin en iyi gruplarından birinin vokali ve söz yazarı olması dışında, çokta iyi bir şair olan vega diğer yarısı.
yazdığı şiirleri * yayınlasa da alsak dedirten güzel sözlü kadın.
kıymeti bilinmeyenlerden.
şahanedir, dosttur, akıllıdır. sesi su gibidir.
istanbulda bir an önce konser vermesini istediğim ve dilediğim şarkıcı. Bu kadar gereksiz şarkıcı albüm yaparken veganın yapmaması son derece üzücü...
bebek sesine hayran oldugum ve şirin mi şirin bir çocuga* sahip vokal.
vega grubunun solistidir. ya o ne tatlı bi hatundur ya böyle sexi mi desem cilveli mi desem bilemiyorum( art niyetsiz ) çok hoş yahu.