bugün

ikinci nesil "alıngan" yazar.
uludag sozluk bursa hali saha zirvesine katılan, 2. zirveye geleceğine sevinirken les ile aynı güne geldiğini öğrendiği an dünyası başına yıkılan, ikinci nesil sözlük yazarı. *
hmm sözlükte dikkatimi çekmiş süper bir yazar. zeki, çevik ve ahlaklıdır aynı zamanda. *
2. nesil yazarmıs hos gelmis.
bugün tanışıp hoş sohbetler yaptığım süper insan...kendisine playstation dersi vermişimdir *** ayrıca "en kısa zamanda yeniden görüşmek dileğiyle" dediğim emektar yazar kardeşim...
mesajlastik diye degil,gercekten yazilarini okudugum ve begendigim yazar.(#197487)entrysi sukelaliktir efendim.efendim kendisi gayet dogaldir bu arada,ayrica cok da duyarli.yazilari okuyan bir yazardir.tesekkurlerimi tekrar sunuyorum.
sözlükteki değerli yazarlardan biri olduğunu düşünmekteyimdir.
(#343821) entrysinde mühim bi noktaya parmak basan yazar.
takdir ettik doğrusu
hemşerim.. her daim yardımınıza koşabilecek cinsten bir arkadaş *. çok baboli insan, kız arkadaşınızla buluşacak olsanız,hemen cebindeki tüm parayı verecektir. *
elftir kendisi.
eldor'un organ mafyasınca kaçırılan çocuğu. *
sınıfın fılozofu sosyoloğu siyasetçisi toplu katalogu.....
alemin kralı hemşehrim.. en kısa zamanda reel hayatta tanışmak için randevu keseceğim.
sinema bilgisi tartışılmaz sözlük yazarı.
tatlı tatlı kendi meramını anlatan, güzel güzel karşının cevabını dinleyen, tatrışmayı becerebilen.
Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşebni hiç yitirmezsin. sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle. Nice yıllar

(bkz: iyi ki doğdun darwen)
doğum günü kutlanan yazardır.
(bkz: kizla kizin kavga etmesi) gibi bir basligin sahibi olup etrafina ayar sacan yazar. *
bana tahammül edebilen, sakin bir şekilde dinleyen ve yanlışlarımı düzelten, dürüstlüğü ile gönlümüzü kazanmış sevgili yazarımızdır.
benim gibi uludağ üniversitesi maliye bölümünde sürtmek zorunda kalan, yerkeşke zamanlarında tanışmamıza kıl payı kalmışken benim aylaklıktan vakit bulup gidememem sonucu tnışamadığımız yazar.
birinci sözlük yılını kutladığımız yazar.
kanlı canlı görmekten mutluluk duydugum böcüğüm. arada esnese de (ki uykusu geldiginden degil alıskanlık oldugundanmış *) o kadar guzel dinliyor ki insanin konustukca konusası geliyor canım *. karamel demek tatlı demek, cilegin cok sevdigi demek. cilegin karamele doydugu an gelir mi hiç? karamel, karamel oldukça sanmıyorum ki gelsin. "top secret" karamelim benim *
efendim kıskanç yazar.* sevgili dostum hala bana tahammül etmekte. bu aralar biraz sevdalı olmasından mütevellit herşeyi unutmakta. bir ömür boyu mutlu olsun inşallah.süper dedikodu arkadaşım bu arada. *
tahminimce arwen ile darwin'in melezi bir arkadas.
bugünkü darwen-şilte zirvesinin biricik katılımcısı olan yazar.* zirvede gelmişten geçmişten ve gelecekten yine bol bol dedikodular yapılmış, düşmanlar çatlatılmıştır.'' heyttt bee ne koca dört yılmış'' diyerekten geçmişe olan özlemimize dem vurulmuştur. vay bee bu okuldada neler olmuş diye düşünmüşüzdür.*dostum umarım yine görüşmek nasip olur. herşeyin hayırlısı olur hakkımızda. *.*
bursa ya uğramayan yazar.