bugün

kayserili oldugunu ögrenince sevindigim yazar. (bkz: bir gün zirve yaparız artık)
* (bkz: forumda ayar veren moderatör)
üç bilinmeyenli denklem gibi yazar. çözemiyorum kendisini. sonra da kendini ergen tribine sokuyor. ''anlamıyorsun beni, konuşmuyorsun benimle, hiç bir şey yazmıyorsun, bık bık bık. nasıl anlayayım matematikle aram hiç iyi olmadı ki.
doğum günü çocuğuymuş. hiç tanımasam bile sevdiğim insanların sevdiği bir insan olduğu için, doğum günün kutlu olsun.
doğumgünü olan yazar. mutlu yıllar, ballı bir hayat dilerim *
miyazaki filmleri gelen yazar. tatlıcık uuser. aynı zamanda sözünün eri de pek bi tuttum kendisini etnik cd beklemekteyim kendisinden her ne kadar fransız kalsam da.. ** * *
askerliğini çoktan tamamlamış yazar kişisi. moral verme konusunda üstüne tanımam ayrıca. şimdi uzak kaldık. ama hala en büyük sırdaşlarımdan. bir de ona yaptığım işkence yöntemlerini unutmasa daha çok sevicem.
vatani görevi için 156 gün buralarda olamayacak yazar. tekirdağ uzak oldu beaa. hayırlı tezkereler.
tipik bir kayserili olan yazarımız.
arap şükrü' nün kedileri yesin seni demek istediğim yazar. bu kadar da gıcık edilmez ki insan. *
forum yöneticiliğinden sözlük yazarlığına terfi etmiş yazardır.
iyi ki doğmuşsun,iyi ki dostum olmuşsun canım yazarı. nick altını süslemek isterdim ama sanırım bunun için yazdıklarım düşündüklerimin yanında az kalacak. un- pa' ya gidelim mi? arkadaşlar orada bekliyo bizi. *
an itibariyle doğum günü insanı olan yazar.

(bkz: iyi ki doğdun)
tehditkar yazar. ya bu kadar olur. engin derin bilgilerimden faydalan sen yıllarca. bir açık bulduğunda hemen rezil et beni. bu mudur ya bu mudur? iki sarmaya bizi unutan kişi bi de. kariyer planlarında beni de en üst seviyelerde görevlendirecek kişi. * yine de seviyoruz kendisini. *
(bkz: #2446106) bunu derken kullandığı ve benim şu an kullandığım dili iyice araştırsın demek istiyorum kendisine.
ayrıca bu bilgiyi nerden edinmiştir merak edinmektedir.
(bkz: götünden element uydurmak)
sakal, gülümseme, planlama ve tanzim, sohbetimsi, patenci olmayı becermeye istekli (bkz: gülümseme)
kıl yazar. okulda da böyleydin sen. hep kıskandın beni. ama nereye kadar efendim. hayır o değil öldürecem bu yazarı, şu genç yaşımda katil olacağım.

terbiyeli edit: aa küfür etti bana. sensin o sensin sensin.
bursa ya uğramayan yazar.
bugünkü darwen-şilte zirvesinin biricik katılımcısı olan yazar.* zirvede gelmişten geçmişten ve gelecekten yine bol bol dedikodular yapılmış, düşmanlar çatlatılmıştır.'' heyttt bee ne koca dört yılmış'' diyerekten geçmişe olan özlemimize dem vurulmuştur. vay bee bu okuldada neler olmuş diye düşünmüşüzdür.*dostum umarım yine görüşmek nasip olur. herşeyin hayırlısı olur hakkımızda. *.*
tahminimce arwen ile darwin'in melezi bir arkadas.
efendim kıskanç yazar.* sevgili dostum hala bana tahammül etmekte. bu aralar biraz sevdalı olmasından mütevellit herşeyi unutmakta. bir ömür boyu mutlu olsun inşallah.süper dedikodu arkadaşım bu arada. *
kanlı canlı görmekten mutluluk duydugum böcüğüm. arada esnese de (ki uykusu geldiginden degil alıskanlık oldugundanmış *) o kadar guzel dinliyor ki insanin konustukca konusası geliyor canım *. karamel demek tatlı demek, cilegin cok sevdigi demek. cilegin karamele doydugu an gelir mi hiç? karamel, karamel oldukça sanmıyorum ki gelsin. "top secret" karamelim benim *
birinci sözlük yılını kutladığımız yazar.
benim gibi uludağ üniversitesi maliye bölümünde sürtmek zorunda kalan, yerkeşke zamanlarında tanışmamıza kıl payı kalmışken benim aylaklıktan vakit bulup gidememem sonucu tnışamadığımız yazar.
bana tahammül edebilen, sakin bir şekilde dinleyen ve yanlışlarımı düzelten, dürüstlüğü ile gönlümüzü kazanmış sevgili yazarımızdır.