bugün

dördüncü nesil yazar. hayırlara vesile olsuuun.
benden daha şanslı olan branştaşım.
Pembenin karanlık tarafı demektir. Tabi burdaki pink şarkıcı olan da olabilir *
(bkz: dark side of the moon)
kibarlığıyla sempatimi kazanmış yazardır. hoşgelmiş *
(bkz: nesildaşım)
(#1719506) zirvenin amacını unutmuş yazardır. zirvenin amacı tanışmak kaynaşmak ve buralara yazan insanların etten kemikten yapılmış olduğunu görmektir. izmir de yazlar başka olur zirvesi'ne gelmezse bir kutu pastayla evine gidip, kafasında paralıyacağım yazardır.*
pink floyd hayranı olma ihtimali yüksek yazardır.*
iyi niyetli yardımsever arkadaştır.
iyiniyetli olmasına rağmen özel mesajıma cevap vermemiş yazardır. belki de iyiniyetinden cevap vermiyordur. o ayrı mesele tabi...
en kral türkçe öğretmenidir. zamanında edebiyatı hiç sevmezdim sonra

üniversitede sevmeye başladığım artık bu yazarımızla çok daha fazla

seveceğim...

izmir de yazlar baska olur zirvesi'nin onursal konuğu neşe kaynağı.
sıcak kanlı öğretmen yazar. her öğretmen senin gibi olsa denilesi yazar.
muhabbetine doyum olmayan öğretmen..
türkiye gerçeklerinde bir türkçe öğretmeni. gerçek bir türkçe öğretmeni, muhabbet insanı. ayrıca pink floyd insanı sanırsam.
kpss ye gireceğimim öğrenip, hiç tanışmamamıza karşın başarı dileklerini iletmiş sıcakkanlı yazar kardeşimiz...
(#1922768) ile geçen haftanın en beğenilen entry sine imza atmış.kutlar, başarılarının devamını dileriz.
fazlaca ulaşamadığım zümrem.
Alsancak'da içmeyen olsun zirvesinde tanıştığım ve tanışmaktan müthiş haz aldığım dost yazar. Birkaç sene içerisinde meslektaşı olacağım ve özellikle; edebiyat, dil, kültür, konuları hakkında yoğun ve coşkulu bir sohbete daldığım güler yüzlü, içten kişilik.
işte bu adam ya. ne emeklerle davet ettim ne zorluklarla çağırdım gel abi

zirveyi şenlendir diye. işte bu adam beni hiç kıramadı şimdiye kadar. ben

cephesinden helal olsun yazarı. ayrıca kendisi bir yazar arkadaşını da

getirmiş, (tşk:darksideoftheping).
- ee nevi sahsina munhasir napacağız?
+ tamam abi oldu bil sen o işi...
- tamam diyorsun yani...
+ tabi abi, gammaz olacaksın yakındır...
- iyi bakalım
+ yukarda tanıdıklarım var, hallederiz *

tdk dan daha güvenilir edebiyatçı sözlük yazarı. yanlış başlık girenleri çemkirmesi kuvvetle muhtemel olan yazar, muhabbet edilesi kişilik ve alsancak da içmeyen ölsün zirvesi şenlendiricisi.
alsancak'ta içmeyen ölsün zirvesinde tanıştığım süper yazar. sıcakkanlı, babacan bi tavrı var. ayakta alkışlanası sözleri hala kulaklarımda. tanışmak güzeldi hocam.
edit: imla hataları için özür dilerim. sözlük için olmasa bile benim için en büyük gammaz sensin. *
(bkz: ayaklı tdk)
ikinci edit: kimin tavuğuna kış dedik de bu yazıyı eksi oyladınız anlamıyorum ki!
çok sempatik bir kullanıcı adına sahip yazar.
pink floyd'un en iyi albumu olan darkside of the moon albumunu kendine nick olarak secmiş olan dorduncu nesil yazar.
benim fahri velim olan, muhabbetine doyulmayan, izmir zirvelerinin vazgeçilmezi yazarlardan biri...

gecenin bir yarısı, biralar birbiri ardına gelirken, yaralımasalçocukları ile yaptıkları "kaynaştırma harfi" muhabbetini unutamam... her yerde her şekilde edebiyat... onlar konuşsun biz dinleyelim... *

(bkz: seninle her zirveye varım ben)*
candır, arkadaştır, muhabettir, dosttur, derttaştır, tavlada hep yenilir, yazıktır... iyi ki vardır. onunla tanışmak şanstır, onu kaybetmek eksikliktir.. varol..