bugün

birçok görüşüne katılmamama rağmen büyük bir islam alimi olduğunu kabul ettiğim hakkında atılan şerefsizce bir iftira ile karşı kaşıya olan şahıs.
bir gecelik kiyilan nikahlarin en buyuk aleyhtaridir. iran lilarin adeti olan bu sapik mut`a nikahini hemen her konusmasinda anlatmakta ve cok sert bir sekilde karsisinda durmaktadir.
her ne kadar dine yakınlığım olmasa da sırf bu adamı dinlemek için televizyonun başından ayrılmıyorum. eğlenceli kişilik.
buradaki adamların hepsinden daha anlamlı daha bilgili olan insandır.
muta nikahını bu kadar yerin dibine sokanlar unutmamalıdırlar ki bu peygamberin başlattığı bir uygulamadır.bir süre sonra yasaklanmıştır belki ama bu durum muta nikahını peygamberin başlattığı gerçeğini ortadan kaldırmaz.

ayrıca bana garip gelse de seviyorum ben bu adamı.birçok din adamı gibi göz boyayıcı, riyakar, saçmasapan tavırları yok.samimi geliyor insana.bazı konulardaki yaklaşımı ise gerçekten güzel.biraz izleyin öyle fikir beyan edin.

(bkz: sezarın hakkı sezara)

not:ateistim.cidden.
kadinlarin pazarda 20 dakikaligina kiralanip mal gibi degis tokus oldugu bir donemde cok kisa bir sure icin bu isleri zorlastirmak amaciyla bunu bir akte baglayan kainatin efendisi daha sonra bu nikahi kiyanlari lanetlemistir.

akilli olmak, eger varsa biraz beynini kullaniyormus gibi yapmak, kafirse de kafirligini bilmek en guzelidir.
yobaz bir hoca zırvası zannedilendir. bir videosunu izledikten sonra yıkıldığım kişidir. muhabbeti dehşet güzelmiş beyler.
inanç saçmalık silsilesi ile ilginç yorumunu birleştiren zengin ve medyatik din adamıdır.
zekeriya beyaz ile program yapsa reyting rekorları kıracak olan adam. fatih altaylı adamdaki sahne ışığını gördü de 10 günde bir programına çağırıyor.
bu adama sadece gulucuk.. *
muhtemelen barbie bebekler ile ilişki yaşayan şahsiyet.
fethullah gülen'e giydirmiştir.

http://www.youtube.com/watch?v=m4kIfB-T-fk&feature=related
son zamanlarda iyice meşhur olan tarikat lideri ve komik adam.
alem insandır.*
tarikat lideri değil sadece tarikatta bir mürid ve hocadır. tarikatını lideri ve mürşidi mahmut ustaosmanoğlu denen şahıstır.
(bkz: ahmetli cübbe hoca)
hocamız da az değilmiş hani.
üzerine oynanıyor şu sıralar . hoca kendini savunmayı bilir lafı gediğine koymuştur .
helal olan herşeye binilebileceğini söyleyen kişidir. binilen şeylerin helal olması için yapılabilecekler sorusuna cevap için evlilik de deyip demeyeceğini merak ettiğim kişidir aynı zamanda.
komedyen komedyen!
silk&cashmere markasının sıkı müdavimidir.
uludağlı şakirtlerle aşık atabilecek zat-ı hödük.
cem yılmaz ile aynı sahneye çıksalar salonlar elleri domates dolu seyircilerle dolup taşar. öylesine komik, öylesine aptüş bir kişilik. o anlatsın sen geç karşısına gül. bööyht.
memlekete gelmiş en değerli hocalardan hatta ulemalardan biridir. islamı anlatma şekli son derece hoş ve ilgi çekicidir. şahsi olarakta şeker gibi biridir. şu sıralar haber türk'e konuktur. izlenilmesi tavsiye edilir.
cep telefonlarında zil sesi olarak enstrüman kullanılmasına karşı olan mübarek insan. ayrıca ezanın da cep telefonlarında kullanılmasına karşı zira tuvalette çalabilirmiş. ancak horoz sesi filan kullanılabilir. ayrıca kendi zil sesi kuş sesiymiş.
--spoiler--
benim kuş ötüyor
--spoiler--
kızdırmayı hocamı. kullanmayın telefonlarınızda müzikli şeyler. bu da tarihi konuşmalarından birinin daha linki:
(bkz: (vid #18504))