bugün

entry'ler (354)

hijyen belgesi

insan sağlığını olumsuz yönde etkileyebilecek ortamlarda alınacak önlemleri anlatan Hijyen Eğitimi sonrası verilen belgedir.

naci görür ün artık sıkması

naci görür işini yapıyor ne yapsın yaklaşıyor yaklaşmakta olan.

tahdit

Yabancı tahdit kodları, yabancılar bakımından bazı hallerde bilgilendirme, bazı hallerde ise Türkiye’ye giriş yasağı ya da sınır dışı edilmesi etkisine sahiptir.

tapu iptali ve tescili davası

Tapu iptali ve tescil davası, çoğunlukla mirasçılar arasında mal kaçırmak için yapılan işlemlerin iptal edilmesi için açılır.

bokuna iki yumurta çakıp yenecek kızlar

boşnak kızları. dersanede, okulda şimdi de çalıştığım yerde bu güzel kızları kıskanıyorum işin açığı. çok güzeller.

sözlük kızlarının bugünkü kombinleri

yeşil triko siyah pantolon.

çok et yeme gut olursun

çok et yemek nefsi azdırır derler.

şafak pavey

abd dışişleri bakanlığından ödülünü almış anti-emperyalist. yeminli abd karşıtları sözde antiemperyalistler ne yapacaklarını şaşırdı.

13 mayis 2007 izmir gundogdu cumhuriyet mitingi

salak kemalistlerin akp'ye uzattığı can simidi. bence kemalistler kemalist değil salak bir nesil yetiştirdi.

sözcü

iletişim fakültelerinde "nefret söylemi nedir" "ırkçılık nasıl üretilir ve dolşıma sokulur" vs. sorulara cevap vermek için kullanılan kemalist gericiliğin temsilcisi olan gazete.

ermenilerden özür diliyorum

altına bir türk olarak imzamı attığım söz.

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

-günlerdir uyuyamıyorum. hakkını helal et sen haklıydın.

ben: seni affetmiyorum. sahi affetseydim sen bu yaptıklarından sonra kendini affedebilir miydin?

- peki affetme. bende ellerimi göğe kaldırırım.

(tamamen haklı olduğum bir ayrılık sürecinden sonra bir sabah telefenumda düşün mesaj sonrasındaki kısa yazışma)

dersim katliamı nı yapan diktatör

(bkz: mustafa kemal atatürk)

yılmaz özdil

kendi askerini döve döve öldüren sonra da cenazesine tek bir temsilci bile göndermeyen tsk'yı eleştirsede muhalif tarafını görsek dediğim ulusalcı yobaz.

ahmet altan

yeri geldiğinde bir hukuksuzluk kurumu olan şımarık tsk'ya yeri geldiğinde dersim katliamı vs. nedenlerle mustafa kemal'e, yeri geldiğinde akp'ye ve en son pkk'ye ağır eleştirilen yönelten türkiye tarihi'nin tartışmasız en cesur yazarı.

askere evini boyatan eşyalarını taşıtan komutanlar

tsk'nın yüzde 99'unu oluşturan komutanlardır. askerlerde komutana uşaklık yapmayı vatan hizmeti sanırlar.

ismailağa tarikatı

tarikat ve cemaat farkını bilmeyen cahil bir ulusalcının açtığı başlık. oku, öğren, sonra küfretmeye başla koçum. bunlar hayatında kuran okumayıp kendilerinin fakih falan zannederler. ah mustafa kemal ahh ..

3 ekim 2008 şemdinli aktütün pkk saldırısı videosu

taraf gazetesi'nin ihmal haberi üzerine kemalistler bizim orduda öyle şey olmaz diye salyalarını akıtarak tarafa saldırmıştı. video bir tarafınıza girsin sizin.

12 eylül de asker postalı yalayan dinciler

(bkz: 27 mayıs da asker postalı yalayan kemalistler)

ışık koşaner in tüyler ürperten ikinci ses kaydı

(bkz: kendi askerini alnından vurarak öldüren ordu)