bugün

bir ben mi izlemedim. görseller yetti
Seks videosunu izledim, hem aleti çok küçük hem de erkenden boşalıyor. 15 20 saniyede boşalmak nedir! Sen nasıl giresun'lusun, insan biraz fındık yer mk! Allah senin memleketine fındık gibi bir nimet vermiş ve sen bundan hiç faydalanmamışsın.
Her şeyi geçtim, manitayla takılırken neden ölmüş akrabalarını düşünmedin! Hadi onu geçtim erkek adam erken gelmemek için en azından ölmüş şeyhleri, evliyaları düşünür mk. ilaç almana bile gerek yok. Bunu düşünsen bile 3 5 dakika daha kazanırdın.

Ben artık bu adamın giresun'lu olduğuna inanmıyorum! Lanet olsun sana. Yüzümüzü kara çıkardın, rezil herif!
Hak geldi batıl zail oldu daki hak ehli olduğunu düşündüğüm hoca/ hocamız/Cübbeli Ahmet hocamız. Allah onun ömrüne bereket versin.
(bkz: ajan)
ismail Ağa cemaatinden afaroz edilmiş...

Swh...
ismailağa cemaati ile bir alakası kalmamış hocadır. cemaatten atmışlar anladığım kadarıyla. kendi cemaatini kurup cübbeli ahmet hoca cemaati olarak yola devam edeceğini düşünüyorum.
görsel
verdiği ifadede aylık gelirine inanmadığım youtuber dır.
Aylık gelirini açıklamış.

https://halktv.com.tr/gun...-kazanci-da-dudak-788037h
Yanmayan kefen, terlik falan aldın mı?
Kampanya varsa ben de alayım.
Sevdiğim bir hocadır.
Aslan terbiyecisi.
Sar kavramını açıklasın.
Adam önce dini doğru kabul ediyor ardından evreni yorumluyor o yüzden saçmalaması normal.
görsel

ağaran sakalından da utanmayan, allah ile aldatan, hoca lakabını haketmeyen troldür.
"Birisi dağda çıkmış katil oluyor(pkk), diğeri de burda ona oy veriyor kafir oluyor."
-cübbeli ahmet hoca

Bu adama karşı gerçekten gereksiz ön yargı var. Böyle milliyetçi, vatansever hoca az gördük. Cübbeli hocam adamdır.
Fethullahçıların, kürtçülerin nefret ettiği adam gibi adam.

Sözlükteki arkadaşların kendisine karşı tutumu gerçekten ön yargıdan ibaret. Cübbeli ahmeti islamcılar da sevmez. Geçmişi bırakın, şuan gerçekten milli bir duruşa sahip, vatansever, anti emperyalist çizgide. Amerikaya karşı cephe oluşturmalıyız dedi geçen. Her seferinde hdp nin, fetö nün amerikancılığını anlatıyor.

Tanrı türkü koruyacak bozkurtum. Hocamız adamdır.
mbti tipinin istj olduğunu düşündüğüm hoca.
ülkemizde dini kullanan bir çok '' hoca '' adı altında sahtekarların yanında really hoca denilebilecek bir hoca.
Dünyada 32-33 çeşit arapça basım kuran olduğunu da demiş mi?
14'ü 15'e bağlayan gece, 15 Mart'ta büyük bir musibet gelebilir diye bir şey dedi.
internette Olay oldu.

Sanırım kendisi bu duruma o kadar inanıyor ki, yarın akşam (14'ü) bela ve musibetlere karşı bir camide toplanacak.

Bir şeyler deniyor sanırım ama ne olduğunu anlayamadım.
O gece Haklı çıkmaz umarım da editlemek zorunda kalmam. *
Tasavvuf sohbetleri ansızın cezbeye getirebilir o yüzden pek dinlemem.
ilmiyle değil güldürükçü kişiliği ile taraftar kazanan kişi.

neden meddah olmadığını anlayamadığım kişi.
insanlara islam'ı sevdiren güzel insan. Ateistler, çapulcular sevmez.