bugün

başrolünü dani filth in oynadığı,oldukça vahşi ve seksi sahneler içeren ama geyik ötesi olmaktan kurtulamayan 2001 ingiliz yapımı film.filmin resmi internet sitesi:

http://www.cradleoffear.com
cradle of filth grubunun vokali dani filth'in basrolunde oynadıgı ve önüne geleni kesip biçen, soluk borusunu cıkartan vb igrenc öldürme sekillerini sergileyen bir karakteri canlandırdıgı bekledigimden daha profosyonel bir film.
senaryosu basittir, film icinde yaklasık yirmişer dakika süren farklı hikayeler anlatılmıstır.
yönetmenligi cokda kötü olmamakla beraber sıradanlıgın ötesine gecememiştir.
oyunculuklar fena degildir, herhangi bir amatörlük sezilmemektedir.
genel acıdan bakıldıgında ahım şahım bir film degildir ama kayda deger bir emek harcandıgı görülmektedir.
Dani Filth'in gercek hayatta yapmak istediklerini ekrana doktugu filmdir. 4 farkli hikayeden olusmakta ve fear unsurundan cok erotizm ile filth unsurlari on plana cikmis bir filmdir.
şu zamana kadar izledigim en gereksiz/boş film. sinema filmi diyecektim onu da diyemedim lan. git onu kes, sonra bunla yat, yattıktan sonra kesmeyi unutma. hah aferin.

ben yaptım oldu filmi. götünden sallamanın en güzel örnegi.

spoiler gibi değil gibi ,

filmdeki "internet üzerinden istedigin gibi adam öldürme" olayı biraz orjinal gibi değil gibi..

spoiler bitti.

manyak mısınız oğlum siz?! dağılın lan. kanmış, vampirmiş, 666 ymış! dağılın lan!
trailerından bile ne kadar sikindirik bir film olduğu anlaşılan, mazoşizm üzerinden prim yapmaya calışılmış bir dani filth zırvalaması. ama yok yok inat yaptım bulup seyretcem.
(bkz: #4386093)
ve akabinde bulup seyredilir.

''the sick room'' sadizmin doruğuna çıkaracak bir fikir gibi görünse bile bana niyeyse cube zero'yu hatırlattı*. filmi bol bol plastik bağırsak, yemek borusu, mide vb görmek içinde seyredebilirsiniz, psikolojik herhangi bir zararı yok.

ayrıca eklemeden gecemeyeceğim dani filth emosuda baya seksiydi lan, yirim ben seni.*