bugün

entry'ler (1004)

emptywords

burdan kendisine sesleniyorum, bu yazıyı görünce haber et beraber gülelim, eski güzel günleri hatırlayalım, gözlerimizin içine bakıp "amcık seni." diyelim. yapalım bunu.

sebarstian

hoşgeldiniz dedigim uuser.

(bkz: hoş geldiniz)

bankta oturup simit yiyen komunist

genelde iki gözü vardır.

haci olmak

hacca gitmekle sahip olunan sıfattır. kiminin haccı slayer kiminin haccı judas priest kimininki kabedir.

13 temmuz 2008 judas priest istanbul konseri

(bkz: hacı olmak)

emptywords

29. entarisi ben olayım dedigim bedük.
msn ortamlarını boş bırakınca gözlerimi hüzün hüzün doldurup, bırıp bırıp akıtan, zıkıf zıkıf ağlatan yazar şeysi.

gelişmekte olan ülke

(bkz: uludag sozluk).

sözlük yazarlarından aforizmalar

her experience'ın kendine göre bi şeyi var."

(bkz: diablo 2)

(birinci köyde alınan experience'ın az olduğunu söyleyen birini duyunca)

sivri sinekle cinsel iliskiye girmek

yanlıştır.

allah

türkiyede ve sanırım herhangi bir islam ülkesinde, kendisine hakaret edildiginde, hakaret eden otomatikman "katli vacip" durumuna düşer.

başka ülkelerde böyle midir bilmiyorum.

türkiye'de allah'a hakaret edemezsiniz, kötüleyemezsiniz, "aslında o kadar da iyi değil" diyemezsiniz, küfür hiç edemezsiniz. sikerler adamı sikerler.

var böyle bi şey. kötü oylayanlar mesaj atsın da acıklasın durumu bana bi zahmet.

büdüt : yanlış yazmışım, daha doğrusu eksik bırakmışım yazdıgımı. burda "hakaretten" kasıt salt "hay senin bilmem ne" şeklinde olan cümleler değildir tabii. hakkında olumsuz bir şey söyleme vs de işin icindedir.

darklove

cok sinirli. döverim bak. ne diyon lan sen. ne dedin lan. olm bak.

facebook tan hatun kaldırmak

basının uydurmasıdır.

her türlü başlık açabilme keyfiyeti

uludag sözlükte bir süre önce yoktu. sanırım hala yok. ashdashdsahash.

şöyle ki, önceleri bazılarınızın bildiği üzere sol frame e gelmesi engellenmiş başlıklar diye bi şey vardı. sanırım hala var, asdhashdasjasjd.

neyse, bu sistemi biraz değiştirdiler, modlar severse sol frame e geliyo, sevmezse gelmiyo. ya da başka bir kriter var, aslında cok emin değilim. ama hala bazıları gelmiyo sol frame e.

"ee gene de acabiliyosun istedigini mına koduuum" demeyin. kimse göremedikten sonra ne anlamı kaldıgı başlıgın lan.

her türlü başlık açabilme keyfiyeti

özgürlükle alakalı bi şey.

herkes aynı şeyi düşünme mecburiyetinde olmadığına göre bazı başlık türleri bazılarını rencide de eder, provoke de eder, sinirlendirir de, güldürür de vs.

pamela anderson un cicikleri

cücügüyle birlikte bir takım oluştururlar. (bkz: cücük) *

emptywords

28. entarin ben olayım dedigim cücük.

deathbiscuit

(bkz: gercek türk) * *

çarpışma

uykusuz'da oky tarafından cizilen ve bu hafta da kendisi icin "ulan gene mi be gene mi be?!" dedirten cizgi öykü. bitsin artık.

futbol maçına giden kız

kati suretle thrash metal dinleyen kızdan daha çekici olamaz.

anadolu thrash metal

malmsteen ile birlikleliginden sonra olası bir kıraş&destruction birlikteliginden doğabilme ihtimali olan tehlikeli müzik türü. kesin katil yapar adamı.

"...kıraç'ın o enfes yorumu thrash metale adeta kendini buldurtmuş."

nivyorkzorks