bugün

bu ilaç grip olduğunuzda daha enerjili olabilmeniz için doktorlar tarafından yazılır. yan etkileri uykusuzluk ve halusinasyonlardır.
yüksek bulutlar sınıfındandır.* beyaz renkte çok ince iplikler halinde veya dar şeritler şeklinde bağımsız bulutlardır. görünüleri lif veya ipek parlaklığındadır. ci ile simgelenir.
martercard'a ait bir banka kartı türü. (bkz: maestro)
1995'de Los Angeles'da kurulmuş elektronik müzik ikilisidir. Grup üyeleri Aaron Carter ve Stephen James Barry'dir.
kaynak: http://tr.wikipedia.org/wiki/Cirrus
etnik müzik dalında harikalar yaratan grup.

(bkz: she kills)
ilaç olanı da müzik grubu olanı da her derde deva.
ikisinin de iyileştirici özelliği çok kuvvetli.
she kills şarkısı harikA OLAN sarışın solistli grup. zenci sesi gibi sesi var ayrıcA.
http://fizy.com/#s/1lrhh3
mama please şarkısı tez buluna ve dinlene!
canım sıkıldığında dinlediğim ve müthiş keyif aldığım gruptur.
Albümlerinin Türkiye'de satılmadığını düşündüğüm grup. Zira hiçbir yerde bulamadım.
defalarca usanmadan dinleyebileceğim parçaların sahibi gruptur.
tunus asıllı nawel ben kraiem'in solistliğini yaptığı, etnik müzik icra ettiği tahmin edilen (yani hani etnik de diyebiliriz. tarzları gerçekten çok farklı) harika müzik grubu. albümlerinde yalnızca daha ve lilla şarkılarına hasta olmadım. geri kalan hepsi vazgeçilmez şarkılar listemde mevcuttur. dinlendirirken harbiden dinlendirir. kafan rahatlar, boşalır biraz daha geniş hissedersin kendini. aslında o kadar da önemli olmadığını farkedersin. hele nenniyi dinlerken nawel'in (evet sevişiyoruz kensidiyle. in your face haha) sesi eşliğinde uyuma ihtimaliniz çok yüksektir.
priere şarkısında bir ayrı kalmışlık hissi doğar, tüm ayrılığı, ayrılığın kendisini dahil ederek birleştirmek, vahdaniyet'i bilme, onu görme gibi garip şeyler düşündürür. arap ezgileri çokça bulunur. çok da güzel olur tamam mı. tadından yenmez. zaten priere yakarış, dua anlamına gelmektedir. nawelciğimin la ilaheillallah diyen sesine ve söylediğine hayran kalırsınız.
eğer şarkı sizi hareketlendirme niyetiyle yapılmışsa zaten kaçarınız yok. she kills dinleyip de kalkıp oynamayan en azından içinden oynamayı geçirmeyen insan evladı tanımıyorum . mama please ise sanki birazdan kötü bir şey olabilirmiş, ortalık karışabilirmiş yapar.
gariptir yani hem grup hem albüm. aynı zamanda bağımlı yapar. ama sadece bütün albüm sadece nawel konuşsa yine dinlerdim valla.
ve bir güzel yanı da piyasacıların eline düşmemiş olmasıdır.
yoğun bir günün ardından, yorgun argın gelinen ev de az yüksek sesle açıldığında, kafa dağıtan bir yapısı vardır bu grubun.
titrek ve buğulu sesi olan solist nawel grubun bel kemiği. mama please ise en iyi albümleri tabi ki.
değişmediyse eğer grup: nawel ben kraiem-vokal, maeva tur-keman, seb dousset-perküsyon, alex hetzel-gitar, remy laurent-gitar, mathieu deranlot-çello isimlerinden oluşuyor. (bkz: ila el jena) başta olmak üzere albümlerinde ki her şarkı önerilir.
ilk başta güzel gelse de zamanla sıkıyor. oysa bir ay gider bu diyordum.
kesinlikle kendini dinletmeyi başaran bir grup. she kills ve mama please gibi çok iyi şarkılarının yanı sıra benim favorim priere' dir

aha buda linki; http://www.youtube.com/watch?v=8nJsW_7KfBw

bu arada şarkının sözlerinden de anlayacağımız üzere müslümandırlar.
tamamen buz kristallerinden oluşur. yüksekten uçan uçaklar bunları tetikler, dünyanın ısısı için önemlidirler. 11 eylül günü uçuşlar durunca kuzey amerika'da ısı 3 derece artmıştı.
aynı adı taşıyan iki farklı müzik grubu.

biri minimal elektronik yapar diğeri dünya müziği dediğini.

minimal'le chill out yaparsın tunus güzeli Nawel Ben Kraiem ile raks..
(bkz: she kills) parçasıyla tanıdığım mükemmel grup.

(bkz: light in babylon) dan sonra en sevdiğim etnik grup sanırım.
mama please parçaları ile tanıdığım she kills parçalarıyla ölüp bittiğim grup. solistinin ingilizce telaffuzuna laf atıyorlar falan aa alakası yok. misler gibi gruptur bana göre.
(bkz: circus)
serbest çağrışım.
mama please adlı şarkısıyla dinleyenleri mesteyleyen grup.
she kills ve mama please en bilinen şarkıları olmakla birlikte her şarkıları ayrı olan, tunus asıllı etnik müzik grubu.*
Yeni nesil genel havacılık uçakları üreticisi. Yeni SF50 modeli merakla beklenmektedir...
mama please albümleri gün boyu size çok iyi eşlik edebilir.
anti histaminik grubundan en etkili ilaçlardan biridir.

ara ara hayatımı felç eden, mevsimsel allerjiyle birlikte nükseden burun tıkanıklığıma tek çare olan ilaçtır.

son günlerde piyasada bulamamaktayım, kökü kurumuş ilacın resmen. sanırım firması değişmiş. tam zamanını bulmuşlar firma değiştirmek için, umarım tekrar üretilir de bir nebze olsun şu tıkanıklık sorunundan rahatlıkla kurtulabilirim.