bugün

karısından it gibi tırsıp genede hovardalıktan vazgeçmeyen gıda sektörü emekçisi arkadaşın telefonunda görülmüştür:

rey-han un sanayi
aydan toptan gıda
arzum su

son olarak az-ra unlu gıdadan gelen "müsait misin" mesajı ile yakayı ele vermişti haspam,
gerisini ben de duymak istemedim.
aşkım ve türevleri.
artistik yazı türleriyle ilk bakışta ne yazdığı anlaşılmayan garip "aşkım" biçimleri.
(bkz: green carnation)

ne bileyim abi. çok sevdiğim bir proggressive metal grubu. sevgilime olan sevgimi ancak ona bu ismi takarak gösterebilirdim herhalde. ne yani herkes gibi aşkım sevgilim falan diye mi kaydetseydim.
(bkz: aaaaa) *
(bkz: gizli numara)
hangi kafayla kaydetmisim bilmiyorum ama ayiktim.
ilk kız arkadaşım olduğu zaman "yavuglum" yazdığım biçim. peki şimdi ne oldu? eller aldı :=)
"direkt" ismini yazmak.
(bkz: bacı kalfa)
yiğidim
sales *
(bkz: kşa r) * *
(bkz: 3 numaralı)
bir taneyse sorun yok birden fazlaysa numaralandırma yapılabilir
karışıklık kaçınılmazdır.
ilk basta aaasskkmmmm diye , sonra kavga edince isim soyisimle , barisip zaman gectikten sonra ruhum diye kaydettigim bicimdir.
çintori aşkım.
Erkekler için;
Sazan 1.
Sazan 2.
Sazan 3.
Sazan 4, böyle gider.

Kızlar için;
Aşkım vs.
(bkz: çikita muz) * * *
(bkz: davşanım)
(bkz: foto osman)
- kim aradı aşkım, kimdi o ?
+ caddedeki foto osman ya kahveye çağırıyor yine
- (yalanını mikim) peki aşkım...
bla bla...
Bazen zorunlu olan biçimlerdir. Ortaokulda falan yaşanan ilişkilerde kız çocuğu telefona erkek arkadaşının ismini bayan ismiyle kaydeder bazen. "Kimseler öğrenmesin, mümkünse babam" Anlayışı yüzündendir.

Ha ama ben kendi ismiyle kaydederim çok havalıyım adım da teoman.*
eğer kaydı yapan kişi kızsa annesinin görme ihtimaline karşı aşkım falan yazmaz.aşırı dinci bi aileye sahipse o zaman durum biraz değişir,sevgilisinin adına benzeyen bi kız ismiyle erkek arkadaşını kayıt eder.
AŞK
sevgiliniz aradığında ekranda "aşk arıyor" uyarısı çıkınca insan aşkın varlığına inanıyor, böyle mutlu falan oluyo işte *
''A'' en başta durması için ..
aaaaşkım diye kaydeden var. ilk başta dursun diye.