bugün

Yakın zamanda Uludağ üniversitesi' ne gelmiştir.
müziğini aydilge'ye benzettiğim şarkıcı. sevemedim bir türlü kendisini.
iki küp şeker verip veliefendide tur atılabilir.
Sesi standart üstü sempatik bir adam. *
kliplerindeki estetiği bozmamasını istediğim şarkıcı.
sevdim ben bu çocuğu. şarkılarının enerjisi iyi geliyo. ama daha "bi şey" olabilmesi için çoook uzun yolu var.
meczup, bana bir saz verin ve duman kokan hep bi derdi olur şarkıları başarılı.
daha sıcak daha dumanlı isimli şarkısıyla insanı rahat bi moda sokan güzel insan.
Yeni türküyle yaptığı bu düette dinlenilesidir.
http://www.youtube.com/watch?v=elikvs_wqg0
radikal'in haberine göre eurovision için adı geçen müzisyen. pek severim bu çocuğu ben ama... gitmesin be. *

edit: haber kaynağı medyatava imiş.
edit: sözlükte tanımayan varmış can bonomo'yu. bunu da öğrenmiş olduk.
meczup şarkısı ile geniş kitlelere kendini tanıtmış müziği eğlenceli yeni eurovizyon temsilcimiz. meczup'ta ki farkındalığı, eğlenceyi, tınıyı yakalarsa başarılı olur bu çocuk, ahanda buraya yazıyorum.
kadıköy osmancık sokakta güzel bir sokak konseri vermiş, herkesi eğlendirebilen oldukça enerjik bir sanatçıdır.
an itibariyle resmi olarak eurovisiona gidecek müzisyen. tanımam, dinlemedim ama başarılar şimdiden.
trt güzel bir karar vermiştir. eurovision a katılan müzisyenlerin biraz da o ülkenin gençlerinin zevklerini yansıttığını düşünüyorum ben. ve genel itibariyle ne hadise ne de bu ülkede ki bir popçu benim zevkimi temsil edecek insanlar değil. bu yüzden athena mor ve ötesi ve hatta yüksek sadakattan sonra can bonomo çok isabetli bir karar olmuştur. başarılı olacağını düşünmekteyim.
eurovisionda bizi temsil edecekmiş. şimdiden başarılar. şaşkın şarkısından tanımaktayız kendisini.
an itibariyle en bilinen şarkılarını dinlediğim ve vasatın altında bulduğum, eurovision'da bizi iyi bir şekilde temsil edebileceğine inanmadığım genç şarkıcı şeysi.
şu anki tarzını eurovision'a yansıtırsa birinciliğin hayal olmadığı yarışma olacaktır, izmirimizin yetenekli çocuğuna başarılar diliyorum efenim. yalnız merhabaa merhabaa erovizyon diye yakınanerdal bakkal ve çırakları'na yazık oldu.
ŞiRiNLiK MUSKASI.
adını ilk defa bugün duydum yeminlen. eurovision da umarız başarılı sonuç alır.
tipik liseli sarkicisi. ayriyeten musevi kokenlidir.
cidden adı gibi can olan insandır. önceden sunuculuktu falan derken müziğe atılmıştır kendisi. en iyi çıkış ödülünü cidden hakederek almıştır. tam bir şirinlik abidesidir fikrimce. insan uğraşsa bu kadar sempatik olamaz. opium şarkısıyla aramda psikolojik bağ vardır resmen. bana bir saz verin ve meczup'u da herkese tavsiye ederim.
zaten gerekenden fazla onem verıyoduk bence eurovızyona fırsat kapısı olmalı boyle amatorlere ki can bu işi kıvırır hemen pısmamak lazım.
trt'nin nereden tanıdığına şaşırdığım ama eurovisina katıldığına çok sevindiğim şarkıcı. kıraç falan diyolardı bi ara lan oha.
kıraç' ın eurovision şarkı yarışmasına katılacağı aklıma geldikçe kendisine dua edesim geliyor. eğer biraz hareketli* bir parçayla katılırsa tadından yenmez.
eurovizyon hak ettiği sanatçısını bulmuştur. fazla abartılan bir şarkı yarışması şükür ki temsil edilen kişi aracılığı ile yerini bulmuştur.
adını fizy'de aratınca sonuçlarda bir bok çıkmayan şarkıcı. Niye böyle lan ?