bugün

üsküdar'da kütüphanede içtiğim kahve markası. diğer kütüphanede nesafe boykot ediliyor diye verilmemişti ama sanırım bu yerli diye veriliyor. bence fena değil. hem türk malı, hem de kütüphanede bedava içiyorum. içine şeker katınca nescafe kadar olmasa da tadı güzel oluyor.
görsel
(bkz: cafe crown baş kesen)
tat olarak nescafe 3 ü 1 aradanın kalitesine yaklaşamıyor bile. olmamış maalesef.
mahmood kahvenin yanınından geçemez kanımca.
yeni paketinde daha bir lezzetli olan kahve.
kahveden başka her şeye benzeyen, bulaşık suyu içiyormuşsun hissi veren.
tadı kötü olan kahvedir.
Aralarda içilecek kahve.
2si 1 arada olanı nescafeye de jacobsa da fark atar. onlar gibi hem şekersiz hem tatlı değil. krema değil kahve içmiş gibi olabiliyorsun.
alışveriş merkezlerinin ortasında yer alan bistro.

bir pazar günü kahvelemek için uygun bir mekan fakat su istemeyin. alalade marka bir su 2.25 ytl, kahvelerde starbucks'dan bir tık ucuz ama aynı nitelikte değil.
sıcak çikolatası ile feci batırşmış bildiğin çamurlu su sürmüşlerdir piyasaya , fakat latte si ile bildiğin zirveye oynamış içecek markası.
arkadaş latte si bildiğin starbucks lattesi lan!!! nihayet starbucks egemenliği sona erdi , nihayet cüzdanlarımızın yıllardır süren huzursuzluğu sona ericek.
sürekli olarak angelina crow'u hatırlatan marka.
light versiyonu bana light lığını ispatlayamamış kahve firması. üstünde 35 kcal yazmasa 'ne ya bu hiç bir farkı yok ki üçü bir aradanç' diyeceğim geliyor.
Bir de Cafe Crown cafe'ler vardır. Geçen ataşehir palladium'daki yerlerinde bir sudan 2,5 tl alarak ne kadar pahalı olduklarını göstermişlerdir. tavsiye edilmez, Kız arkadaşlarınızla gitmeyin beyler..
suflesi tavsiye edilir.
fransız kremalısı şiddetle tavsiye edilir.
nescafeyi aratmayah granül kahve markasıdır. ülkerindir. gold ve classic olmak üzere iki çeşidi bulunur. ayrıca ülkerin (sade,vanilyalı,fındık aromalı) kahve kremalarıylaiçilmesi tavsiye edilir.
nedendir bilinmez birde cafesi mevcuttur.
kendileri mi yapıyorlar bilmiyorum ama sundukları cheesecakeler fena değil.
nescafe'nin fındıklısıyla cafe crown'ın fındıklısını karşılaştırdığınızda gerçekten tercih edilesidir. starbucks'ın fındık şuruplu kahvesiyle karşılaştırıldığında yüzüne bakılmayası kahvedir. nedense öyle yerini bulamamış bir kahvedir gözümde.
Ders çalışırken,ödev yaparken,projelerin ya da kitapların arasında zaman geçirirken kendine sade bi cafe crown arası zihni açar =))
son zamanlarda kolbastılı reklam filmiyle dikkatleri çekmişti. Şimdide bu kolbastıyı sanal alame taşıdı.
http://www.hoptekle.com
(bkz: oynayamayan gelin yerim dar dermiş)
(bkz: oynamayı bilmeyenlerde artık oynayacak)
(bkz: yok artık daha neler)
reklamlarını serdar erenerin reklam ajansı alamet i farikanın yaptığı kahve markasıdır.
bayram dönüşü yeniden tirkasi olacağım hede.
biliyorum artık ders calısmayı son gune bırakmamayı öğrenmem gerek..