bugün

entry'ler (111)

sözlük yazarlarının şu an merak ettikleri

bu konuya bu kadar geç kaldıktan sonra bir şey yazmasam daha mı iyiydi acaba?

gerçek fm

bursa gibi medya dolu bir şehrin kendini en çok belli eden radyosudur. Çok kaliteli bir yayın akışı vardır. Hit müzik çalar türkçe yabancı karışık çalar. Ayrıca haftasonu da Hardwell, Ferry Corsten gibi dünyaca ünlü dj ler yayında olur koparır bizleri. http://www.gercek.fm adresinden takip edilebilir.

8 uludağ üniversitesi medya ödülleri

Karizma Show, Boğaziçi Caz Korosu'nun güzel performanslarına sahne olan etkinlik olmuştur. Çok da güzel olmuştur pekte güzel olmuştur emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

uludağ üniversitesi medya ödülleri

oraya ünlü getirmek için değilde, -gerçekten medya ile alakalı- tek üniversite medya ödülleri yapanları kutluyorum.

15 mayıs 2011 fenerbahçe mke ankaragücü maçı

ankaragücü bu maçta yine yakışanı yapmıştır.

tyler ward

biraz önce kendisini fark ettim internette bakınırken gerçekten popüler şarkıları çok güzel bir şekilde bir kaç arkadaşıyla coverlıyarak kendine has bir hale getirmiş bir arkadaş. dinlenilesi bir insan.

insanların vicdanına göre değil dine göre yaşaması

sen dini aklının ışığı eşliğinde kendince yaşarsan zaten en büyük vicdana sahip olursun ama yok dini sorgulamam ama dinsiz olarak algıladığım herkese müdahale eder sorgularım dersen o iş olmaz.

türk ve avrupa futbolu arasındaki farklar

bir zahmet arada fark olsun denilen durumdur.
birisi ülke birisi kıta herhalde arada fark olacak.
(bkz: Büyük balık küçük balığı yer)

beşiktaş taraftarının karaktersiz olduğu gerçeği

Her zaman savunduğum bir konudur.
iki transfer yapın şöyle bak bakalım isyankar çarşı ne olmuş.

18 yaşında hala babasının kucağına oturan kız

Başlığın sahibinin ne kadar hayvan olduğunu gösteren bir başlık.
Bir insan kızının kucağına oturmasınla tahriki bir durum yaşayacaksa mazallah dışarı sokağa falan çıkarmamalı hatta gömün gitsin be boşuna uğraşmayın.

kışın eskişehir de yürümek

kar yağdığında da oluşan eşsiz adalar manzarası eşliğinde yürümenin keyfi vazgeçilmezdir.

arka sokaklar daki inanılmaz mantık hatası

Hiç kimse bir diğerinin sözünü kesmez sanırım çok saygılılar birbirlerine ondan ya da rıza baba terbiyesi almışlardır.

bizans medyası nın bursaspor u dışlayan tavrı

bursa bizans a yakınlığından bizans oyunlarının nasıl çevrileceğini iyi bilir o yüzden çok üzülen bursaspor taraftarı olduğunu sanmıyorum bununda üstesinden gelecektir.

sezen aksu dinlememeye and içmiş kemalist

hadi sezen bir taraf tuttu da bu hale geldi. Bir de sessiz kalıp korkup düşüncesini söylemeye çekinen sanatçıları düşündüğümde aslında o kadar da sert davranılmamalı kemalistler.

dinlenme tesisinde 4 kap yemek yiyen absürd yolcu

Eğer olurda mideye doğru ulaşmakta yiyecekler başarı gösterirse garip bir koku otobüs içinde ortaya çıktığında kimin yaptığını rahatça anlayabiliriz.

en çok içki tüketilen illerin hayır demesi

içkinin zihin açtığını bilmiyordum dedim okur okumaz.

sezen aksu nun müziği nin detone ve kirli olması

'noluyo lan bu adama iyice sapıttı yakında banada salça olacak' korkusuyla yaşamama sebep olan açıklama.

evet oyu vererek pkk ile aynı safta olan insan

şimdi eğer hayır deselerdi muhalefet partilerinin safında yer alacağını söylemiştiler demekki artık 3ü aynı safta olmayacak.

bize de halk tipi havuzlu villa yaptırsana

Bunun bide sanayi tipi var onda da gemicik yüzebiliyor öyle bir şey artık siz düşünün.
Ama halkımız saolsun gözü yükseklerde değildir hiç ,hep alçak gönüllüdür.

karısına ve hamile kızına tecavüz eden ateist

ikisini aynı anda yapanı bilmem ama ne müslüman cemaatine mensup kişilerden de gazetelerde daha önceden gördüğüm davranış biçimi. dinle imanla pek alakası yok dedirten bir olasılık.