bugün

herhangi bir özelliğini ya da huyunu sevdiğin kişi de onu görünce ya da aradığın istediğin bir özalliği karşındakinde bulduğunda söylenen söz.
ayrıca tarkanın şarkısında geçen cümle.

--spoiler--
ben seni en çok sana benzettim. böyle çok daha güzelsin.
--spoiler--
tarkanın şarkısında geçen cümle.
Başkası olma kendin ol böyle çok daha güzelsin.
Başkası olma, kendin ol.
Böyle çok daha güzelsin.
Ya gel bana sahici sahici
Ya da anca gidersin.
Acun Ilıcalı nın para kazanacağım diye ne kadar saçmalayabileceğini tekrar göstermiştir.bir program bir kadını bu kadar aşağılayabilir.oturup izleyenin yaşadığı kafayı ayrı, katılmayı kabul eden kadınların yaşadığı kafayı ayrıca merak ediyorum.adam öyle şeyler istiyor ki resmen komple bu kadın gitsin başka kadın gelsin.yarışmayı kazanırlarsa her şey güzel olur da kazanmayan çiftler için sıkıntı büyük yarışma Cidden boşanma sebebi.
az kalsın güzel şeyler yazacaktım meğer bir program adıymış:( mağaramdan selamlar.
Kadınları aşağıladığını düşündüğüm program. Adamlar şunu şöyle istiyorum bunu böyle istiyorum diye kadını kılıktan kılığa sokuyor. Sırf ona daha çekici gelsin diye. Hiç hoş değil bence. Ama kadınlar buna rağmen oraya çıkmayı kabul ediyorsa sıkıntı büyük.
Sikimsonik bir program daha.
TV8'in sabah kuşağında yer alan dönem programlarından biridir. Eleştirilecek çok yanının olmasının yanı sıra, kadınlara öz güven de kazandırabileceğine inandığım programdır. Demek ki böyle yaparsam eldeki malzeme ile daha çekici hale gelebilirim diye düşündürecek programdır.
kadına şiddetin en güzel örneği olan program.

şimdi herkesin malumu ki kadına şiddet sadece fiziksel olarak olmuyor. buna sözlü tacizi, hakareti, rezil etmeyi de katmamız gerekiyor. e bu program ne?

ben seninle evlendiğimde böyle değildin diyor öküzün teki. be dangalak sen senin six pack'lerin eski tazeliğini koruyor mu.

bu ne böyle beyaz saçlar falan. lan öküzün önde gideni senin saçın beyazlamıyor mu ? illa boyatmak mı gerekiyor. kadın istediği şekilde yaşayamaz mı? senin istediğin formda olmak zorunda mı ?

herşeyi geçtim. bu programda kadın jüri var lan. hadi bizim öküz cinsimiz tamam. en eğitimlimiz bile öküzleşebiliyor bu konuda ama sen kendi cinsine yapılan bu zulme nası çanak tutuyosun ?

bu ve bunu tarz programlar kadına şiddettir bunu bilir bunu söylerim. bu tarz benim, ne giysem yakışır vb programların hepsi kadına şiddettir.
Ya gel bana sahici sahici diye devam edecektim ki, yarışma olduğunu öğrendim entrylerden.
Ismi guzelmis ama, bence bu sebepten izlenir. Konulu mu?
ya bu tatil zamanında boş boş bilgisayarda takılırken ses olsun diye televizyon açıyorum yalnızım azcık da tırsıyorum . bundan mütevellit bazen böyle programlara televizyonda denk geliyorum ulan şu tv 8 kadar saçma sapan bir kanal görmedim adam karısını tüm türkiye'nin önünde itin götüne sokup çıkarıyor niye ucunda ödül mü ne varmış. kızın biri önceki programda bir elbiseye dört bin evet 4000 lira vermiş vay aqdedim vay aq. sanki bu ülkede insanlar açlıktan ölmüyor. terör her dakika her saniye türkiye'nin her yerinde insanları tehdit etmiyor gibi davranıyor ve yaşıyorlar. tam bir narkoz TV8.
alkollüyken ve makyajsızken mutlaka duyduğum cümledir.
tv8'de insanları şu hale getiren program;
görsel

allah'tan korkun insafsızlar kadının yeni hali eskisinin yanından geçemez.
iç güzelliği gerçekten önemliymiş dedirten program. çıkıyorsan dış güzelliğinden olabilir de evleniyorsan ruh güzelliğinden olmalı. eşine böyle bir eziyet yapanı ne yapmalı bilemem.
(bkz: Farkındayım)
Kaldirilmasi icin bazi sitelerde imza toplanan program. Imzalamak farz oldu. (Dileyene link verebilirim).
Allah emegi gecenlerin belasini versin. Bunlar yuzunden tonla makyajin arkasina saklanan ozguvensiz kizlar,18 yasinda estetik olmak uzere bicak altina yatanlar,zayiflamak icin guzelim anne yemeklerinden dahi mahrum kalanlar. Kisacasi ciddi anlamda hastalikli,bedeniyle surekli kavga halinde olan bir nesil olusturdular. Bu medyanin kadin bedeniyle alip veremedigi nedir anlayamiyorum. Cekin kirli ellerinizi kadinlarin bedeninden. Bu programa katilmayi goze alan ve milyonlar onunde asagilanan, erkeklere asagilamasi icin firsat veren kadinlar her yerdeler. Oraya katilmak icin cirpinan kac bin kadin var kim bilir. Umarim program tamamen bi kurgudan,tiyatrodan ibarettir. Yoksa bu kadar kotu durumda olacagimizi dusunmek dahi istemiyorum.
80 cm göbekli kel erkeklerin hiç aynaya bakmayıp sanki kendi David Beckham'mış gibi kadının burnundan çenesine kadar her yerine teker teker kusur bulduğu yarışma. Ya hayır bi aynaya bak demi sen nesin! Anlamadığım bir kadın nasıl hiç kendi kararı fikirleri alınmadan vücudunda değişiklik yapılmasına izin verir. Bence asıl sorun burda.
bir nesli beyinsizleştirmenin son adımı.
18-25 yaş arasında mısınız o zaman alışveriş işte benim stilim.
25-30 yaş arasında mısınız o zaman evlilik Songül karlıyla evlen benimle.
35-45 yaş arasında alışveriş manyağı ve evli misiniz? o zaman estetik böyle çok daha güzelsin .
pembe taksi gelmiş, özgecan yasası çıkmamış, 12 kadın Yeni yılda öldürülmüş, 303 kadın 2015 yılında katledilmiş kimin umrunda?
Kim birlik olup bu düzene Son verecek kadınların obje olmadıklarını öğretecek? başka ülkelerde etkileniyorlar diye barbieler toplatılıyor bizim çocuklarda bunlarla özgüvensizleşip tektipleşmeye çalışıp kültürsüzleşmezler örnek almazlar mı? düşünmeyin. Düşünecek olursanız da engelleriz.
Zaten düşünmüyor musunuz? O zaman dans.
Teşekkürler acun teşekkürler TV8.
Adamların karilarini süsleyip milletin erkeklerinin karşısına çıkartıp yorumlattigi yarışma. Bunun bir adı var halk arasında. Neyse ama. Neyse.
bir tane gay, bir tane de 50 yıl önce menapoz olmuş alien suratlı karının juri olduğu yarışma programı.
"Ya gel bana sahici sahici, yada anca gidersin." şeklinde devam etmesi beklenen tarkan şarkısı sözü.
Bana sahici bir şekilde gelmesi gereken güzele mevcut durumunu beğenen yazar beyanı.
Kadına yönelik şiddetle mücadele kapsamında psikolojik şiddetin en büyük örneği.
Istemedigi bir şeyi sırf kendi istediği icin (guzel bile olsa) yaptırmaya kadını zorlayan bir program.
Şiddet normallestiriliyor. Toplum da bunu alkışlıyor. Yazik
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar