bugün

entry'ler (218)

islami evlilik programı

"Sorular bittiyse açalım o zaman peçeleri!" deyip arkadaki orkestranın ´döndüm mevlana gibi´yi çalacağı program.

29 nisan 2017 anthony joshua vladimir kliçko maçı

Yav sikeyim affedersiniz yav; takım tutarım yenilir, iddaa oynarım bi maçtan yatar, neyine bahse girsem kaybederim. Ulan dedim ki kliçko alsın çok gördüler daha spormuş bırak abi.

sevgilisi olmayan erkeklerin sinirli olması

(bkz: ya canım benim ne alakası var amk ya deli etme)

ölüm

Sevdiğiniz bir insanın ölümünün verdiği acı, size bıraktığı tek ve son şey oluyor aslında. Bazen 'acı bile iyiki var.' Diyor insan, unutturmuyor da..

irfan değirmenci nin çöp olan emekleri

Emek çöp olur mu lan?
Bu insanları tarih yazar.
O ahmet taner kışlalı'nın bir öğrencisi.

türk halk müziği biyografi arşivi

"Oha uludağ'da böylece şeyler var mı?" Dediğim arşivdir. Bir de oynatma listesi tarzı bir şey olursa tadından yenmez.

yusuf halaçoğlu

Başkanlık sistemini kimin destekleyip kimin desteklemediğine göre değil, akıl yoluyla değerlendirilmesini savunmuş gerçek tarihin gerçek kahramanlarından biri.
Umarım tabanda sesini duyan seni anlayan birileri olur yusuf hocam.

gece 3 de sözlüğe giren erkek bakir değildir

Ula şehirlerarası yolculuk yapıyodur belki ula.

9 ocak 2017 anayasa değişiklik teklifi görüşmeleri

Demokrasi, iki kurtla bir kuzunun öğle yemeğinde ne yiyeceklerini oylamalarıdır. Özgürlük ise tam teçhizatlı kuzunun oylama sonucunu tartışmaya açmasıdır.

(bkz: franklin)

salsa latino rumba samba ve çaça bilen erkek

(bkz: vuruyordur)
Ayaklarını çat çut vuruyordur.

göklerden gelen bir karar vardır

(bkz: karar sesi)
(bkz: la)

o zaman bakkala ben gideyim kozu

"Bi de çikileta alsana anneğ." Demenin 'Blöfünü gördüm ve artırıyorum' Demek olduğu koz.

türkçülük

Bize bizden başka dostun olmadığını daha kim ne kadar gösterecek acaba?
Bundan sonra arap götü yalayan yaladığıyla kalsın, ilini topla be Türk milleti..

pkk

Türkiye'de devlet üniversitelerinden bile destek görebilen, herhangi bir kitapçıda kendisine propaganda malzemesi yapabileceği kitapları bulunan orospu çocuğu örgüt. sikik beyinlileri kandırmaları kolay tabi.

yayın yasağı

Aslında bilgiye ulaşım süresine takmamızdan çok bilginin kendisine takmış olmamız gerekiyor bence.
Çünkü artık yayın yasağı bile goygoyu yapılacak bi halden çıktı.
Ne yani, allah korusun ki şehit veya yaralı sayısını beş gün sonra öğrendik; bu bizim için neyi değiştirebilir ki?

Bileniyoruz..

17 aralık 2016 kayseri talas saldırısı

Bu kine bilenmenin sonu nereye gidecek bilinmez..
Masumun ayağına seken taşın bile hesabı sorulur inşallah..

epik lirik satirik didaktik pastoral

Edebiyat sınavında en az bir puan kazandırmışlıkları olan şiir türleri.

galatasaray taraftarı

Siktir edin olum böyle mağlubiyetleri falan;
Sahasında kupada kaldırılır, ışıkları da kapatılır, daha fazla kupa da sahibi olunur ve finallerde de eline verilir malum takımın.

Aldığı parayı hak etmeyen futbolcuların amına koyayım ama.

sözlükte şuan hiç gs li olmaması

Fenev ağlama.

9 u 5 geçe ataya saygı duruşu

Bu saygı duruşuyla alakalı olarak "yav ne alakası var ayağa kalksan ne olacak?" Diyenler var.
Hassiktir berkecan ben bunu bilmiyordum, ben de sanıyorum ki dünya barışı buna bağlı.

Temsili olarak geçilecek olum duruşa, "Bedava mı lan bu ülke?" demek için. Atatürk'ü ve silah arkadaşlarını bi an olsun hatırlatırsak ne mutlu, şu an öyle zamanlardayız.
Kalk da göster..