bugün

(bkz: tv 8)
acun ılıcalı'nın sahip olduğu tv kanalı.
Bunun için mi yazdın bunu aq. Tv8'in acun'un olduğunu bilmeyen mi var? Millet sözlükte bunu mu aratacak?
SÜPER ÜÇLEME (bkz: PARA) (bkz: REKLAM) (bkz: SURViOR).
(#37474610) aranacak şeyi kendin pekala yazabilirdin aq.
cematci ama cematci oldugunu belli etmemek icin haber bulteni koydurmamis kanal : )
(bkz: tv 8)
(bkz: aramaya inanmak)
Zamanında tlc ile karşılaştırdığım için şu an üzgün olduğum tv kanalı.
Tlc, tv8'i 100e katlar bunu tlc izledikçe daha iyi anlıyorum.
Tv8 klasik türk yapımlarında olduğu gibi fazlaca dram ve duygu sömürüsü içeriyor, tlc ise insanlara bir şeyler öğretmeye, bilinçlendirmeye odaklı sanki, her kesime ve ilgi alanına göre program var. Gerçi tv8'de bilginiz olsun isimli bir programa rastlamıştım, umarım bu gibi programlar artık tv'de fazlaca yer bulur.
şu an türkiye-izlanda maçı yerine hırvatistan-finlandiya maçı özetini yayınlıyorlar. eee bizim maç kötü bitince napsın adamlar elin maçını yayınlıyor.
canlı bağlantı yapılacak dediler galiba kimsenin ekran karşısına çıkmaya yüzü olmadı... bağlantı olmadı...
bazen güzel sinema filmleri koyuyorlar o yüzden severim.

haber programı sunmuyorlar bu sebeble de severim. ama izlemiyorum. tv izlemiyorum açıkcası ben. eskiden biliyorum.
Eskiden çok güzel bir kanaldı, şimdi de çok başarılı. Ama aradaki uyumu tutturamadı:(
Tosun paşa filmindeki kemal sunal'ın dansözle dans ettiği meşhur sahneyi de keserek bir ilke imza atan kanal. Yahu sayenizde filmler 45 dakkaya düştü. Kırpacaksanız hiç vermeyin olsun bitsin.
izlemiyorum.
Bu kanalda Sabahları yayınlanan bir magazin programı var. içinde seray sever falan var. (Adını bilmiyorum?) Neyse bugün konu Türk Sanat Müziği ile alakalı bir yere geldi. Yanlış duymadıysam "Türk Sanat Müziği" değil de "sanat müziği" dediler. Herhalde tv8'de "Türk" demek bir şekilde yasak. Belki de "Türk edebiyatı'na "Türkçe Edebiyat" veya "yerli edebiyat" diyen zihniyet gibi bir zihniyet hakim. Ben bunu anladım. Bilemiyorum tabi.
Survivor programıyla ne olduğu belli olan kanaldır. O kıtlıkla o kokuyla nasıl yaşıyorlar hayret çimlerde otlanıyorlar mı merka edilendir buyrunuz acun efendiden cevap? hdjdjdjdjdjjd
Tek bir kişinin güdümünde olan ilginç bir kanal. Haber bülteni yok, incir çekirdeğini dolduracak bişeylere değinen herhangi bir programı yok. Tamamen reality show programlar yapan bir kanal. Ve ilginçtir ki şu anda Türkiye’de en üst sıralarda.
Dört büyüklere (bkz: Show tv), (bkz: kanal D), (bkz: ATV), (bkz: star tv) meydan okuyan kanal.
Aylar sonra ilk defa televizyon izleme girişimimde, insanla dalga geçer gibi saatlerce reklam yayınlamalarıyla beni televizyon denen puşttan tekrar soğutmuş olan kanal.
aldığım gizli duyumlara göre yakında kapatılacak olan kanal.
nedenini sorarsanız dm kutum açıktır. anlatın söyliyim
dün sihirli annem (exxen'deki) bugün masterchef junior biraz sonra da konuşanlar'ı paylaşarak tanıtım yapan kanal.
yapacağınız yayını sikeyim.
Bu akşam survivor sonucu ile hayal kırıklığı yaratan ve silmeye karar verdiğim kanal. Evet.
"zuhal topalla yemekteyiz" programı ile bizim evde her gün izlenen kanal.
acun'un dünya umurunda değil. seçim gecesinde survivor ile yola devam ediyor. galiba en iyisini de o yapıyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar