bugün

çok rahatsız edici, tiz bir sese sahip şarkıcıdır. ayrıca her şarkıda 'haydi elleeaaaarr!' diye bağırması insanı öldürüyor be.
Elektronik rock yaptığını düşünen poper.*
her daim mütevaziliğinden ödün vermeyen, türkiye' nin en sağlam erkek vokallerinden biridir. sanatçı kimliğini en iyi icra eden örnek insanlardan birisidir. rock müzik yaptığını bağırarak icra ettiğini düşünenler ise, o bağırmak değildir arkadaşım. sen öyle bağırsan eminim boğazın yırtılır. yok yok en iyisi bağırma sen.. böyle kıçından konuşunca daha naif bir sese sahipsin.

(bkz: duyabiliyorum)
nihat doğan'ın sinirlerini geren kahkahalar patlatıp duran adam. dalacak diye korkuyorum buna.
şarkılarını beğenenlerin müzik zevkinden şüphe ettiğim şarkıcımsı. zamanın da battığı günleri biliriz, arabasını evini satılığa çıkardığı günleri biliriz. ama ben şarkı yaptım ben şarkı yaptım diye ağlamak yanlıştır. yapamıyorsun sen bu işi arkadaşım. bu işe senin kapasiten yetmiyor. "müzik benim hayatım demekle hiç olmuyor". bu şarkıyı sezen aksu yazdı demek ile ne halde olduğunu da görmüş olduk. belli ki sezen aksu beğenmediği parçaları sana veriyor. çünkü sezen'in sana verdiği şarkıların hepsi rezil. oysa ki bir sezen aksu şarkısı böyle değildir. o bile tşşak geçiyor oğlum senle. kimler geldi geçti bu alemden.
(bkz: yapma demiyorum hobi olarak yine yap)
sürekli kendini ispatlama çabası içinde olan bu yüzden de sürekli rezil olan, iyice gözden düşen, aşırı derecede itici bir şarkıcı. ayrıca bilmiyorum farkında mı ama okan kendisini tiye alıyor sürekli.

-bu rock olan parça mı?
konuştuğuyla yaptığı uyuşmayan popçu.
konservatuvarlara bile nasıl yetenek fakiri insanların sızdığını kanıtlamış adamdır. Yaptığı müzik ve çıkardığı işler ortadır. Milletle dalga geçeceğine kendisine şöyle bir bakmasını tavsiye ediyor ve son olarak kendisine Recep Ivedik'ten şu anlamlı mesajı gönderiyorum:
-öle kuzu gibi melemekle sanatçı olunmaz koçum!!
tipten kaybediyor bi kere adam. sen yıllar sonra hala bu kadar genç gözükürsen elbette kıskanır seni, sesine bok atarız... anla lan bizi biraz.

(bkz: #6880660)
şu sıralar radyolarda sıkça çalınan parçası, ''ben yokum''da geçen -umrumda bile değil söksünler rütbelerini kısmını -umrumda bile değil sürtsünler g.tlerini olarak algıladığım popcu.
yaşandı bitti şarkısı türkiye standartlarının çok üstünde olan müzisyen. genel olarak pop sevgim sadece michael jackson'dan ibarettir. ama bu adamda şeytan tüyü var. bir iki şarkısını seviyorum.
23 yaşındayım. Popla ilgim alakam kalmamıştır. Gezinirim ama hala ortalıkta '' Benimle oynama, söyledim sana, şansını zorlama, uğurlar olsun ''
cocuklugumda beni popla tanısıtıran bebeto.Benimle oynama, yaşandı bitti, bebeğim gibi güzel sarkıları vardı.O zamanda yaptığı müziği şimdi yapsaydı yere göğe sığdırılamayacak olan popçu.Değeri bilinmemiştir kanaatimce.Hakkı yenmiştir cocuğun.
uykudan yeni uyanmış gibi bir tipe sahip, sürekli gözleri şiş gezen şarkıcı şeyisi.
benimle oynama adlı şarkısını henüz dinlediğim şahıs. gelecek vaadediyor.
bebeto lakaplı şarkıcı.
bir parcasıyla, yaptığı ün uyuşmaktadır. eskisi gibi değildir, olamazda.

(bkz: yaşandı bitti)
Kral tv'de bir video klibi yayınlanan ilk türk şarkıcısı imiş kendisi.

Milliyet gazetesinden Sina Koloğlu yazdı da öğrendik.

Yazıda şöyle deniyor: 1994 yılında, ilk kurulduğu zamanlarda Türk popu altın çağını yaşıyordu, albüm boldu, klipler kendine yer arıyordu. Cem Uzan olaya uyandı ve Türkiye'nin ilk video klip kanalını kurdu. 2000'li yıllara gelindiğinde kanalın altından çok sular aktığı görüldü. Uzanlar ülkeden gitti. Kanal TMSF'ye kaldı. Müzik kanalı, haber kanalı oldu! Fon, kanalı iyi pazarlamak için teknolojik yatırım yaptı. Doğuş Grubu'na sattı.

Şimdi yeni sahibi, eski günlerini aramak yerine yeni haline çeki düzen vermek niyetinde. Kral TV bir popüler müzik tarihi olayıdır. Ahmet Kaya'ya linç girişim gecesiyle hatırlanır. VJ Bülent kanalın vazgeçilmezidir. Er ve erbaş gazinolarının kanalı olmuştur. Karaokeyi biz Kral TV ile tanıdık. ilk yayınlanan klip Burak Kut'un Benimle Oynama şarkısıdır. Arabesk ve fantezi klipleriyle uzun yol mekanlarının tercihi haline gelmiştir. Yeni çıkan müzik kanallarıyla pabucu bir nebze olsun dama atılmıştır ama yine de 18 yılı devirmiştir.
Değişmeyen tek şey burak kuttur.
mustafa sandal ile beraber küçüklüğümün idolleri. doksanlarda çocuktum ben çünkü. hey gidi..
biz onu hep o motoruyla asi kimliğiyle sevdik. hafızamıza öyle yazdık.

--spoiler--
benimle oynama söyledim sana
--spoiler--
ne şarkıydı be. ama bunları yazınca yaşlanmışız dedim kaç sene olmuş**.
komple si çok eğlenceli ve ibretlik bir şarkıdır.
tarkan, mustafa sandal, serdar ortaç, kenan doğulu neyse burak kut'ta o dur.
"yaşandı bitti saygısızca" adlı şarkısının klibinde motorla arabanın üzerinden atlayarak gereksiz aksiyon yaşayan çocukluğumuzun en sevilen popçusudur.
(bkz: benimle oynama)