bugün

bim marketlerinde satılan bir çikolata markası. tadını beğenmediğim hede.
bimde sütlü fıstıklı ve fındıklı gibi çeşitleri bulunan 1 liraya bundan daha iyisi bulunmaz olan öğrenci işi çikolata.
italyanca'da makbuz anlamına gelen kelime.
bim de satılan genellikle kasaya yakın yerlerde bulunan fiyatının çok üstünde tadı olan çikolata. fındıklısı tavsiye edilenidir.
Mükemmel lezete cazip fiyat.Tavsiye ederim.
gaziantepli şölen firmasının ürettiği bim de satılan gayet güzel çikolata. antep fıstıklısı 80 gram 1 tl . ülker nestle ve etininki 2 tl nin üzerinde . aslında tadı onlardan iyi. çünkü viski çikolatasız gitmiyor.
1 liralık fiyatıyla beni cezbeden çaklıt. tadı da fena değil işte.
sürekli karalanan, hor görülen, beğenilmeyen çikolata. henüz denemedim.
genel kanaat olduğu üzere tadı fiyatının çok üzerinde olan çikolata. bime her girildiğinde alınabilecek şekilde sizi cezbeder. müptelası olunur.
(bkz: buones aires)

alakası yoksa adam değilim.

not: erkeğim.*
bugün sütlü-fındıklı olanını denedim ve çok beğendim. açıkçası bu fiyata ve bu dandik ambalaja göre çok fazla iyi. ön yargılı olmayın, tavsiye ediyorum efenim.
okul çıkışlarında cepte kalan son 80 kuruşa alınan çikolata. mutluluk böyle bişey .
bitter olanı en lezzetli olanıdır. çayla kahveyle pek şugar olur.
seçenekleri arasında sütlü bitter fındıklı fıstıklı bulunan müthiş bim çikolatası. hem de en pahalısı 1lira 25kuruş, olmaz demeyin bi kere deneyin*.
görsel
revize olmuş olan çikolata. artık şölen tarafınfan üretilmektedir ve donmuş yap tadı pek yoktur.
fındıklısı güzeldir.
antep fıstıklı, fındıklı ve sütlüsü bulunan bir bim aş harikası çikolata. yalnız 1.10 kuruş. ülkeri aratmaz.*
bayram için de buono mix isimli 250 gramlık çikolata üretmişler ve sadece 3.95 tl.

edit: reklam gibi oldu amk.
1.10 liralık muhteşem tat.

(bkz: fakir turnusolu)*
tadını güzel yapan bir diğer faktör elbette fiyatıdır.
clint eastwood abinin çok meşhur filmindeki * lakabı.
Antep fıstıklısının tadı harika olan çikolata. Fiyatı ise muhteşem. Her gün yenilesi bir şey lan bu.
piyasadaki fiyatına göre kalitesi en iyi olan çikolata. antep fıstıklısı tercihim olmakla beraber, son çıkan buono nuts da 1.75 lik fiyatıyla süperdir, hatta arkadaş bu ne ya alman çikolatasına benziyor dedi, bir baktık gerçekten de almanyada üretilmiş.
beni çikolataya benzettiğinizi bilmiyordun.Tatlı bulduğunuz için sevindim.Canlarım
belki abileri kadar güzel değil ama seviyorum ben bu çikolatayı.