entry'ler (1179)

mutsuzken sürekli uyuma isteği

babam uyumak yarı ölüm derdi hep. ölme isteğiyle de paralel gibi sanki bu uyuma isteği.

colin s

pantolon kalitesi aşırı bozan marka. önceden aldığım pantolonları bildiğin kaya gibiyken (kesiminden ötürü ayrı seviyordum buna da bir paranez) aldığım son iki pantolonu resmen dağıldı. birisi neyse de en son aldığım pantolon 20 günde ağ kısmından tarumar oldu böyle 2 yıllık pantolon kıvamına geldi diyeyim siz anlayın. 2. pantolonumu işte aldığım mağazaya * götürdüm onlarda incelemeye gönderdiler, beklemedeyim ama kullanıcı hatası derlerse ben daha çöp almam kimseyede tavsiye etmem yani.

protein tozu kullanmadan kas yapmak

Antrenmana başlamadan 2-3 saat önceden 100 gram civarı tavuk yiyebiliyorsan veya gün içinde dengeli besleniyorsan veya ileri düzey bb yapmıyorsan gayet mümkün olandır. Protein tozu mucizevi ürün değildir almaz götürmez, takviyedir. bir ölçeği ortalama 3 yumurta kadar protein ihtiva eder falan filan.

uludağ sözlük dertleşecek insan database

Yaş ilerledikçe insanın etrafında dert dökebileceği dost arkadaş sayısı azalıyor epey be sözlük olan dostlarsa bezdi artık aynı tür dert dinlemektem her ne kadar dinlemeyipte dinliyo gibi yapsalar da hep kendileri konuşsada hep onların derdi önemli olsada. Neyse işte sözlük baika yerleri keşfedince sana nankörlük yaptık seni unuttuk ama senden başkasına da anlatamadık derdimizi. Neyse işte konumuza gelelim hoşlantılar ve kurulan hayallerin başka bir insan üzerine olması şeklinde bir başlıkta koyalım hatta. Neyse bi throwback atıyoruz ekimin başına okul yeni açılmış bölümden kimseyi tanımıyoruz falan filan ortak ders var uluslararası ilişkilerle hukuk dersi. Girmişiz derse ilk ders tanışma faslı falan 10 dakika sonra bıraktı hoca. Ben de çıktım amfiden dışarda sigara içiyorum yalnız başıma ama değişik bir iç kıpırtısı var anlatamam. Neyse sonra hazırlıktan bi arkadaşım çıktı kapıdan selamlaşma falan yanındaki hanımla tanıştık ama hani hissedersin ya yakın birini önceden tanıyomuşsun hissi, bi yerlerde yolların kesişecekmiş hissi falan neyse biraz muhabbet biraz oturma falan cart curt gel zaman git zaman 3 5 muhabbet sonra sevgilisi olduğunu öğrenme depresyon falan ama konu bu değil be konu kurduğum hayal mevzusu gerizekalı gibi. Ankaraya yabancıydı o. Benle öğrenicekti ankarayı falan. Kızılayda sikik kat barlarında biramızı yudumlayacaktık Ankaralı sikik grupları dinleyecektik beraber falan filan neyse aq şu an bunları atıp atmamayı düşünüyorum. iç dökmeyide beceremiyorum snrm alıştık yalnızlığa sigaramızı yakıp sikik kahve eşliğinde düşünmeye.

sözlük yazarlarının itirafları

biraz iç dökme gibi olacak ama lys'ye 26 gün kaldı ve hiçbir halt bilmiyorum. insanların mal dediğim insanların* benden çok daha iyi yapması beni fazlasıyla rahatsız ediyor. fakat kafam rahat olmadığı için ders çalışamıyorum.liseye başladığımdan beri durum böyle.ne yapacağımı ve götü nasıl kurtaracağım hiç bilmiyorum.

bir de hoşlandığım kızın başkasına çatur çutur verdiği haberleri var tabi bu konuya değinmek bile istemiyorum. aslında en çok bu konuda konuşmak istiyorum hep bu konuda konuşmak istiyorum ama bilmediğim bi güç engel oluyor sanki. işin ilginci özgüveni yüksek bir insan olmama rağmen o kızı görünce kendimi hep bi yetersiz hissediyorum konuşmaya bile güç bulamaz bi halde oluyorum.

güçsüzüm heralde bilmiyorum. egomun altında ezilecek kadar güçsüzüm. bokumda boğulmaya mahkumum amk.

uludağ sözlük

Forumlaşmış sanki son 1 2 yıldır.Eski tadı yok gibi.Gerçi benim de eski tadım yok gibi direk yüklenmemek lazım sanki *

uludağ sözlük halısaha veritabanı

Ankara içi maçlara gelebilirim arayan soran okursa.

Edit:Mevki tanımam her yerde oynayabilitem var.Bihterin annesi kadar olmasamda hırslı bir yapım var.

ankara pursaklar fen lisesi

Pisuvar kullanmanın ayıp olduğu okuldu. * Ayrıca üzülerek belirtiyorum ki öğrencileri moron ve liseye başlayacaklara tavsiyem yazmayın okulda kız yok. En güzel çağlarınızı pursaklarda harcamayın bizim gibi.

Edit:Gömdüm ama eğitimi baya iyidir.

esmer olduğu halde saçlarını sarıya boyayan kız

(bkz: sonradan sarıysa ticaridir)

kerhaneye gidecek olanlara tavsiyeler

risk budur diyip prezervatifsiz girin.

edit: Allah belasını versin bu entrimin başıma geldi ne yazık ki :D

pepsi

ankara'da şu cips bedavalarını bulunamayan kola.elimde 5 tane bedavayla bekliyorum.

dois

geçen gün gidince iki sene önceki entrymi bana yedirmiş olan yer ulan bildiğin önceki günden kalmıştı tavuk döner.öğrenciyiz diye bu kadar da olmamalı.bence utanmalılar.
not:kumrular şubesi

28 temmuz 1996

ingiltere tahtının 16. varisi Samuel Chatto'nun doğum tarihi. bundan bağımsız olarak tahminimce benden başka kimse için anlamlı olmayan tarih.diğer tüm lanet 28 temmuzlar gibi.

kartal yuvası

yine eski çeşit azlığına ve ürün kalitesizliğine kavuşmuştur amk.la bi az önem verin la.adam akıllı t-shirt yapın eşofman altı yapın ve makul fiyatlar isteyin amk.
http://www.kartalyuvasi.com.tr/pinfo.asp?pid=42988
şu eşofman 150 lira mesela.güzel değil,ucuz değil,şık değil,kaliteli değil.

sony xperia e

aldığım fiyat olan 399 tl için muhteşem bir telefon.hani tasarımı falan afilli sony'nin walkman denen şeysi falan güzel şeyler ama kamerası tam anlamıyla rezalet.6 yıllık nokia 6500s'in kamerası bundan daha nitelikli ve kaliteliydi ek olarak flaşıda vardı.ayrıca ön kameranın olmamasıda bir eksiklik.onun dışında bir performans test edemedim ama eminim ki iyi değildir.sonuç olarak benim gibi düz adam için 399 liralık bir fiyata iyi bir telefon denebilir.

sözlük yazarlarının bugünkü harcama tutarları

iddaa kuponu ve kantin harcamaları ile 5.75 tl.

mustafa pektemek

aslında olsa olurda adam tam bir cenabet yoksa teknik var hız var yetenek var ammavelakin tüm bu cenabetliği ile türk pasaportu birleşince ortaya yürek burkan görüntüler çıkıyor.hani klişedir ama ispanyada falan doğsa şu an biz beşiktaşlılardan küfür yemek yerine tottenham, valencia tarzı başaltı takımları peşinden koşturuyor olurdu.

daft punk

ifradını siktiğimin grubu.ulan o kadar muhteşem olmuş ki şu instant crush dinlemeye kıyamıyorum, dinlemekten bıkmayayım diye dinleyemiyorum.dediklerim julian casablancas içinde geçerli. topunuzu sikeyim sizin.

münir özkul

fake tanrısı amk hep öldü sanıyorum.

babam dildomu bulmuş ne yapacağım ben

bir erkek tarafından laf olsun diye sorulmuş gibime geliyor.