limitless filmindeki oyunculuğu ve yakışıklılığıyla beni hem beynimin kullanmadığım hücrelerinden hem de kalbimden vuran amerikalı oyuncu.
(bkz: sheldon cooper)*
sen insansan benim yanımda gezenler ne demek istediğim dünyanın en yakışıklı/sexy erkeği.ayrıca 30 lu yaşlarındaki erkekelerin taş olduğunun resmi kanıtı.
alias dizisinden beri tutkunu olduğum insandır. o zamanlar bile o toy haliyle süperdi. bir de kitchen confidental dizisi vardı ki, kısa sürdü be sözlük. şimdilerin popüler oyuncusudur. hangover filmleriyle de unutulmazdır. sanırım o zamandan bu zamana hayranları artmıştır.
(bkz: adam haklı beyler)
people dergisi tarafından yaşayan en seksi erkek seçilmiştir.
nat geo adventure'da yıllar önce doğa gezgini olarak yaptığı programları oldukça güzel, özellikle bir bölümde çıplaklar plajındaki durumu oldukça komik olan, macerayı seven, sempatik aktör.
cool bir abimizdir. oyunculuğu iyidir. limitless the a team ve the hangover serisinde oynamaktadır.
(bkz: the a team)
tamam hoş bir adam da johnny depp'in hala yaşadığı bir dünyada "yaşayan en seksi erkek" sıfatı üzerine birkaç beden komik olmuş.
en son metallica konserinde görülmüş aktör.

görsel
acayip derecede seksi ve yakışıklı oyuncu. kitchen confidential'ın birkaç bölümde bitirilmesi çok üzücü.
tam bir karizma.
ideal koca adayı*
(bkz: beslenir ki bu)
ismail yk ya benzeyen adam ya da ismail yk buna benziyor, bilemiyorum. dün akşam limitless filmini izlerken emin oldum bundan, zaten bu adamın önceden izlediğim 2-3 filminde dikkatimi çekmişti ama halüsinasyon falan sanmıştım. dün gece emin oldum benziyor, hele bazen gülerken bildiğin bomba bomba.com diyecek gibi oluyor.
sürekli oyunculuğunu geliştiren ve limitless filminde karizma olarak zirveye çıkan aktör.
azıcık daha yakışıklı olursa yakışıklılıktan ölecek aktör.
Oynadığı her filimde en yakışıklı erkek oyuncu olması ile bilinir.
Umut ışığım filmindeki başrolü ile benden geçer not alan oyuncudur.
fazla mükemmel olan insan.
Uludag sozlukte onuncu nesil yazarlik yapan basarili aktor.

edit: biraz sinirli bi aktör anlaşılan.
her filmde harika oynayan ama oscar kazanamamış bugün de kazanması zor görünen aktör.
en iyi erkek oyuncu dalında oscar kazanmış aktör. jennifer'ı öptü oscar'ı kaptı. alın size milliyet haber başlığı.
emel sayın'ın mavi boncuğunun bu kişide olduğu sanılmaktadır. göz göz değil gökyüzü mubarek.
kendisini ilk olarak 2008 yılında çekilen the rocker adlı komedi filminde görmüştüm. orada 80li yıllardaki kült bir müzik grubunun gitaristi rolündeydi, izleyenler bilir. başrol olmamasına rağmen bence oyunculuğuyla ve farklı simasıyla aklımda kalmış. sonra yes man, hangover serisi, limitless ve son olarak Silver Linings Playbook filmleriyle kalitesini gösterdi ve rüştünü ispat etmiş oldu. son dönem aktörler içerisinde yıldızı parlamakta ve her çalışmasında yerini daha da sağlamlaştırmakta.
yaşayan en seksi erkek.
ölünür, uğruna susuz yaşanır.
bilimum imkansız gerçekleştirilir.
yeter ki müslüman olsun bana gelsin. *