bugün

entry'ler (1668)

ekşi kapanınca ekşicilerin uludağ a sığınması

ben de koptum geldim uzaklardan, bir süre buralarda devam artık.
sığındık uludağın eteklerine.

prozac

45 dk yada 2 saat sürdü konusu için asıl özne olan ilaç prozac değil lustral'dir.

yazar nicklerinden öğrenim durumu tahmini yapmak

xantinya : amatör hentbol

inşaat başlıkları neden hala açılmaya başlamadı

(bkz: inşaat sektörünün çok iyi bir sektör olması)

kankanın 5 yıldız otel tatili hediye etmesi

hayır denilmesi gerekir. bugün tatil isteyen yarın beni tatile götür diyebilir.

inşaat sektörünün çok iyi bir sektör olması

bir ülkenin gelişmişliğini gösteren çok önemli bir sektördür.
ülkemizi dünya devi yapmanın şartı da inşaattan geçtiği için asla inşaatçılığın bitmemesi gerekir. ülkemiz yüzölçümü bakımından oldukça büyüktür dolayısıyla inşaatçılık da gelişimini göstermektedir. asıl tehlike hobi bahçeleridir. tarım arazileri şuanda hobi bahçeleri ile parsel parsel satılmakta. üç beş beyaz yakalı organik domates ekecek diye kurban edilmektedir.

emin adanur

kendisi de burada yazar olmalı. bir kaç sene sonra satın almaya karar vermiştir. doğru bir adım mı tartışılır. misal emrah gibi twitter hisselerinden de alabilirdi. riskli bir yatırım ancak ucuza kapattığı kesin.

sevgilisini aldatmayan kazağını katlamayan erkek

bir doğru bir yanlış içinde olan erkektir. ütü yapma şansı zaten yoktur. kazağını katlamayan adamdan ütü de beklenmez.

johnny depp müslüman oldu

johnny depp zaten müslüman olduğu için haber değeri taşımayan şakalı entry.
kendisini bilen bilir, tim burton ile ezeli rekabet ve ebedi dostlukları mevcuttur. 1980'li yıllarda elm sokağında kabus serisinden sonra müslüman olduğu bilinmektedir. imana gelmiştir. tim burton'u da müslüman olması için ikna etmek istemiştir ancak tim burton'un karısı "tim eğer müslüman olursan benim yüzümü göremezsin" diye rest çekmiştir. tim burton da yıllarca düşünmüş taşınmış ve geçen sene müslüman olmuştur. bunun üzerine eşi boşanma davası açmıştır, boşandılar mı bilmiyorum takip etmeyi bırakmıştım en son. önümüzdeki yıl ikili türkiye'de yeni filmini çekecek hatta. bütün johnny sevenleri kütahya'ya bekliyoruz. simav'da çekimlerine başlanacak filmin konusu sır gibi saklanmakta.

hack sonrası iphone satışlarının artacağı gerçeği

efendim, şöyle bir şeytanın avukatlığını yapmak istiyorum. şimdi bizim kezo'lar adeta şeytandırlar. madde madde bir inceleme yaparsak.
-mankeni, yıldızı, starı iphone kullanıyor ben de almalıyım.
-çıplak fotolarımı çekmeliyim.
-kendi isteğimle değil ama hacklenirse masumum ayaklarına yatarım.

ama atladıkları bir konu var senin kıllı bıyıklı ayna fotonu napsın millet.

kate upton un sırtına düşen atmık

son derece şanssızdır.
dünyanın en güzel kadınının vajinası üzerinde yaptığı yolculuk adeta lost finali gibi beklenmedik bir sonla biter. eninde sonunda bir peçete ile silinecek ve çöp kovasına postalanacaktır. biraz şanslı ise ıslak mendil içine de koğuşlanabilir.

hollywood yıldızlarının tam bir kezo olması

31 ağustos hollywood hack saldırısı sonrası ulaştığımız büyük gerçek. yılda 20 milyon 30 milyon dolar para kazanıcaksın, sonra ergen gibi elinde iphone'ununu alıp ayna karşısına geçiceksin. yok arkadaş para pul eğitim yalan dolan, bu nasıl bir aymazlık anlamak mümkün değil.

izmir düğünlerinin çok sıkıcı olması

-efe merasimi
-tepecik oyun havaları
-takı töreni
-10. Yıl marşı
-istiklal marşı ve kapanış

gereksiz bir gürültü cümbüşüdür. Benim babaannem hasta 112 yaşında sokaktan gelen bu sesle onu rahatsız etmeye kimsenin hakkı yok. biraz saygı.

otobüs firmasına bayan yanı istiyorum demek

muavinin yüzünde cübbeli hoca şaşırmasına yol açacak muazzam olay.

fakir tatili

var gibi gözüken gerçekte olmayandır. çeşme babylon, paparazzi, bodrum türkbükü dışındaki bütün tatilerdir. adam corolla'ya binmiş belediyeçay bahçesinde çayını yudumlayıp, çocuklarını denize salıyor, leş gibi bir görüntü yazıklar olsun. Ama çeşme öyle mi? Demet akalın'ın hoş müziği eşliğinde bmw'sini park eden gençler topuklularla plaja şuh bakışlarla yürüyorlar, gerçek zenginlik bu. Ne bir görüntü kirliliği var ne bir saygısızlık.

kadınlara bayan yerine hatun demek

yerine göre normal bazen anormal durum.

-baylar ve bayanlar

hitap olarak normal ama bir kadına bayan diyince bozuluyorlar. Diğer taraftan -baylar ve hatunlar şeklinde bir giriş yakışı kalmıyor.
minibüste bayan şu parayı uzatır mısınız demek çirkin kaçıyor. Hatun şu parayı uzat yine çirkin. Bu gibi durumlar için en temizi hanımefendi denmesi. Sonuç: kadınlar karmaşık yaratıklar sadece hitap için bile 3-4 model ortadayken daha komplike cümleleri düşenmiyorum.

çilli olmayan kızıl saçlı kız

Sayıları azdır. lokum gibidirler, değerleri bilinmelidir. itinayla yaklaşmalı, yüksek tonaj sesle konuşmamalı, okşanıp koklanmalıdır.

arap düşmanlığı

Bugün bir otel kahvaltısında peynirleri avuçlamaları sonucu ulaştığım sönük düşmanlık. Yüksek tonaj konuşma da cabası gerçi almanları da sevmem onlar da bağırır.

berber ritüelleri

traşın bitmesine müteakip elinde aynayı çapraz tutan berbere karşı baş aşağı doğru hafifçe sallanarak olmuş abi selamı verilmesi bu ritüellerden biridir. ben daha başını sallamayıp abi sikip atmışsın diyenine rastlamadım.

limonun kilosunun 8 tl olması

churchil içemeyen izmirlileri üzmüştür.