bugün

(bkz: panter emel)
uyuyan bir arkadaşınızın karnına zıplamak suretiyle başarabileceğiniz deyim.
(bkz: abartma anlaminda kullanilan bokunu cikarmak)
(bkz: kilsiz erkeklerin top olma ihtimali)
içindeki hazmedilmiş organik maddeleri dışarı çıkaran insanın yaptıgı eylem.ne tesadüftür ki bu işi yaparken ortalama 130kilocalori enerji harcıyormuş.tesadüfe bak de mi...

(bkz: 130k)
(bkz: eşşeğin gözüne su kaçırmak)
her daim sözlükçek yaptığımız şey. bi'taneyiz biz, bir.. türkiye'yi kurtarırız, fener'i şampiyonlar ligi şampiyonu yaparız, ülkücüleri faşist ilan edip, hepsini bir adaya koyup yakarız, kürtlere biz faşist değiliz ama ya sev ya terk et deriz. abartıp "türksen konuş değilsen itaat et" deriz biz. aferin bize. çok biliyoruz ya her şeyi.. dur lan farklı başlık oldu bu, ne alaka amına koyim bokunu çıkarmakla. bokunu çıkarmak şey, hani böyle abartmak. hani biri birine bir ayar verdiğinde "çıkışta şenlik var" tadında herkes tuttuğunu... tuttuğuna ayar veriyor. bu işte..

ego tatminini geçtim, stres atma yeri oldu koduğumun mekanı..
özellikle karşınızdakine "yapma" sözcüğünü milyonlarca kez söylemenize rağmen kişinin o davranışa devam etmesi durumu
bazen inadına yapılır.
cıvıtmak.
-Sana bi fikra anlatiyim mi?
-anLat..
-anLat demekLe oLmaz, sana bi fikra anLatiyim mi?
-pfff
-pff demekLe oLmaz, sana bi fikra anLatiyim mi?
-ya bi kop git
-ya bi kop git demekle oLmaz, sana bi fikra anLatiyim mi?
-allaani kitabini ........
şu an itibariyle şarkı söylemek lazım isimli programda, serap ezgü ve oray eğin'in girdikleri tartışmanın mahalle kavgasına dönmesi sonucu meydana getirdikleri durumdur. öğkktür.
anlamıyorum arkadaş...
laiklikle, şeriatla kalkıyorum; devrimle, cumhuriyetle yatıyorum. lan noluyo, alıp veremediğiniz ne? sizin gördüğünüz de benim göremediğim bir şey mi var? bu memleket kaç yıldan beri böyle, şimdi mi geldi aklınıza? neden bu kavramları yeniden gözden geçirme ihtiyacı içindesiniz?

artık laikliğin, cumhuriyetçiliğin, milliyetçiliğin, dinciliğin, yobazlığın, faşistliğin, cartın curtun, ismini sayamadığım bir çok şeyin bokunu çıkardınız. bravo...

tanım: ülkemiz insanının son günlerde gerçekleştirdiği durum...
(bkz: #1557372)
anasının gözündeyken entry girmek tarzı başlık açan tüm davarların yaptığı eylem.
(bkz: kabak tadı vermek)
turk halki olarak, cok guzel yaptigimiz $ey; uzerimize yok.
(bkz: küfür yasak arkadaşım)
(bkz: böyle yapanlar da var)
(bkz: gereksiz entryler silsilesi)

belki de şu başlığa verilmiş en güzel bakınızdan bahsediyoruz ey ahali.
(bkz: suyunu cikarmak)
kibar hanim kizlarimiz, narin hanim ablalarimiza agir geliyorsa tanimlamamiz bokunu cikarmak, kibarca suyunu cikarmak deriz biz hattusas civarlarinda.
sözlük içinde yazarların başlık açma çabasında bulundukları eylem. ne yazıktır ki kimileri başlık açmıyor sıçıyor. hal böyle olunca genel olarak bu duruma bokunu çıkarmak deniyor.
akmerkezde namaz başlığı buraya yönlendirilmiş bizde bi haber verelim o zaman

--spoiler--
http://msnyasam.milliyet....02/14/son/sontur04msn.asp
--spoiler--
(bkz: pazartesi gel brezilya milli takımında başla dedi)
akmerkezde namaz başlığı buraya yönlendirilmiş bizde bi haber verelim o zaman

--spoiler--
http://www.ensonhaber.com...-Arap-turistti-VIDEO.html
--spoiler--

daha başaralı poravakasyon beklerdik dha'dan .