bugün

(bkz: bir kıza göğüslerin güzel demek) den daha tehlikelidir.
(bkz: bir kadının bir erkeğe ortalık malı demesi) *
(bkz: gömleği gösteren ütüdür kadını gösteren g tüdür)
+ gtün çok güzel sırrı abi.
- sağol koç!
+ rica ederim abi..

(bkz: deja vu)
-götün çok güzel bir kız.
-sağol tatlım.
-yıkama yağlama serbest mi ?
-serbest anam.
kızı d.zmek istediğini ima etmeye çalışan insan söylemidir. hacım direk vereceksen ver yeter deseydin bari?
yatağa attığınız her hatuna gönül rahatlığıyla diyebilirsiniz, dobra bir iltifat olmasından dolayı çok hoşlarına gidecektir.

hatunlar her zaman harbi erkekleri severler.
- pardon dilara hanım, beni diğer başlıktan gönderdiler, kötünüz çok güzel diyecektim..
+ e bir karar verin artık.. kötüm mü, göğsüm mü güzel?
- bunu akşam yemeğinde konuşsak?
-ayşe götün çok güzel.
+ya kamil olmaz dedim ya arkadan vermiyorum.
-ya bi sokup çıkarsam .
+kamil kalk hiç vermiyorum.
-aynısı jennifer lopezde de var!
göte göt diyememekten kaynaklanır. göt onun adı göt.. göööt.. göt lan amk göt işte... popo ne lan? hiç ''poponu skiim'' diye bir şey duydunuz mu siz? ya da söylediniz mi? ağza yakışmaz bi' kere popo, oysa ki göt öyle mi? götünü skiim ne de güzel oturur ağza...
(bkz: bir kıza kukun çok güzel demek)demekden daha kolaydır.
niyeti belirterek çakalca iltifat etmektir.
"kırk yıllık yoğurtçuyum, böyle kase görmedim" şeklinde de söylenebilir. kızın cevabı "ha? yoğurt mu?" şeklinde ise, fazla ümitvar olmamakta fayda var.
klişe bir laftır.
tehlikeli bir iltifattır. ( eğer sahiden popo güzelliğinden dem vuruluyorsa )
sinirlenmeyi ve tepki vermeyi gerektirecek birşey yok, ille de sadece kaşınızı, gözünüzü beğenecek değiller ya !
yada sadece, '' hacer ne güzel ellerin var, ne de güzel bakıyorsun, gözlerin de pek hoşmuş, ağza bak bal dök yala o biçim yani '' ! demeleri mi gerekli?

kaldı ki bir kadını kadın yapan ve güzelliğini ön plana çıkaran kalçaları, poposu, bacakları, göğüsleri ve belidir.
ne yani ayıp mı ? çok mu abes ? beğenilemeyecek gibi mi yada ?*
yada biz utanıyor muyuz vucudumuzun bazı kısımlarından ? her kadının hoşuna gidebilmeli...

ekleme ; zaten kaşınızın, gözünüzün güzelliğinden sözedip duruyorsa sevgiliniz bilin ki, yalancıdır. yalan söylemek zorunda bırakılmıştır. vereceğiniz tepki susturmuştur. korkutmuştur. püskürtmüştür. tamam kaş göz de beğenilebilir, lakin gerçekçi olmakta fayda var.
değil mi beyler?
kız tarafından erkeğe kurdurulan cümledir.
-Erkek abazansa ve yolunu yapıyorsa yalandan da olsa bu cümleyi kurabilir.
-Kadın gerçekten güzel bir popoya sahiptir ve erkeği tahrik etmiştir.
-kadın; erkeği, bu cümleyi söylediğinde ters tepki vermeyeceğine inandırdıktan sonra cümleyi duymayı bekler.
-Her durumda, erkek hayvanca abazan değilse kadın tarafından kurdurulan cümledir.
-Hiçbir erkek cinsellik düşünmediği kadına popon çok güzel demez.
taş gibisin diyememenin verdiği ezikliktir.
bir de ''bir kızın size popon güzel demesi'' vardır, insan mal olur bu durum karşısında. erkekliği b.ka süren bir durummuş gibi gelir, fakat kız arkadaşınızın bunu beğenmesi, hoşunuza gider-miş gibi olur-mu bilmioyrum.*
hangi kıza söylediğine göre değişen cümle. sevdicekse ve kızın poposu güzelse, kızı mutlu edecek cümledir. çok da art niyet aramamak gerekir.
- poponuz çok şahaneymiş bağyan, tü tü tü maşşalllahh!
+ noluyo lan?!
- anaaa! mahmut abi sen miydin?
+ ulan ipne mi oldun şimdi de puşt herif?!
- yok abi arkan dönükken götün çok süper duruyo da, dayanamadım.
+ bak hala...
- abi biraz arkanı dönsene, az daha bakıyım. içim açılsın, ohşşşş...
+ lan!? lannn!??
popon çok güzel benim olsun istiyorum.eee herkes güzel şeylere sahip olmak ister anlayışıdır.
- ovvvv, götünüz çok seksi bağyan!
+ sapıkkkk!!
- pardon. poponuz çok güzelmiş bağyan.
+ ay tşk ederim cnm.
popo küçük olanı temsil ettiğinden hanım kısmından hoşlanılır ama 'göt' derseniz hatun kısmı kızar(mış), ne o kocaman 'göt', olmaz.
sende sağlam musculus gluteus maximus varmış demenin kibar şekli.