bugün

(bkz: #8066247)
bir yobazın günlüğü bAŞLIĞININ ÇAKMASIDIR.

(bkz: genç yobazlar rahatsız)
Sevgili günlük
Bugün Atatürk imzası taşıyan tişörtlerden aldım ne kadar kemalist olduğumu gösterip vatanıma milletime sahip çıktım.
Sonra da koluma Atatürk imzasından dövme yaptırdım. Onu da insanların gözüne gözüne soktum ki savaşlar bitsin, demokrasi yayılsın, aydınlıklar çoğalsın. Sonra da gidip Atatürk posteri aldım günlük. Kemalist olabilmek için ne kadar para harcıyorum bir bilsen... Ama değer günlük... Sonuçta bu nesil bize emanet, Atatürk dövmesini taşıdığım müddetçe kimse bu vatanı elimizden alamaz. *
bir yobazın günlüğü başlığına yönlendirilmesi gereken başlıktır. çünkü ikisi de aynı kapıya çıkar. yobazlık sadece din konusunda olmaz. günümüzde etraf ağır yobaz hardcore kemalistlerle doludur.
sevgili günlük;

bugün sabah yine güne yılmaz özdil okumakla başladım. yılmaz özdili okuyunca laikligim bir level arttı, sonra sonra arkadaşlara yılmaz özdil yazısını gönderdim. türkan saylan'a sonsuz saygı duydum. halk tv'yi açıp kemal başganı dinledim. ne güzel çıkarıyor iktidarın foyalarını ortaya.
dün gece ne yazmışım bakayım. hımm evet;

bugün de kimseye bilerek, isteyerek zarar vermedim. bugün de bağıra çağıra adam ezmeye çalışan beyinsizleri karizmatik bulamadım. bugün de din iman edebiyatından hiç haz almadım. muz cumhuriyeti başbakanın oğlunun gemilerini, arabayla vurup kaçtığı adamı düşündüm, sonra o başbakana hala yalakalık yapanları. ama işte var olma sebepleri bu. yalakalık kanlarında var. kişiye olmasa bir varlık yaratıp ona yalanırlar, alışmam lazım. evet. görüşürüz yarın.
sevgili günlük;

laikliğin bekçisi ordumuzu yıpratmaya çalışıyorlar soruscular, cemaatçiler, yobazlar. ama ordumuz dimdik ayakta, ona olan güvenimiz sonsuz. bir de şeyy eee tecilim bitmek üzere hemen bir üniversitede yüksek lisansa başlamam lazım şu aralar askere gidemem, hele bi okul bitsin belki bedelli filan çıkar yaf.
sevgili günlük,

bugün sabah kalktım feysbukumu acıp profil resmimi atatürk yaptım iki arkadasım beğenmiş cok sevindirik oldum. sonra gittim ayak bileğime atatürk ün dövmesini yaptırdım. gece oluncada arkadaslarla takıldık biraz clup te cok ıcmısım kaldırımda sızmısım ama olsun sarhoşluk iyidir hem ben dürüstsem sarhoşkende gecerim ince köprüden. *
birazdan andımızı okuyup uyuyacagım..iyi geceler günlük.
sevgili günlük;

geçen bir yobaza daş attım düşürdüm ganadını, camiye gidip geliyorlar güya hepsi müslüman. bana beddua attılar ben de onlara tekrar daş attım en az üç tanesini yere kapakladım, dizimin dibinde fatiha okudular, hepsine birer nutuk verdim yola gelsinler diye. sonuçta kemalist adamım istiklal marşınıda yeni okudum.
sevgili günlük;

bugün yine recep tayyip erdogana küfür ettip biliyorum adamlar çok iyi ama ne yapayım atatürkü sevmiyorlar ülkeyi süper güç yapsalar ben yine eleştirrim. sabah kalkınca istiklal marşını okumayı unutmadım.
sevgili günlük,
bugünde bilimin konuşulacağı bir toplantıyı mal gibi protesto etmeye kalktık.bu tayyip bilim toplantısı yapsa da ağzıyla kuş sıçsa da yobazdır,bizim gibi ilerici çağdaş ,ahmak değildir.
(bkz: benim yorumlamam bu kadar)
dincilere karşı nasıl mücadele verdiğini ve toplumun yobazlaşmasını engellemek için nasıl çalıştığını anlattığı günlüktür.
sevgili günlük;

bugün yine bir yobazla karşılaştım. bana küstahça "atatürk olmasa ne olurdu, biz yine imanımızla galip gelirdik " dedi, bende ona şunu söyledim " atatürk olmasa sen olurdun ama baban kim olurdu bilmezdin amca ". tabi yobaz bir süre sonra erimeye başladı, sonra çıkardım ben çantamdan nutugu, başladım okumaya... sonrasını biliyorsun zaten.
bugün de ülkenin .mına koyulduğunu üzüntü içinde izledim.
sevgili günlük;

bugün yobazın biri * yılmaz özdil'e hakaret etti. durdum ve çantamdan nutugu çıkararak şöyle bir iki dakika meditasyon yaptım. enerjimi tek bir noktada topladım, ben bunu yaparken tabi yobaz arapça kelimelerle dua edip sürekli atatürk'ü hakaret ediyordu. meditasyonumu yaptıktan sonra aldım arabadan levyeyi, dikildim yobazın karşısına. arapça bismillah gibi bi'şeyler söyledi. türkçe konuş yobaz, şakirt pezevenk dedim yukarı dogru kaldırışımla indirişim bir oldu. levye yobazın kafasında patladı. tabi ben olay yerini hemen terk ettim.
sevgili günlük:

hayat ne acayip bir şey.
bunu yeni yeni anlıyorum.
mesela kendini müslüman zanneden kafirler dolaşıyor sözlüklerde.
atmadıkları iftira, yapmadıkları hakaret, yemedikleri halt yok ama müslümanız diye geçiniyorlar.
tıpkı bizi yöneten ''müslüman''lar kadar müslümanlar onlar da.
çevirmedikleri dolap yok, kaçırmadıkları vergi yok,
peşkeş çekmedikleri devlet malı yok ama hala ''kul hakkı''ndan bahsediyorlar.

sevgili günlük biliyor musun bu güler öyle ya da böyle geçecek,
karanlığın üstüne nasıl güneş gibi doğduysak yine doğacağız.
sevgili günlük

ben de artık fethullah gülen'in ağlaması ile ilgili espriler yapmaya başladım.
bende bayağı fazla var.
hangi yıl istenirse, kargo masrafları karşılanmak kaydı ile bir kopyasını gönderebilirim.
sevgili atatürk

bugün yine protestodaydım. cumhuriyeti savundum. rektörle tartıştım. gerisi klasik işte..
sevgili günlük;

bugün sevgilimle parkta öpüşürken birden karşımda bir ak sakallı yobaz görünüşlü adam belirdi. bakışları kafa siker gibiydi, sanki anasını bellemişim gibi bakıyordu." ne oldu hacı açıkta bi'şey mi gördün " dedim sesli bir şekilde , "zinadır bu yaptıgınız günahtır " dedi, "allahın emirlerine uymalısınız" diye devam etti. ve dedimki o yobaz amcaya " bak ihtiyar kimin ne yapacagı seni ilgilendirmez. hem allahtan bana ne allah senin işin. ben günahımı işlerim. " nasıl olurda allahtan bana ne dersin, allah senin yaratıcın. "dedi ihtiyar bunu duyunca kan beynime sıçradı ve şu ayarı ihtiyarın agzına agzına verdim. " allah bizi yarattııysa ihtiyar, atatürk'te bizi kurtardı o olmasaydı belki sen olurdun ama baban kim olurdu bilemezdin " dedim. ihtiyar ne diyecegini şaşırmıştı.
selam sana laik günlük:
bugün koluma atatürk dövmesi yaptırdım. sokakta türbanlılara göğüslerimi gösterip içlerinde ki eşcinselliği dışarı çıkarmak istedim. dini savunan bir arkadaşımı üzerimde yobazsavar yazan beyzbol sopamla dövdüm. son olarak atatürk tişörtü giyen yan komşuma verdim. kemalistseniz ve ergenseniz hayat gerçekten çok zor.
sevgili minik nutuk,
10 kasım yanaşıyor. saat 09:05 geçe kalbim duracak, hüzünleniyorum ama sonradan geçiyor. o gün derbi var oğlum! asıl buna mı kalp dayanır?
bu arada evet, günlük kavramına aykırı cümleler yazıyorum ama olsun. ben bir kemalistim, göze batmaz o kadar.
bugün de şeriat gelmedi, çok mutluyum günlük.
ata'ya şükürler olsun.
evet günlük, bu sabah ta her sabah yaptığım gibi evden dışarıya çıkarken sol adımımla çıktım, oturduğum sitenin yobaz bakkalı yozgatlı halil efendiye yine selam vermedim ( aramızda kalsın adam hacca gitmiş tam bir yobaz) sonra arabama binip günümün iyi geçmesi için yaşadığım muhitteki en görkemli atatürk anıtının önünden geçip trafiğe hiç aldırıs etmeden, duraksayarak ata mı selamladım ve bir kaç blok ötedeki gazete bayiinden cumhuriyet gazetemi alıp az ilerideki starbucks a geçip kahvemi alarak, bahçede genellikle oturduğum masaya oturdum pipomu ateşleyerek gazetemi okumaya başladım, manşetlere ve önemli haberlere ufaktan göz attıktan sonra kafamda bugün iş yerinde ne yapacağıma dair ufak bir plan yaptım, çalıştığım şirket ithalat ve ihracat yapan büyük bir toptan dağıtım firması ve iş yerinde her kesimden, her görüşten insan çalışıyor ve ben elit bir ailenin iyi eğitim almış bir çocuğu olarak şirkette üst düzey bir konumdayım bana konumumun vermiş olduğu güç ve sağladığı imkanlarla yobaz ve gerici olduğunu düşündüğüm ve haklarında çaktırmadan araştırma yaptığım bazı çalışanlar hakkında bugün ne yapabileceğimi de düşündüm hem ayrıca bugün cuma olduğu için her laik gibi üzerimde cuma sendromu var dı işin açıkçası pek keyfim de yoktu yani, kahvem bitmişti acaleyle pipomu da bitirip iş yerine gitmek için oradan ayrıldım.

arabama binip önümdeki iki km lik yolu bitirmek için yola koyuldum 500 - 600 metre ilerledikten sonra arkasında '' huzur islamda yazan '' bir renault kango gördüm üstelik yazının altında osmanlı denen devletin 700. yıl arması da vardı gördüğüm manzara karşısında çılgına dönmüştüm, laiklik tehlikedeydi ve üstelik cuma günüydü, cuma gününün bir laik üzerinde oluşturduğu baskıyla çok ani bir reflekste bulunup sollamak üzere olduğum kangonun üzerine kırdım o anda direksiyondaki yobaz da ani bir reflekste bulunup sağa kırıp, bariyerlerin dibinden silme geçmek suretiyle paçayı sıyırdı, tabiri caizse yobazın tamponunun tozunu almıştım ben hızla oradan uzaklaşırken kangonun kornasının sesini hala duyuyordum, ama umarım arabamın arka camındaki '' atam izindeyiz'' ibaresini görüp, biz laiklerin her zaman karşılarında olacağını anlamıştır.

evet günlük bu gün laiklik için yaptıklarım ve yazabileceklerim kadar.

evet laiklik her zaman yobaz kesimin tehditi altında uyanık olup bu yobazlara göz açtırmamak gerekir.
yetiskin bir kemalistten bahsedecek olursak.

1. yataktan kalkmadan sigarasını yakar geceden kalma leş gibi rakı kokusuda vardır.
2. leke tutmus beyaz atleti ile göbeğini kaşıya kaşıya bakkala gider ekmek ve sozcu gazetesi alır.
3. kahvaltisini yaparken gazeteye göz gezdirir bir yandan küfür eder. atatürk olsaydı bunlar olmazdi der.
4. akşama kadar lekeli atleti ile gider gelir.
5. akşam gene rakı sofrasını kurarak "ah ulan atatürk olsaydıda memlekete bi çeki düzen verseydi" diye sayıklar ve uykuya dalar.

edit: ulan hemen eksi vermişlerde. yalan mı sanki amk.