entry'ler (227)

kemal kılıçdaroğlu

bugün trt ye konuk olan chp lideri. inanılmaz derecede karizmatikti. kollarını iki yana koyarak oturuşu, sözünün kesilmesine izin vermeyişi, bağırmaması ama çok ciddi bir biçimde konuşmasıyla 10 numaraydı. bu adama ciddiyet çok yakışıyor.

gece yarısı içilen kola

süt içilmesinden iyi durumdur. süt ağızda çok daha fazla bakteriye neden olur. doğal olan her şey her yönüyle doğal olmayandan daha sağlıklı değildir. kola da iyi değil. su için yatın en iyisi. ya da mutlaka dişlerinizi fırçalayın.

kedi canını senin

gerçekten bıktıran cümle.

makyaj yapan türbanlı

(bkz: iranlı kadınlar)

iranla ilgili bir belgeselde kadınlara soruluyor neden bu kadar çok makyaj yapıyorsunuz diye, onlar da kapanmak için zorlanıyoruz, biz de kendimizi göstermek için bu yolu seçiyoruz diyorlar. baya bildiğin yüzlerinde maskeyle geziyorlar. o kadar çirkinler ki. doğal hallerini bilmiyorum belki çok güzellerdir ama makyajlı halleri v for vendetta modunda. sorsan islamda zorlama yok, sorsan islam yanlış anlaşılıyor. hep aynı terane. uzun eteğin üstüne mini etek giymiş, uzun kollu t-shirt ün üstüne askılı giymiş, kafası kapalı yüzünde bir kilo makyaj... sor bakalım neden?

ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca

bıktıran söz.

duymaktan öyle bıktım ki şu sözü, karacaoğlandan nefret edicem neredeyse.

(bkz: insanları itici yapan detaylar)

gamzeli insanlar

itici olan insanlardır. gamze yapay sevimlilik veriyor yüze. bir bunu sevmem bir de uzun kirpik. çocukluğumdan beri onlar uzar ben keserim. çoğu insan da çekici bulmaz ama bize öğretilen güzellik kalıpları içinde olduğundan seviyormuş gibi görünürler. kendinizi dinleseniz ne kadar itici olduğunu siz de fark edersiniz.

bir de kemal sunalın bir filminde geçen, beni oraya gömsünler cümlesini kullanmayın artık lütfen. bir de ben güzele güzel demem güzel benim olmadıkçayı. ikincisinin konumuzla alakası yok nefret ediyorum ondan yazayım dedim.

ntv

(bkz: #10299286)

gezegen mehmet

türkiye'nin gelmiş geçmiş en sığ radyo programcılarından biri. yapmacıklığı, konuklarına olan o mide bulandıran tavır... doğuş grubu kralı aldıktan sonra bütün kıroları ekrandan çekti, bir bu kaldı. nedenini de zaten herkes biliyor. genel müdür mü neymiş. bu kapasiteyle hem de. yiğit bulutgillerden tabi olacak o kadar. aksini düşünmek hata.

bir de programında fatmagül ün hiç mi suçu yok demişliği vardır. öyle bir zihniyet. gerisini siz hayal edin.

doğuş grubunun genel duruşu hakkında da açık şekilde fikir verir kendisi.

ateist arkadaşlar bir entry öne çıksın

bir istek. ben uyayım mesela. herkes biliyor ateist olduğumu, agnostik diyelim ya da. agnostiği anlatmak uzun sürdüğünden ateist diyorum. neyse. ramazanda her akşam içki aldığım hacı tipli sapık bakkal da biliyor mesela. korkum yok kimseden. korkmak sizin işiniz. hayatınızın temeli bu nede olsa di mi?

allahım allahım sen büyüksün, teksin. hikmetinden sual olunmaz. çok büyük aşkla bağlıyım sana. ne istersen yapar nasıl istersen öyle yaşarım. nereyi yalıyorduk tam olarak?

koskoca allah ın kitap göndermesi

(bkz: koskoca allahın kompleksli olması)

sen bildiğin bütün güçleri tanrı profiline yükle ama 3. sınıf insan karakteriyle birleştir. olacak iş değil.

inanmazsan yakarım haaa. istediğim gibi yaşamazsan yakarım. tapın bana. kulumsunuz siz. tapın. ihtiyacım yok tabi ama tapın len.

akıl fikir.

israil in haklı müslüman katliamı

(bkz: haması terör örgütü olarak görmüyorum)

israille gazze arasındaki anlaşma bittiği gün israilde 15 tane çocuk öldürüldü hamas tarafından. ötöbüslerine bomba koyularak. tabi ki terör örgütü değil. müslümanlık için öldürüyorlar. öldürecekler tabi di mi? gavur döllerini.

ne pislik insanlarsınız.

israil

(bkz: #10294279)

israil in haklı müslüman katliamı

biraz önce aklıma gelen durum. şimdi biz yani türkiye, teröristleri vurmak için, ırak a saldırıyoruz. haklıyız di mi? neden, dağda tepede de olsa barındırıyor adamlar. ama aynı şeyi şehrin göbeğine konuşlanmış bir terör örgütüne yapan israil haksız. neden? çünkü vurdukları müslüman. çifte standarda bak sen. adalete gel, insanlığa gel. ırak a girerken havandan geçilmiyor, aynısını israil yaptı mı katiller, caniler. (bkz: ybsg)

hazreti muhammed

dinle ilgili en sevdiğim şey, dincilerle tartışırken olum bunları çözdük biz daha mantıklı argümanlarla gelin biz de mantıklı cevap verelim tandanslı cümleleri. hiç şaşmaz. ekşide de vardı bugün. kurana inanın, hadise inanmayın, bak böyle hadis var, kuranın çevirisi doğru değil arapçasını okuyun, araplar kuranı yanlış yorumluyor, gerçek islam bu değil vs vs. bir tutarlı olun gözünüzü seveyim. kuran da kendi içinde çok tutarsızdır tamam da siz tutarlı olun bari. o kadar kişi aklamak için çırpınıyorsunuz onlar yapamamış bari sizin bir sabitiniz olsun.

anlamadığım bir şey daha var bilenler aydınlatsın, şimdi aişe nin yaşını 16-17 olarak söylüyorsunuz, hatta 21 diyenler oluyor. 6-9 olarak geçiyor normalde. hani reglden sonra sayılıyormuş. peki 40 55 yaşında olan evlendiği diğer kadınlar da aslında 55- 70 yaş civarında mı oluyorlar? regl lerini de sayıyoruz ya. bir de üstüne 15-20 yıl daha yaşıyorlar. yaşa yaşa bitmiyor. dünyaya bak.

nasıl aklanılacağı şaşırılmış kişi. nereden tutsan elinde kalıyor o ayrı.

hazreti muhammed

insanları allaha inandırmak zorundaydı ki kuranda kendine verdiği güçleri kullanabilsin. allahın gücü eşittir kendi gücüydü çünkü.

bu kadar basit bir olayı bile anlayamayan kişilerin taptığı kişi.

hazreti muhammed

hakkında yazmanız için katı sansüre gitmeniz gereken zat. olumsuz ne yazarsan yaz silecek bir neden buluyor yalaka tayfası. ne tapınma meraklısı adamlarmışsınız. insan dediğin biraz olsun onurlu olur. patrona yalakalık, peygambere yalakalık, allaha yalakalık. bıkmıyorsunuz da hiç. yazık.

fatmagül ün suçu ne

tam bir fiyasko. beren saat olmasa çoktan yayından kalkmıştı. gittin gitmedin, kaldın kalmadın, aynı cümleler, aynı olaylar, aynı aynı aynı. acayip sıkıcı.

kılıçdaroğlu nun cuma namazı çıkışı söyleşisi

camiye gitmiyor diye allah inancı olamdığını sanan beyinsizlerin olmamasını eleştirdiği durum. allah aşkına diyor ama camiye gitmiyor, namaz kılmıyor. tek tanrı inancı zaten sadece müslüman sünnilere ait. harbiden geri zekalısınız siz. niye yazıyorsam. inancımıza saygı, zarta saygı, zurta saygı ühhüüü diye ağlarsınız sonra.

liseli kızların ortak özellikleri

elinin tersiyle bir tane geçiren herkese aşık olmaları.

- kızım madem dövüyor ayrılsana
+ ühüüüüü ayrılamam çok seviyorum ühüüüü

kendilerinden büyük erkeklerle çıkmayı halt sanmaları

- kendi yaşıtlarınla çıksana
+ kendi yaşıtlarımla anlaşamıyorum ben, hem kadınlar erkeklerden daha çabuk olgunlaşıyeaaaa
- geri zekalı.

scarlett johansson

bu kadın için bir yerde hormonlu çilek gibi benzetmesi yapılmıştı. heralde yapılmış en iyi tanımdır kendisi için. ablak, avam derim ben bana sorsalar ama o tanım bambaşka anlatıyor. ölü balık bakışından mı, yüzünde mimik olmamasındaan mı, koca memelerinden mi, koca dudaklarından, koca kalçalarından mı kaynaklı bilmiyorum, muhtemelen hepsinden, kof görünen kadın. hormonlu çilekler gibi kof.

modern görünümlü insanları güzel buluyorum ben, benim güzellik anlayışımın yakınından geçmiyor kendisi. türk ve amerikan güzellik algısıyla birebir örtüştüğünden (koca memeler, koca kalçalar, abartılı makyajlar, sarışınlık ya da siyaha boyanmış saçlar, bomboş bir yüz ifadesi vs.) bu ülkede kimseyle bunu konuşmam ama beğenenler ergen değillerse benim gözümde %100 kırodurlar. kadın erkek fark etmez. dünyaya bakış açısı insanın güzellik algısına yansır.(yüz, fizik, makyaj, kıyafet vs.) bir insanla aynı güzellik algısına sahip değilseniz anlaşmanız da pek mümkün değildir yani.