bugün

su tabancasının menziline girdiği andır.
elektrik süpürgesinin açıldığı andır.
daha elektrik çekilmemiş sadece yerine gömülmüş bir tahta direğe nasıl becerdiyse çıkıp, en üstündeki o yuvarlak dar alanda durup aşağı inememesi durumudur.

not: yaşanmıştır. güzel ülkemin süperkahraman itfaiyecileri kurtarmıştır ve cnn'de haber olmuştur.
araba vurmadan önceki son anıdır.*
10. kez balkondan düştüğü andır.
çiftleşmek istediği kediyi başka kedilerin kolları arasında gördüğü andır.
satanistle karşılaştığı andır.
kendisini seven, besleyen, kucağında uyutan, boynuna kurdele takan gariban sahibinin suratını tırnaklarıyla parça pinçik ettiği andır.

(bkz: deneyim)
(bkz: tecrübe)
masada balık,tavuk vb. şeyler yenilirken sahibinin otoritesinin sarsılmaması için kediye zırnık verilmemesi sonucu * ,kedinin boynunu büküp başını masaya koyması ve sahibine en acınası gözleriyle * bakmasıdır..

(bkz: acıların çocuğu)
kötü kedi şerafettinle tanıştığı andır.
ayine kurban gittiği andır.
kırmızı ışıkta geçtiği andır.
7. kattan yüksek bir yerden düşmesi. *
içinden 5000 tane yavru çıkardıgı andır.*
bitmek 2 türlüdür

- abii ben bu olaya bittim yığıldım felan yanii ---- şeklinde olanı varken,
- ben bitmiş durumdayım akşama kadar 400 hede şınav çektim ---- durumuda vardır.

1. seçenekte, kedinin bittiği an çene altının sıvazlanması ve s.çarkene gözlerinin yumduğu andır.

2. seçenekte ise eliniz vasıtası ile ortalıkta dört dolanan eski anten kablosunun peşinde tam tamına 1.5 saat boyunca kesintisiz koşmuş kedi şeysidir. *
2 aylık yavru ise efendim bu kedi, kendileri anaları ezildiğinden beri camımınbaktığı terasımsı yerde yaşamaktadırlar ve artık eşşek kadar olmalarına rağmen siktir olup gitmemekte ve pirelenmekte diretmekte ve pek değerli bir zat-ı muhterem olan kardeşimin camın sinekliğini aık bıraktığı her zaman aralığında o camdan odama girmeyi bir zafer saymışlardır. anca kendilerinin bittiği an camı açık bırakıp giden kardeşimin salaklığını fırsat bilip odama girip yatak örtüleri ile boğuştukları, sonra da yatağımın üzerinde keyif yaptıkları andır. akabinde hepsini tekmeleyerek merdivenlerden 2 kat aşağı göndermiş ve apartman kapısını üzerlerine kapatmışımdır.
not: hayvan düşmanı değilim, 3 köpeğim vardı, hayvanları çok severim ama kedi denen hayvan çok nankör olup zamanında beni feci tırmalamıştır, korkarım kendisinden.
fon makinasinin calistigi andir.
bir köpeği gördüğü an.
mart ayında abazan kalması olsa gerek.
yediği yemeği başka kediye kaptırdığı andır. *
canlarının bittiği andır. 9-9=0 .
anketçi ile göz göze geldiği andır.
bir sevgi faresi jamal..

(bkz: uykusuz)
(bkz: emrah ablak)
9 ayrı kansere yakalandığını öğrendiği andır.
(bkz: penguen - lombak köşesi)
apartmanın 5. katından lazerle delirtildikten sonra 1. kattaki amcanın sussun diye üstüne su döktüğü an...
http://www.videogiller.co...ildigi-an-izle/69981e503/

tam olarak bu andır.